Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.
Валерія - Голландська

Вивчення іноземних мов – захоплива, але не завжди легка справа. Тут багато що залежить від викладача – наскільки добре він пояснить базові правила граматики й побудови речень, та чи зуміє при цьому не втратити легкість занурення в мовне середовище.
Валерія навчається в Київському національному лінгвістичному університеті (КНЛУ) на третьому курсі. Для вивчення вона обрала нідерландську мову, а також додатково – англійську мову і літературу. Має підтверджений рівень знання мови B1, що означає вільне спілкування на побутові теми, розуміння співрозмовника, читання художньої літератури та формулювання послідовної розповіді зі складних речень.

Якщо ви плануєте подорож за кордон або просто бажаєте розширити свій кругозір – вибирайте курси іноземної мови з цим викладачем. Валерія зрозуміло пояснює навіть складні моменти програми, а завдяки комунікативній методиці викладання Ви зможете заговорити іноземною мовою вже після пари занять.
Валерія має три роки досвіду як репетитор – вона готує школярів до складання іспитів і ЗНО, допомагає студентам молодших курсів і навчає іноземних мов охочих різного віку.

Запис на курси

Передзвонити ?