Курси португальскої мови Київ|Курси португальскої мови в Києві. - Онлайн курсиПортугальська мова сьогодні є однієї з найпоширеніших у всьому світі та посідає 6-8 місця. Всіх тих людей, котрі нею розмовляють, називають лузофонами, а території, на яких розмовляють за її участі, поєднали в один термін – лузофонія. 80% населення, що говорить цією мовою, зосереджено в Бразилії.

Якщо Ви прийняли рішення записатися на курси вивчення португальської мови, то краще всього підійти до цього питання якомога серйозніше. Необхідно буде зібрати дані про школи, які пропонують такі курси. Краще обрати той навчальний заклад, що відкрито розповідає про методику викладання та має всі необхідні матеріали, а його працівники – професіонали з великим досвідом.

Чому варто зупинити свій вибір саме на курсах в Навчальному Центрі?

Зробіть вірний вибір – оберіть курси португальської на нашій території! Ми використовуємо комунікаційну практику вивчення мови. Для повноцінного засвоєння мов є важливим якомога частіше практикуватися та відпрацьовувати вимову, сприйняття мови на слух. Адже навчитися читати та писати можна і самостійно, а правильна вимова та здатність розпізнавати живу іноземну мову, підтримувати комунікацію з носієм – навички, що вимагають постійної практики.

Вивчення португальської мови у нашому Центрі можливе на декількох рівнях складності, від початкового до просунутого. Починаючи вивчення на першому рівні, Ви вперше познайомитеся з базовими поняттями мови, в кінці навчання – набудете навички вільної комунікації.

Займатися можна в групах, що формуються з мінімальної кількості людей чи ж індивідуально. Ми раді бачити своїх клієнтів сім днів на тиждень. Єдиного графіка занять у нас немає, кожен учень формує його самостійно під свій режим та вподобання.

У нашому Навчальному Центрі працюють досвідчені педагоги, що добре знають свою справу. В результаті проходження курсу Ви зможете розширити свій кругозір, збагатитися екстралінгвістичними знаннями, зможете зав’язати нові знайомства.

Зараз економічні стосунки між різними країнами розвиваються з надзвичайною швидкістю, і сучасний підхід до нових ринків надає перевагу. Якщо Ви плануєте розширення компанії, початок співробітництва з португаломовними країнами, особливою перевагою стане знання португальської мови. Це відмінний шанс дати імпульс для розвитку кар’єри.

Керівники мають можливість організувати курси для працівників, що допоможуть усунути мовні бар’єри які сповільнюють розвиток закордонного бізнесу. Такі інвестиції в освіту персоналу підуть на користь компанії. Люди більше довіряють тим, кого краще розуміють, у свою чергу, довіра є запорукою довготривалих ділових зв’язків.

Вивчення португальської мови – захопливе заняття, ця мова набагато простіша, ніж французька чи німецька. Навчання португальській користується великою популярністю. Обирайте дійсно якісні курси, адже від методик та майстерності педагогів залежить успіх навчання та міцність знань.

Прайс наших послуг досить демократичний. На території Навчального Центру завжди активні акційні пропозиції, з якими Вас завжди раді ознайомити наші консультанти. Також важливо пам’ятати, що після закінчення курсів кожен учень отримає сертифікат.

З нами португальська мова більше не буде для Вас неприступною фортецею!

Ще статті за курсом: курси французької мови.

Фото учбового центру

Викладачі курсу

Анастасія - Португальська

Анастасія - ПортугальськаЗаняття з вивчення португальської мови з Анастасією – це завжди цікаво та пізнавально. Цей викладач... Детальніше

Надія - Португальська

Надія - ПортугальськаНадія – кваліфікований викладач, що пройшов стажування та навчання в Португалії. Вона – філолог за... Детальніше

Як проходить процес навчання

Немає сумнівів, що комп'ютерні курси - це Ваш шанс на успішне працевлаштування. На заняттях Ви будете не тільки отримувати знання від наших практикуючих викладачів, Ви ще й навчитеся застосовувати їх на практиці. Наші фахівці завжди допоможуть вирішити проблеми, не залишать без уваги жодне з Ваших питань, адже наша мета - навчити Вас якісно.

  Запис на курси через форму на сайті або по телефону
  Отримання навчальних матеріалів та інструкцій
  Теорія і практика в наших класах або віддалено
  Online-консультації по домашнім завданням
  Отримання сертифікату про закінчення курсу

Записатися

Переваги «IT Cтолиця»

  Зручне розташування
Ми знаходимося біля метро. Вам не доведеться витрачати час на дорогу
  Викладачі-практики
Наші викладачі - досвідчені практики, що мають величезний досвід
  З другом дешевше
Якщо ви приведете друга, то кожен отримає 50% знижку на навчання
  Якісно та недорого
Ми постійно поліпшуємо програми курсів і переглядаємо ціни
  Корпоративне навчання
Ми знаємо, як зробити роботу ваших співробітників більш ефективною
  Працевлаштування
Випускники мають можливість влаштуватися у провідні IT-компанії
  Невеликі групи
У наших групах від 2 до 3 чоловік, що дозволяє приділити увагу кожному
  Комфортні умови
Маємо в розпорядженні зручні класи, де панує позитивний настрій
  Працюємо по вихідним
Щоб у вас була можливість поєднувати навчання і роботу

Відгуки про нас

04.01.2023 Відгук про курси «Інженерна графіка в AutoCAD»

Спасибо большое за проведенные курсы AutoCAD. Они помогли заполнить «белые пятна», новой и полезной информацией. Материал был выложен... Детальніше

04.01.2023 Відгук про курси «3D MAX»

Я прошла курс 3D MAX. Очень довольна обучением. Преподаватель Андрей очень хорошо преподает свои предметы. Преподаватели: Кобзарь Андрей, Приходько... Детальніше

03.01.2023 Відгук про курс «3D MAX»

Прошла курс 3D max. Все понравилось, в том числе и преподаватель Андрей. Булгакова В. С. Детальніше

03.01.2023 Відгук про курс «Комп'ютерний дизайн в 3D MAX»

Прошол курс обучения по 3D MAX. Курсом доволен. Даже доволен тем, что за время обучения было два преподавателя, что дало возможность разногранию.... Детальніше

Часті питання та відповіді

Як дізнатися вартість навчання?

Вартість навчання залежить від обраного курсу, а також від типу навчання: індивідуально або в групі. Ціни вказані на нашому сайті на сторінці "Ціни", а також на сторінці курсу. Якщо у вас є питання - не соромтеся, задавайте їх за нашими телефонами або через контактні форми на сайті!

Який час навчання можливий?

Можливий час навчання зазначено на сторінці курсу. Зазвичай це ранкові (9:00-11:00, 11:00-13:00), денні (13:00-15:00, 15:00-17:00) і вечірні (17:00-19:00, 19:00-21:00) години. Крім того, є можливість навчатися і по вихідних!

Чи видаються у вас сертифікати?

Так. Абсолютно кожен студент учбового центру після закінчення курсів може замовити сертифікат, в котрому вказується інформація про курс, підтверджуєтеся його успішне закінчення.

Яким чином можна записатися на курси?

Для цього необхідно просто заповнити невелику on-line форму заявки на нашому сайті, або подзвонити за вказаним телефоном, або особисто прийти до нас в офіс.

Як і де харчуються наші слухачі?

Харчування слухачів, як таке, не передбачене договором та не входить до вартості курсу, реалізовується тільки за бажанням замовника.

Що включено до вартості курсів?

До вартості курсів входить безпосередньо заняття, методичні матеріали, котрі передбачені програмою.

Будьте в курсі новин Будьте завжди в курсі свіжих акцій і новин

Запис на курси

Передзвонити ?