Сертифікат Учбового Центру.

Чому краще з сертифікатом

  1. Роботодавцям потрібне "документальне" підтвердження, щоб вирішити, чи варто перевірити вас на ділі.
  2. Сертифікат доводить, що ваші знання актуальні, і таким чином дає перевагу перед конкурентами.
  3. Сертифікат підвищує престиж і вартість фахівця, адже говорить про те, що ви не самоучка і проходили навчання з професійним підходом.

Сертифікат навчального центру можуть отримати ті учасники, які після закінчення курсу успішно пройшли перевірку знань на Testprovider.com. Наші тренери-консультанти допоможуть підготуватися до самостійної здачі тесту.

Отримавши сертифікат IT Столиці, ви зможете відчувати себе впевненіше під час прийому на роботу або обговорення підвищення. На кожному виданому нашим центром сертифікаті є серійний номер, за яким можна перевірити достовірність документа на сайті - це викликає довіру і серйозне ставлення до сертифіката серед роботодавців.

Ви можете не рватися за сертифікатом, вважаючи, що реальні знання - єдиний пріоритет роботодавця. Але, як правило, з двох однакових за рівнем фахівців приємніше вибрати того, хто має підтвердження свого статусу.

Звичайно, і без сертифіката після проходження навчальної програми ви доведете свої компетенції або можете отримати переваги перед претендентами. По-перше, після курсу ви вкажете в резюме навички, що відповідають актуальному списку вимог на ринку праці. По-друге, з практичних робіт курсу можна скласти портфоліо, а викладач-практик з респектабельним стажем роботи за необхідності дасть свою рекомендацію старанному учневі.

Запис на курси

Передзвонити ?