Курси реінжиніринг Київ|Навчання реінжинірингу в Києві. - Онлайн курси

У будь-якій компанії постійно відбуваються бізнес-процеси, які вимагають керування, вміння їх виділяти, моделювати, описувати з використанням сучасних стандартів та програмного забезпечення, проводить аналіз показників їх ефективності, удосконалювати, оптимізувати їх. Курси реінжинірингу дадуть Вам знання про процесний підхід до управління бізнесом, що заснований на спланованій стратегії розвитку підприємства, якості та безперервному удосконаленні його діяльності.

Дані курси навчать Вас:

Курси реінжиніринг бізнес процесів в Києві.

 • Користуватися сучасними стандартами та інструментальними засобами моделювання бізнес-процесів підприємства;
 • Реалізовувати реінжиніринг бізнес-процесів підприємства з використанням проектного підходу.

В ході навчання кожен слухач отримає комплект методичних посібників та розробок, котрі будуть потрібні під час проходження курсу і в подальшій роботі. Заняття проводяться в затишних аудиторіях, в яких наш колектив намагався сформувати атмосферу, яка буде по максимуму наближена до домашньої. Графік проведення курсів гнучкий, а це означає те, що ви самі можете займатися його формуванням, заручившись підтримкою свого наставника та адміністраторів.

Саме навчання не змусить Вас сумувати. Педагоги Навчально-освітнього центру не розказують монотонно матеріал сьогоднішньої теми. Вони націлені на активну роботу з підопічним. Між ними зав’язується дружня бесіда, в ході якої можна поставити свої питання, перепитувати, не боятися дискутувати. Ми працюємо тільки на позитивний результат – наші випускники не лишають Центр без досконального знання теми.

Спеціалістами Центру передбачена велика кількість практичних занять, завдяки яким по закінченню курсу Ви не злякаєтесь ситуації, що склалася на роботі, а знайдете професійне рішення. Займатися можна в групах чи окремо з педагогом. І в першому, і в другому випадку кожен слухач отримає увагу педагога у повному обсязі. Ми не практикуємо навчання у великому складі по 10-15 осіб. Ні, не більше трьох людей в одній групі. Ваші наставники прийдуть на курси не для того, аби їм поставили галочку, але дати учням хорошу базу, поділитися своїм досвідом. Добросовісність – одна з головних якостей наших майстрів.

Стосовно питань, що можуть у вас виникнути, звертайтеся безпосередньо до Навчального Центру! Обираючи нашу територію, Ви вкладаєте гроші у своє майбутнє!

Курси реінжинірингу бізнес-процесів включають розділи:

 • Виділення в діяльності компанії бізнес-процесів;
 • Сучасний підхід до моделювання бізнес-процесів;
 • Реінжиніринг;
 • Моделювання майбутніх бізнес-процесів з використанням програмного забезпечення BPWin 4.0;
 • Метод IDEF моделювання бізнес-процесів;
 • Функціонально-вартісний аналіз;
 • Сучасний підхід до вдосконалення бізнес-процесів підприємства;
 • Класифікація бізнес-процесів;
 • Проектний підхід в управлінні бізнесом;

У нас Ви дізнаєтеся всі тонкощі процесу реінжинірингу. Закінчивши курс, Ви зможете сміливо перейти до роботи, адже ми даємо всі необхідні практичні знання.

Фото учбового центру

Викладачі курсу

Ірина - Реінжиніринг

Ірина - РеінжинірингПід час формування програм для навчання за даним спрямуванням, в першу чергу беруться до уваги інтереси... Детальніше

Як проходить процес навчання

Немає сумнівів, що комп'ютерні курси - це Ваш шанс на успішне працевлаштування. На заняттях Ви будете не тільки отримувати знання від наших практикуючих викладачів, Ви ще й навчитеся застосовувати їх на практиці. Наші фахівці завжди допоможуть вирішити проблеми, не залишать без уваги жодне з Ваших питань, адже наша мета - навчити Вас якісно.

  Запис на курси через форму на сайті або по телефону
  Отримання навчальних матеріалів та інструкцій
  Теорія і практика в наших класах або віддалено
  Online-консультації по домашнім завданням
  Отримання сертифікату про закінчення курсу

Записатися

Переваги «IT Cтолиця»

  Зручне розташування
Ми знаходимося біля метро. Вам не доведеться витрачати час на дорогу
  Викладачі-практики
Наші викладачі - досвідчені практики, що мають величезний досвід
  З другом дешевше
Якщо ви приведете друга, то кожен отримає 50% знижку на навчання
  Якісно та недорого
Ми постійно поліпшуємо програми курсів і переглядаємо ціни
  Корпоративне навчання
Ми знаємо, як зробити роботу ваших співробітників більш ефективною
  Працевлаштування
Випускники мають можливість влаштуватися у провідні IT-компанії
  Невеликі групи
У наших групах від 2 до 3 чоловік, що дозволяє приділити увагу кожному
  Комфортні умови
Маємо в розпорядженні зручні класи, де панує позитивний настрій
  Працюємо по вихідним
Щоб у вас була можливість поєднувати навчання і роботу

Відгуки про нас

04.01.2023 Відгук про курси «Інженерна графіка в AutoCAD»

Спасибо большое за проведенные курсы AutoCAD. Они помогли заполнить «белые пятна», новой и полезной информацией. Материал был выложен... Детальніше

04.01.2023 Відгук про курси «3D MAX»

Я прошла курс 3D MAX. Очень довольна обучением. Преподаватель Андрей очень хорошо преподает свои предметы. Преподаватели: Кобзарь Андрей, Приходько... Детальніше

03.01.2023 Відгук про курс «3D MAX»

Прошла курс 3D max. Все понравилось, в том числе и преподаватель Андрей. Булгакова В. С. Детальніше

03.01.2023 Відгук про курс «Комп'ютерний дизайн в 3D MAX»

Прошол курс обучения по 3D MAX. Курсом доволен. Даже доволен тем, что за время обучения было два преподавателя, что дало возможность разногранию.... Детальніше

Часті питання та відповіді

Як дізнатися вартість навчання?

Вартість навчання залежить від обраного курсу, а також від типу навчання: індивідуально або в групі. Ціни вказані на нашому сайті на сторінці "Ціни", а також на сторінці курсу. Якщо у вас є питання - не соромтеся, задавайте їх за нашими телефонами або через контактні форми на сайті!

Який час навчання можливий?

Можливий час навчання зазначено на сторінці курсу. Зазвичай це ранкові (9:00-11:00, 11:00-13:00), денні (13:00-15:00, 15:00-17:00) і вечірні (17:00-19:00, 19:00-21:00) години. Крім того, є можливість навчатися і по вихідних!

Чи видаються у вас сертифікати?

Так. Абсолютно кожен студент учбового центру після закінчення курсів може замовити сертифікат, в котрому вказується інформація про курс, підтверджуєтеся його успішне закінчення.

Яким чином можна записатися на курси?

Для цього необхідно просто заповнити невелику on-line форму заявки на нашому сайті, або подзвонити за вказаним телефоном, або особисто прийти до нас в офіс.

Як і де харчуються наші слухачі?

Харчування слухачів, як таке, не передбачене договором та не входить до вартості курсу, реалізовується тільки за бажанням замовника.

Що включено до вартості курсів?

До вартості курсів входить безпосередньо заняття, методичні матеріали, котрі передбачені програмою.

Будьте в курсі новин Будьте завжди в курсі свіжих акцій і новин

Запис на курси

Передзвонити ?