Курси конфліктології Київ|Навчання конфліктології в Києві. - Онлайн курсиКонфліктологія – наука, що вивчає закономірності зародження, утворення, розвитку та завершення різних конфліктів, виявлених на будь-якому рівні. Конфлікт може бути виражений в досить складному психологічному прояві, успішно вивчити котрий вдається лише з допомогою правильних теоретичних передумов. На жаль, не всі люди навколо нас позитивні та приємні. Буває і не так. Іноді життя зіштовхує лоб до лоба з людьми неврівноваженими та конфліктними, з якими складно знайти спільну мову. Ми відчуваємо антипатію, відчай та образу через непорозуміння, після такого спілкування на душі лишається неприємне відчуття. Хотілося б уникнути таких зустрічей, але на жаль, це не завжди реально. Як же вчинити у такому випадку? Як вийти із неприємної ситуації з гідністю та не втратити контроль над собою, не зірватися?

Для будь-якої людини природно при зустрічі з такою особистістю зайняти позицію оборонну, захищаючи себе. Досвід показує, що така реакція неефективна. А якщо Ви спробуєте змінити свою реакцію та оцінити ситуацію з іншої сторони? Можна слідувати класичній, і тому безпрограшній пораді – почати з самого себе. Віднестися до ситуації спокійно і більш позитивно. Конфліктологія дає методику більш ефективної та дієвої реакції. На ці та інші питання допоможуть вам знати відповіді наші спеціалізовані курси конфліктології.

1. Вчіться прощати.

Кожна людина в душі хороша, але не завжди здоровий глузд превалює над емоціями, та слова наші можуть ображати інших людей. Спробуйте запитати в себе: « А яким чином я намагався зрозуміти цю людину та пробачити її?»

2. Вмійте почекати.

Коли відчуваєте в собі гнів та образу, не виражайте їх порахуйте до десяти, як радить народна мудрість. Іншими словами – візьміть паузу та охолоньте! Інакше Вам, можливо, доведеться жалкувати про агресивну реакцію, але буде вже запізно.
3. Вам настільки важлива Ваша правда?

Відчуваючи бажання довести комусь правильність своєї позиції, поставте собі запитання – навіщо мені це потрібно?
4. Не проявляйте реакцію.

Іноді буває так, що людина, провокуючи на конфлікт, очікує відповідної реакції. Приймаючи її виклик, автоматично можна уподібнитися їй. Змінивши схему, Ви зруйнуєте ці плани. Можна не відповідати тому, хто починає сварку. Іноді буває достатньо поставити питання: «Ви себе поважаєте?»

У випадку, коли конфлікт вирішений правильно, можна визначити ключові моменти, що дозволять в майбутньому легко справлятися з подібними складнощами.

Закінчивши курси конфліктології ви будете вміти:

Курси Конфліктології в Києві.

 • Розбиратися в причинах конфліктів;
 • Працювати зі спотвореннями;
 • Вибирати оптимальну стратегію поведінки в таких випадках;
 • Використовувати техніку запобігання конфліктів.

Цільова аудиторія: керівники підрозділів різного рівня, менеджери середньої та вищої ланки, керівники відділів продажу, менеджери збуту, менеджери по роботі з клієнтами.
Курси конфліктології допоможуть всім, хто бажає освоїти техніку для вміння налагоджувати контакти з конфліктними клієнтами.

Графік проведення курсів ви можете встановлювати самі, спираючись на те, що ми пропонуємо навчання вихідного дня та у вечірній час. Іншими словами, вам не потрібно буде порушувати свій звичний ритм життя для того, аби встигнути до нас. Курси будуть проходити не в формі монотонного монологу педагога, а в формі діалогу між підопічним та його наставником. В ході навчання ви будете виконувати ряд практичних завдань, а також отримаєте завдання для домашнього виконання. Ми намагатимемося знайти індивідуальний підхід до кожного. Запишіться до Навчального Центру та отримуйте максимум корисної інформації.

Курси конфліктології: програма курсу.

Частина 1. Введення в конфліктологію:

 • Ознаки конфлікту;
 • Поняття конфлікту;
 • Конфлікт – різновид складної ситуації.

Частина 2. Причини конфліктів з клієнтами та працівниками:

 • Організаційно-управлінські;
 • Особистісні причини;
 • Соціально-психологічні;

Частина 3. Об’єктивний зміст, суб’єктивне сприйняття конфлікту:

 • Мотиви сторін, що конфліктують, конфліктна поведінка.

Частина 4. Робота з конфліктними клієнтами:

 • Конфліктні клієнти;
 • Методи та прийоми впливу на дії конфліктного клієнта.

Частина 5. Стратегія та тактика поведінки в конфлікті:

 • Типи тактик;
 • Спотворення реальної ситуації.

Частина 6. Саморегуляція в конфліктній ситуації:

 • Попередження внутрішньоособистісних конфліктів;
 • Психологічні фактори в подоланні стресу.

Частина 7. Конфлікт – причина та наслідок стресу:

 • Предмет та об’єкт конфлікту;
 • Вибір оптимальної стратегії поведінки;
 • Об’єктивні причини.

Відео про курс:

Фото учбового центру

Викладачі курсу

Анжеліка - Конфліктологія

Анжеліка - КонфліктологіяБізнес – тренер, професійний психолог, консультант в галузі бізнес – психології. Має досвід викладання,... Детальніше

Як проходить процес навчання

Немає сумнівів, що комп'ютерні курси - це Ваш шанс на успішне працевлаштування. На заняттях Ви будете не тільки отримувати знання від наших практикуючих викладачів, Ви ще й навчитеся застосовувати їх на практиці. Наші фахівці завжди допоможуть вирішити проблеми, не залишать без уваги жодне з Ваших питань, адже наша мета - навчити Вас якісно.

  Запис на курси через форму на сайті або по телефону
  Отримання навчальних матеріалів та інструкцій
  Теорія і практика в наших класах або віддалено
  Online-консультації по домашнім завданням
  Отримання сертифікату про закінчення курсу

Записатися

Переваги «IT Cтолиця»

  Зручне розташування
Ми знаходимося біля метро. Вам не доведеться витрачати час на дорогу
  Викладачі-практики
Наші викладачі - досвідчені практики, що мають величезний досвід
  З другом дешевше
Якщо ви приведете друга, то кожен отримає 50% знижку на навчання
  Якісно та недорого
Ми постійно поліпшуємо програми курсів і переглядаємо ціни
  Корпоративне навчання
Ми знаємо, як зробити роботу ваших співробітників більш ефективною
  Працевлаштування
Випускники мають можливість влаштуватися у провідні IT-компанії
  Невеликі групи
У наших групах від 2 до 3 чоловік, що дозволяє приділити увагу кожному
  Комфортні умови
Маємо в розпорядженні зручні класи, де панує позитивний настрій
  Працюємо по вихідним
Щоб у вас була можливість поєднувати навчання і роботу

Відгуки про нас

15.03.2020 Відгук про курс «Комп'ютерний дизайн в 3D MAX»

Прошол курс обучения по 3D MAX. Курсом доволен. Даже доволен тем, что за время обучения было два преподавателя, что дало возможность разногранию.... Детальніше

13.03.2020 Відгук про курс «3D MAX»

Прошла курс 3D max. Все понравилось, в том числе и преподаватель Андрей. Булгакова В. С. Детальніше

12.03.2020 Відгук про курси «3D MAX»

Я прошла курс 3D MAX. Очень довольна обучением. Преподаватель Андрей очень хорошо преподает свои предметы. Преподаватели: Кобзарь Андрей, Приходько... Детальніше

11.03.2020 Відгук про курси «Інженерна графіка в AutoCAD»

Спасибо большое за проведенные курсы AutoCAD. Они помогли заполнить «белые пятна», новой и полезной информацией. Материал был выложен... Детальніше

Часті питання та відповіді

Як дізнатися вартість навчання?

Вартість навчання залежить від обраного курсу, а також від типу навчання: індивідуально або в групі. Ціни вказані на нашому сайті на сторінці "Ціни", а також на сторінці курсу. Якщо у вас є питання - не соромтеся, задавайте їх за нашими телефонами або через контактні форми на сайті!

Який час навчання можливий?

Можливий час навчання зазначено на сторінці курсу. Зазвичай це ранкові (9:00-11:00, 11:00-13:00), денні (13:00-15:00, 15:00-17:00) і вечірні (17:00-19:00, 19:00-21:00) години. Крім того, є можливість навчатися і по вихідних!

Чи видаються у вас сертифікати?

Так. Абсолютно кожен студент учбового центру після закінчення курсів може замовити сертифікат, в котрому вказується інформація про курс, підтверджуєтеся його успішне закінчення.

Яким чином можна записатися на курси?

Для цього необхідно просто заповнити невелику on-line форму заявки на нашому сайті, або подзвонити за вказаним телефоном, або особисто прийти до нас в офіс.

Як і де харчуються наші слухачі?

Харчування слухачів, як таке, не передбачене договором та не входить до вартості курсу, реалізовується тільки за бажанням замовника.

Що включено до вартості курсів?

До вартості курсів входить безпосередньо заняття, методичні матеріали, котрі передбачені програмою.

Будьте в курсі новин Будьте завжди в курсі свіжих акцій і новин

Запис на курси

Передзвонити ?