Курси компьютерної графіки КиївНа сьогоднішній день, окрім функціональних можливостей об’єктів, не менш важливим стало їх графічне оформлення. Тому щоб успішно продати що-небудь, необхідно обійти конкурентів не тільки в питаннях якості, але і добре попіклуватися про зовнішнє оформлення цієї речі чи послуги. Звичайно, разом з підвищенням попиту на якісне та красиве оформлення, виростає і попит на навчальні курси графіки.

Курси комп’ютерної графіки дозволяють здобути майстерність створення, так би мовити, «яскравої обгортки», під якою ховається бажана «смачна цукерка», тобто товар чи послуга.
В нашому Навчальному Центрі ми пропонуємо Вам пройти комплексний пакет комп’ютерної графіки, що охоплює дві програми векторної та растрової графіки (Photoshop й Illustrator).
Вони допоможуть Вам освоїти роботу з новими інструментами, без яких не обходиться ні один дизайнер у світі. Ці програми необхідні для створення та обробки зображень в векторній та растровій графіці.

Детально ознайомитися з програмою курсу на два графічних редактори, ви зможете ось за цими посиланнями:

Наші випускники легко працюють з абсолютно будь-якими малюнками, вони можуть зробити шедевр зі звичайного малопривабливого зображення, оформляють презентації чи блоки реклами, інтерфейси сайтів чи просто створюють неповторні роботи, в яких розкривають свій талант та творчий потенціал.

На наших курсах.

Курси компьютерної графіки Київ. Комплекс. Программа

Пройшовши курси графіки, Ви здивуєтесь тому, наскільки легко та приємно користуватися таким програмним забезпеченням і як насправді просто втілити творчі ідеї чи розробки в життя.

В розділі векторної графіки все ще не визначився безперечний лідер серед двох програм з однаковим рівнем популярності, а саме – Illustrator та CorelDraw. Ми ж використовуємо у комплексному навчанні Illustrator. Вивчаючи роботу з цими програмами, Ви освоїте всі тонкощі поліграфічного дизайну, зможете дізнатися, в чому переваги векторної графіки перед растровою, особливо у випадках, коли розглядається співвідношення розміру зображення і його якості.

Програма навчання, без сумніву, допоможе освоїти всі нюанси роботи з кривими, створення макетів поліграфічної реклами, презентаційного дизайну та багатьох інших видів робіт.

Також для вас пропонуємо програму курсу Adobe InDesign, що призначена для верстки поліграфічної продукції.

 

Викладачі курсу

Юлія - Дизайнер

Юлія - ДизайнерСпеціаліст-викладач курсів дизайну має вищу профільну освіту і великий практичний досвід роботи в... Read more

Валентина - Дизайнер

Валентина - ДизайнерНаш викладач Валентина, в першу чергу, буде знайомити Вас із загальними поняттями комп’ютерного... Read more

Микита - Дизайнер

Микита - ДизайнерНа заняттях, котрі в нашому Центрі проводить Микита, практикується індивідуальна взаємодія викладача та... Read more

Дмитро - Веб дизайнер

Дмитро - Веб дизайнерСьогодні практично будь – яке підприємство, неважливо, державне чи приватне, має веб – сайт на... Read more

Як проходить процес навчання

Немає сумнівів, що комп'ютерні курси - це Ваш шанс на успішне працевлаштування. На заняттях Ви будете не тільки отримувати знання від наших практикуючих викладачів, Ви ще й навчитеся застосовувати їх на практиці. Наші фахівці завжди допоможуть вирішити проблеми, не залишать без уваги жодне з Ваших питань, адже наша мета - навчити Вас якісно.

  Запис на курси через форму на сайті або по телефону
  Отримання навчальних матеріалів та інструкцій
  Теорія і практика в наших класах або віддалено
  Online-консультації по домашнім завданням
  Отримання сертифікату про закінчення курсу

Записатися

Наші клієнти

Переваги «IT Cтолиця»

  Зручне розташування
Ми знаходимося біля метро. Вам не доведеться витрачати час на дорогу
  Викладачі-практики
Наші викладачі - досвідчені практики, що мають величезний досвід
  З другом дешевше
Якщо ви приведете друга, то кожен отримає 50% знижку на навчання
  Якісно та недорого
Ми постійно поліпшуємо програми курсів і переглядаємо ціни
  Корпоративне навчання
Ми знаємо, як зробити роботу ваших співробітників більш ефективною
  Працевлаштування
Випускники мають можливість влаштуватися у провідні IT-компанії
  Невеликі групи
У наших групах від 2 до 3 чоловік, що дозволяє приділити увагу кожному
  Комфортні умови
Маємо в розпорядженні зручні класи, де панує позитивний настрій
  Працюємо по вихідним
Щоб у вас була можливість поєднувати навчання і роботу

Відгуки про нас

30.03.2017 Тестувальник програмного забезпечення: в пошуках помилок

Часто всі ордени за створення програми дістаються розробникам, а от тестувальники лишаються тільки в їхній тіні. Не варто забувати про те, що... Read more

30.03.2017 Спеціаліст із захисту інформації

Від самого початку система інформбезпеки створювалася для ряду воєнних потреб . Стратегічна інформація, котра мала відношення до обороноздатності.... Read more

30.03.2017 Професія - web-майстер

Не кожен користувач розмірковує над тим, що стоїть за «кліком», за допомогою котрого відкриваються сторінки. В принципі, люди і не зобов’язані... Read more

30.03.2017 Переваги роботи онлайн-співробітника

Сьогодні можна відшукати дуже мало компаній, котрі не застосовують в своїй діяльності інтернет . Практично всі приймають його до оберту своєї... Read more

Часті питання та відповіді

Як дізнатися вартість навчання?

Вартість навчання залежить від обраного курсу, а також від типу навчання: індивідуально або в групі. Ціни вказані на нашому сайті на сторінці "Ціни", а також на сторінці курсу. Якщо у вас є питання - не соромтеся, задавайте їх за нашими телефонами або через контактні форми на сайті!

Який час навчання можливий?

Можливий час навчання зазначено на сторінці курсу. Зазвичай це ранкові (9:00-11:00, 11:00-13:00), денні (13:00-15:00, 15:00-17:00) і вечірні (17:00-19:00, 19:00-21:00) години. Крім того, є можливість навчатися і по вихідних!

Чи видаються у вас сертифікати?

Так. Абсолютно всі студенти учбового центру після закінчення курсів отримають сертифікат, в котрому вказується інформація про курс, підтверджуєтеся його успішне закінчення.

Яким чином можна записатися на курси?

Для цього необхідно просто заповнити невелику on-line форму заявки на нашому сайті, або подзвонити за вказаним телефоном, або особисто прийти до нас в офіс.

Як і де харчуються наші слухачі?

Харчування слухачів, як таке, не передбачене договором та не входить до вартості курсу, реалізовується тільки за бажанням замовника.

Що включено до вартості курсів?

До вартості курсів входить безпосередньо заняття, методичні матеріали, котрі передбачені програмою, сертифікат про успішне закінчення навчання.

Будьте в курсі новин Будьте завжди в курсі свіжих акцій і новин

Запис на курси

Передзвонити ?