Увага!!! У зв'язку з постійними, частковими, аварійними відключеннями електроенергії компанія змушена перейти на ОНЛАЙН формат навчання. Після стабілізації та безперебійної подачі електроенергії буде знову відкритий доступ для навчання у всіх шести філіях компанії.

Курси голландської мови Київ|Курси голландської мови в Києві. - Онлайн курсиОстаннім часом збільшується загальний інтерес до курсів вивчення голландської мови. Навіть не дивлячись на те, що дехто сміється над тим, що ця мова більше схожа на хворобу горла. Якою б складною для вивчення вона не була, у Голландії без голландської мови не обійтися ніяким чином. Її відносять до групи германських мов. Загальна кількість людей, що розмовляють цією мовою, досягає 23 мільйонів людей.

Частіше за все поїздки у Голландію мають освітній характер та для їхнього успіху необхідно здати тестування для встановлення рівня знання мови. У нашому Навчальному Центрі педагоги вчать не просто загальному курсу голландської, але і проводять підготовку до здачі тестування.

Кожному, хто вирішив розпочати вивчення голландської, необхідно багато терпіння, проте з нашими досвідченими педагогами у Вас не виникне труднощів. Ви легко засвоїте мову, котру до цього вважали складною для вивчення. Ми докладемо всіх зусиль, аби зробити Ваше навчання комфортним та легким, Ви будете отримувати задоволення від кожного заняття. Ми турбуємося про своїх слухачів, саме тому навчальні класи обладнані за останнім словом техніки, групи складаються всього лишень з трьох людей, а матеріал подається у легкій для сприйняття формі.

Зараз питання вивчення мов актуальне для будь-якого віку, від школярів до пенсіонерів.

Ми завжди раді новим учням! Особливо ми пишаємося тим, що більшість з них приходять за рекомендацією наших випускників, що з успіхом використовують знання на практиці. Набір відбувається постійно, курси голландської мови підходить, як українцям, так і іноземним клієнтам. У нас Ви вивчите голландську за досить незначний термін, навіть за час канікул Ви зможете засвоїти його ази.

Голландська мова у просторі Навчального Центру

Пройти курси голландської мови хоче багато людей і цілі в них різні. Хтось готується до вступу в університет, для когось прийшов час складати іспити, хтось відправляється на практику в іноземне підприємство, а хтось хоче підвищити свої шанси на працевлаштування та стрімке кар’єрне зростання. Наші заняття відбуваються за гнучким графіком, програма курсу може варіюватися в залежності від Ваших потреб.

Аби розпочати вивчати голландську мову, досить просто пройти вступне тестування для встановлення рівня володіння мовою. З нами Ви зможете не тільки вивчати голландську з нуля, але і систематизувати та доповнювати знання, котрими вже володієте.

Скоріше приходьте та записуйтеся на курси голландської мови в Навчально-освітній центр!

Ще статті: Курси грецької мови.

Фото учбового центру

Викладачі курсу

Валерія - Голландська

Валерія - ГолландськаВивчення іноземних мов – захоплива, але не завжди легка справа. Тут багато що залежить від викладача –... Детальніше

Валерія - Голландська

Валерія - ГолландськаВикладач з досвідом, високим рівнем кваліфікації та безсумнівним талантом вивчення мови. Валерія... Детальніше

Як проходить процес навчання

Немає сумнівів, що комп'ютерні курси - це Ваш шанс на успішне працевлаштування. На заняттях Ви будете не тільки отримувати знання від наших практикуючих викладачів, Ви ще й навчитеся застосовувати їх на практиці. Наші фахівці завжди допоможуть вирішити проблеми, не залишать без уваги жодне з Ваших питань, адже наша мета - навчити Вас якісно.

  Запис на курси через форму на сайті або по телефону
  Отримання навчальних матеріалів та інструкцій
  Теорія і практика в наших класах або віддалено
  Online-консультації по домашнім завданням
  Отримання сертифікату про закінчення курсу

Записатися

Переваги «IT Cтолиця»

  Зручне розташування
Ми знаходимося біля метро. Вам не доведеться витрачати час на дорогу
  Викладачі-практики
Наші викладачі - досвідчені практики, що мають величезний досвід
  З другом дешевше
Якщо ви приведете друга, то кожен отримає 50% знижку на навчання
  Якісно та недорого
Ми постійно поліпшуємо програми курсів і переглядаємо ціни
  Корпоративне навчання
Ми знаємо, як зробити роботу ваших співробітників більш ефективною
  Працевлаштування
Випускники мають можливість влаштуватися у провідні IT-компанії
  Невеликі групи
У наших групах від 2 до 3 чоловік, що дозволяє приділити увагу кожному
  Комфортні умови
Маємо в розпорядженні зручні класи, де панує позитивний настрій
  Працюємо по вихідним
Щоб у вас була можливість поєднувати навчання і роботу

Відгуки про нас

04.01.2023 Відгук про курси «Інженерна графіка в AutoCAD»

Спасибо большое за проведенные курсы AutoCAD. Они помогли заполнить «белые пятна», новой и полезной информацией. Материал был выложен... Детальніше

04.01.2023 Відгук про курси «3D MAX»

Я прошла курс 3D MAX. Очень довольна обучением. Преподаватель Андрей очень хорошо преподает свои предметы. Преподаватели: Кобзарь Андрей, Приходько... Детальніше

03.01.2023 Відгук про курс «3D MAX»

Прошла курс 3D max. Все понравилось, в том числе и преподаватель Андрей. Булгакова В. С. Детальніше

03.01.2023 Відгук про курс «Комп'ютерний дизайн в 3D MAX»

Прошол курс обучения по 3D MAX. Курсом доволен. Даже доволен тем, что за время обучения было два преподавателя, что дало возможность разногранию.... Детальніше

Часті питання та відповіді

Як дізнатися вартість навчання?

Вартість навчання залежить від обраного курсу, а також від типу навчання: індивідуально або в групі. Ціни вказані на нашому сайті на сторінці "Ціни", а також на сторінці курсу. Якщо у вас є питання - не соромтеся, задавайте їх за нашими телефонами або через контактні форми на сайті!

Який час навчання можливий?

Можливий час навчання зазначено на сторінці курсу. Зазвичай це ранкові (9:00-11:00, 11:00-13:00), денні (13:00-15:00, 15:00-17:00) і вечірні (17:00-19:00, 19:00-21:00) години. Крім того, є можливість навчатися і по вихідних!

Чи видаються у вас сертифікати?

Так. Абсолютно кожен студент учбового центру після закінчення курсів може замовити сертифікат, в котрому вказується інформація про курс, підтверджуєтеся його успішне закінчення.

Яким чином можна записатися на курси?

Для цього необхідно просто заповнити невелику on-line форму заявки на нашому сайті, або подзвонити за вказаним телефоном, або особисто прийти до нас в офіс.

Як і де харчуються наші слухачі?

Харчування слухачів, як таке, не передбачене договором та не входить до вартості курсу, реалізовується тільки за бажанням замовника.

Що включено до вартості курсів?

До вартості курсів входить безпосередньо заняття, методичні матеріали, котрі передбачені програмою.

Будьте в курсі новин Будьте завжди в курсі свіжих акцій і новин

Запис на курси

Передзвонити ?