Увага!!! У зв'язку з постійними, частковими, аварійними відключеннями електроенергії компанія змушена перейти на ОНЛАЙН формат навчання. Після стабілізації та безперебійної подачі електроенергії буде знову відкритий доступ для навчання у всіх шести філіях компанії.

Курси італійської мови Київ|Курси італійської мови в Києві. - Онлайн курсиІталія – чудова сонячна Батьківщина смачнючих оливок, вин, піци та пасти. Це колиска всесвітньої моди, тут виробляють найдорожчі автомобілі. В цій дивовижній країні час та соціальний поділ не мають влади над неприборканим темпераментом та надзвичайною комунікабельністю жителів. Людина, котра одного разу побувала в Італії, обов’язково прагне знову повернутися туди, знову отримати яскравий настрій та підзарядитися нескінченним позитивом.

Мова італійців піддається вивченню легко, навіть легше, ніж англійська. Вона дуже мелодійна, саме її обирають у якості другої іноземної мови для вивчення. Це зумовлено тим, що, коли людина володіє одним діалектом з романської групи, то вона вивчить італійську швидко та легко. Курси італійської мови, які пропонує Навчальний Центр, проводяться на базі сучасних методик, до того ж обов’язково береться до уваги початковий рівень слухачів.

Зазвичай кількість слухачів під час групового заняття не перевищує чотирьох осіб. Такий підхід дозволяє проводити заняття в цілком спокійній, розслабленій атмосфері дружньої уваги та взаємної допомоги. Ми практикуємо індивідуальний підхід для кожної групи слухачів, використовуються найбільш дієві методики вивчення мови, беруться до уваги побажання та особливості кожного слухача.

Курси італійської мови поділені на рівні:

 • Нульовий рівень
 • Елементарні знання;
 • Задовільні знання;
 • Середній рівень;
 • Хороший ступінь володіння;
 • Відмінний рівень.

Курси італійської мови проходять за декількома програмами: бізнес-курс (ділове спілкування), загальний курс, граматика та швидке інтенсивне навчання. Кожна з цих програм дозволяє навчати слухачів будь-якого віку, до того ж початковий рівень знань не має значення. Також ми пропонуємо заняття з вивчення італійської мови для дітей. Є певні труднощі, з якими доводиться зіштовхуватися російськомовним учням, котрі починають вивчати італійську: в ній нема звичного для нас редуціювання. Це, з одного боку, полегшує слухове сприйняття мови носіїв, але з іншої – це потребує вправності, високої чіткості вимови.

Курси проводять досвідчені практики. Вони володіють прогресивними методиками, використовують перевірені модулі. Живе спілкування продовжує розвиватися з прогресом у всьому світі. Це означає, що консервативний підхід до вивчення іноземних мов приносить мало результатів зараз. Тому ми використовуємо лише інноваційні рішення, способи подачі інформації.

Навчальний Центр пропонує до Вашої уваги адекватні та доступні ціни. Відходячи від стандартних шаблонів викладання, ми дали можливість своїм підопічним самостійно регулювати графік відвідування. Більшість з нас живе у шаленому ритмі великого міста, тому важливо згадати, що ми проводимо заняття і на вихідних, бо будні дні у багатьох потенційних клієнтів можуть бути повністю завантажені справами.

Запишіться на курси до Навчального Центру та відчуйте на собі всі його переваги!

Ще статті за курсом: Курси корейської мови.

Курси італійської мови: навчальна програма.

Рівень А1. Principianti – початковий.

 • Під час його проходження Ви будете розбиратися в алфавіті, ключових правилах письма та читання італійською.
 • Після закінчення Ви будете розуміти та використовувати у своїй мові прості вирази. Ви зможете ставити прості питання та давати на них відповіді.
 • Проходження рівня Principianti дає можливість ведення діалогу на різноманітні тематики повсякденного спілкування з використанням лексики: часу, числівників, сім’ї та іншого.
 • До того ж Ви розглянете правила, що стосуються вживання неозначених та означених артиклів, іменників, прийменників, прикметників, а також присвійних займенників.
 • Граматична база даного рівня являє собою дієслова «мати» та «бути», часи – теперішній, минулий та майбутній, зворотні дієслова.

Рівень А2. Elementare – базовий.

 • Ви будете продовжувати посилено поповнювати свій словниковий запас та пізнавати граматику.
 • Після закінчення проходження Elementare Ви зможете вести бесіду на загальні теми, Вам буде під силу прочитання нескладних текстів італійською мовою, а також сприйняття мови.
 • Цей етап вивчення мови допоможе Вам навчитися проводити порівняння понять, виражати власну точку зору, погоджуватися або оскаржувати думку людей, навіть більше – надавати рекомендації.
 • Під час навчання Ви вивчите passato prossimo, imperfetto, минулий час verbiri flessivi, I pronomidiretti, I pronomiindiretti, I pronomicombinati, Il condizional esemplice e composto, I pronomorelativi e interrogativi, Le particelle CI e NE, L'imperativo.
 • Тематика, що обговорюється під час зустрічей, буде все більш складною, по типу італійської мови чи ж подорожей.

Після закінчення початкового рівня Ви будете вміти:

 • Вітати людину та прощатися з нею;
 • Знайомитися;
 • Надавати людині особисті дані відносно Вашої національності, галузі діяльності;
 • Говорити стосовно різних країн чи національностей;
 • Запрошувати людей;
 • Давати згоду на що-небудь чи ж відмовлятися від цього;
 • Дякувати та самому відповідати на подяку, яка була виражена на Вашу адресу;
 • Обговорювати курси валют та вартість чого-небудь;
 • Вести бесіду, що стосується погоди, свят та пір року;
 • Купувати щось та робити замовлення в кафе;
 • Підтримувати нескладну бесіду по телефону;
 • Висловлювати власну точку зору.

Початковий рівень забезпечить Вас міцною основою, за допомогою якої Ви зможете далі пізнавати італійську мову. Перші зустрічі запам’ятаються Вам тим, що Ви будете говорити саме усвідомлено, а не на якісь стандартні теми.

Рівень В1. Pre-intermedio – курс для тих, хто продовжує вивчення.

 • Після закінчення його проходження Ви зможете впевнено вести спілкування даною мовою практично на будь-яку тематику, тому сам процес починається з першого мовного удосконалення – досягнення різноманітності синонімів та засобів виразності мови.
 • Під час занять Ви отримаєте більше інформації про італійську культуру, а також менталітет жителів даної країни. Ви розглянете її сьогоднішню проблематику.
 • Ви дізнаєтеся, як правильно використовувати складні правила та конструкції, що стосуються питань граматики: I passato remoto, modo cogiuntivo: presente e passato, imperfetto e trapassato; Il periodo ipotetico, La forma passiva e La forma impersonale.
 • Вам вже не буде так складно дивитися телепередачі та фільми цією мовою. Так, деякі незнайомі для Вас слова ще будуть, але основна суть буде зрозуміла точно.

Рівень В2. Intermedio – середній.

 • Варто пам’ятати, що граматична частина стосується 1-3 рівнів, тому під час проходження даного рівня Ви зможете закріпити всі ті знання, які вже маєте. Ще й надто, Ви розглянете всілякі тонкощі та нюанси, що допоможуть зробити Вашу мову ще кращою.
 • Багато часу буде приділено відпрацюванню різноманітних навичок спілкування та досягненню його вільності.

Рівень С1, С2. Avanzato, Livello di padronanza – просунутий.

 • Коли Ви закінчите його, то зможете з легкістю дивитися фільми, адже Вам буде зрозуміло все. У Вас буде виходити прочитання неадаптованої літератури та преси.
 • Ви зможете вести бесіди на різноманітні теми, адже у Вас буде об’ємний словниковий запас. Ви будете володіти сленгом, а також ідіоматичними виразами.
 • Проходження даного курсу допоможе Вам систематизувати та закріпити всі знання, що Ви маєте на даний момент. Ви вдосконалите свою мову. Італійською мовою Ви будете володіти вільно, не відчуваючи при цьому ніяких труднощів.

Фото учбового центру

Викладачі курсу

Дарина - Італійська

Дарина - ІталійськаВикладач мовних курсів Дарина закінчила факультет перекладачів Київського національного лінгвістичного... Детальніше

Як проходить процес навчання

Немає сумнівів, що комп'ютерні курси - це Ваш шанс на успішне працевлаштування. На заняттях Ви будете не тільки отримувати знання від наших практикуючих викладачів, Ви ще й навчитеся застосовувати їх на практиці. Наші фахівці завжди допоможуть вирішити проблеми, не залишать без уваги жодне з Ваших питань, адже наша мета - навчити Вас якісно.

  Запис на курси через форму на сайті або по телефону
  Отримання навчальних матеріалів та інструкцій
  Теорія і практика в наших класах або віддалено
  Online-консультації по домашнім завданням
  Отримання сертифікату про закінчення курсу

Записатися

Переваги «IT Cтолиця»

  Зручне розташування
Ми знаходимося біля метро. Вам не доведеться витрачати час на дорогу
  Викладачі-практики
Наші викладачі - досвідчені практики, що мають величезний досвід
  З другом дешевше
Якщо ви приведете друга, то кожен отримає 50% знижку на навчання
  Якісно та недорого
Ми постійно поліпшуємо програми курсів і переглядаємо ціни
  Корпоративне навчання
Ми знаємо, як зробити роботу ваших співробітників більш ефективною
  Працевлаштування
Випускники мають можливість влаштуватися у провідні IT-компанії
  Невеликі групи
У наших групах від 2 до 3 чоловік, що дозволяє приділити увагу кожному
  Комфортні умови
Маємо в розпорядженні зручні класи, де панує позитивний настрій
  Працюємо по вихідним
Щоб у вас була можливість поєднувати навчання і роботу

Відгуки про нас

15.03.2020 Відгук про курс «Комп'ютерний дизайн в 3D MAX»

Прошол курс обучения по 3D MAX. Курсом доволен. Даже доволен тем, что за время обучения было два преподавателя, что дало возможность разногранию.... Детальніше

13.03.2020 Відгук про курс «3D MAX»

Прошла курс 3D max. Все понравилось, в том числе и преподаватель Андрей. Булгакова В. С. Детальніше

12.03.2020 Відгук про курси «3D MAX»

Я прошла курс 3D MAX. Очень довольна обучением. Преподаватель Андрей очень хорошо преподает свои предметы. Преподаватели: Кобзарь Андрей, Приходько... Детальніше

11.03.2020 Відгук про курси «Інженерна графіка в AutoCAD»

Спасибо большое за проведенные курсы AutoCAD. Они помогли заполнить «белые пятна», новой и полезной информацией. Материал был выложен... Детальніше

Часті питання та відповіді

Як дізнатися вартість навчання?

Вартість навчання залежить від обраного курсу, а також від типу навчання: індивідуально або в групі. Ціни вказані на нашому сайті на сторінці "Ціни", а також на сторінці курсу. Якщо у вас є питання - не соромтеся, задавайте їх за нашими телефонами або через контактні форми на сайті!

Який час навчання можливий?

Можливий час навчання зазначено на сторінці курсу. Зазвичай це ранкові (9:00-11:00, 11:00-13:00), денні (13:00-15:00, 15:00-17:00) і вечірні (17:00-19:00, 19:00-21:00) години. Крім того, є можливість навчатися і по вихідних!

Чи видаються у вас сертифікати?

Так. Абсолютно кожен студент учбового центру після закінчення курсів може замовити сертифікат, в котрому вказується інформація про курс, підтверджуєтеся його успішне закінчення.

Яким чином можна записатися на курси?

Для цього необхідно просто заповнити невелику on-line форму заявки на нашому сайті, або подзвонити за вказаним телефоном, або особисто прийти до нас в офіс.

Як і де харчуються наші слухачі?

Харчування слухачів, як таке, не передбачене договором та не входить до вартості курсу, реалізовується тільки за бажанням замовника.

Що включено до вартості курсів?

До вартості курсів входить безпосередньо заняття, методичні матеріали, котрі передбачені програмою.

Будьте в курсі новин Будьте завжди в курсі свіжих акцій і новин

Запис на курси

Передзвонити ?