Увага!!! У зв'язку з постійними, частковими, аварійними відключеннями електроенергії компанія змушена перейти на ОНЛАЙН формат навчання. Після стабілізації та безперебійної подачі електроенергії буде знову відкритий доступ для навчання у всіх шести філіях компанії.

Курси болгарської мови Київ|Курси болгарської мови в Києві. - Онлайн курси

Вивчення даної іноземної мови стає все більш актуальним. Володіння болгарською мовою стає необхідним для студентів, і школярів, бізнесменів і батьків, а також координаторів та організаторів різних міжнародних програм. Нашою метою є надання всім охочим, нехай їм буде десять чи сімдесят років, можливість в легкій та захопливій формі вивчити нову мову. У нашому Центрі Ви зможете навчатися з використанням всіх переваг сучасної техніки та ефективних методик.

Запрошуємо всіх охочих на курси вивчення болгарської мови за участі досвідчених педагогів Навчально-освітнього центру. Ця мова є офіційною у Республіці Болгарія. Нею розмовляє велика кількість людей, що досягає 9 мільйонів.

Необхідне підґрунтя для володіння болгарською мовою – багатий словниковий запас. Чим більше болгарських слів Ви знаєте, тим легше будете розуміти дану мову та почати вільно говорити нею.

Ми дуже пишаємося тим, що більшість учнів приходить до нас за рекомендацією знайомих – наших випускників. У Навчальному Центрі набір на курси болгарської мови проходить протягом всього року. Ми викладаємо китайську, болгарську, англійську, турецьку та багато інших мов онлайн. Якщо Ви вирішили відвідати наш сайт, то це означає, що з’явилася необхідність зайнятися самовдосконаленням! Щоб розпочати вивчення болгарської мови, слід лишень зателефонувати до нашого менеджера та записатися на курс. Наша гнучка система навчання, індивідуальний підхід та турбота про кожного слухача дозволять Вам почати заняття та освоєння мови вже сьогодні.

Граматика, без сумніву, також важлива, адже вона формує своєрідний каркас для будь-якої мови, надає їй стійкості, виразності. Тільки без словникового запасу цей каркас не принесе користі. Звичайно, вивчення слів незнайомої мови – складне завдання. Дуже часто ми сприймаємо запам’ятовування слів як дуже довгий процес, від якого можна втомитися. Іноді навіть буває так, що страх, що виникає перед труднощами, настільки великий, що люди припиняють спроби оволодіння болгарською мовою. Звичайно, з нами все буде інакше. Ви будете вивчати нову мову в дружній атмосфері, з цікавістю та легкістю. Аби розпочати вільно спілкуватися, цілком досить багажу із 2000 слів. Якщо Вам вдасться вивчати по 10-15 слів кожного дня, то Ви зможете досягти хорошого рівня навіть менше, ніж за півроку занять.

Чому варто зупинити свій вибір на навчальному центрі?

  • Наші педагоги є спеціалістами з великим досвідом;
  • Доступні ціни;
  • Можливість займатися в групах чи індивідуально;
  • Сучасна методика надання матеріалу;
  • Можливість навчання на вихідних;
  • Отримання сертифікату.

Зверніть увагу на наш курс, команді Навчального Центру є чим Вас зацікавити!

Ще статті: Курси угорської мови.

Фото учбового центру

Викладачі курсу

Любов - Болгарська

Любов - БолгарськаЛюбов викладає болгарську мову досить тривалий час. За роки роботи викладачем вона успішно навчила... Детальніше

Антоніна - Болгарська

Антоніна - БолгарськаАнтоніна – високоосвічений викладач, лінгвіст, автор мовних методик та методичних посібників. Вона... Детальніше

Як проходить процес навчання

Немає сумнівів, що комп'ютерні курси - це Ваш шанс на успішне працевлаштування. На заняттях Ви будете не тільки отримувати знання від наших практикуючих викладачів, Ви ще й навчитеся застосовувати їх на практиці. Наші фахівці завжди допоможуть вирішити проблеми, не залишать без уваги жодне з Ваших питань, адже наша мета - навчити Вас якісно.

  Запис на курси через форму на сайті або по телефону
  Отримання навчальних матеріалів та інструкцій
  Теорія і практика в наших класах або віддалено
  Online-консультації по домашнім завданням
  Отримання сертифікату про закінчення курсу

Записатися

Переваги «IT Cтолиця»

  Зручне розташування
Ми знаходимося біля метро. Вам не доведеться витрачати час на дорогу
  Викладачі-практики
Наші викладачі - досвідчені практики, що мають величезний досвід
  З другом дешевше
Якщо ви приведете друга, то кожен отримає 50% знижку на навчання
  Якісно та недорого
Ми постійно поліпшуємо програми курсів і переглядаємо ціни
  Корпоративне навчання
Ми знаємо, як зробити роботу ваших співробітників більш ефективною
  Працевлаштування
Випускники мають можливість влаштуватися у провідні IT-компанії
  Невеликі групи
У наших групах від 2 до 3 чоловік, що дозволяє приділити увагу кожному
  Комфортні умови
Маємо в розпорядженні зручні класи, де панує позитивний настрій
  Працюємо по вихідним
Щоб у вас була можливість поєднувати навчання і роботу

Відгуки про нас

04.01.2023 Відгук про курси «Інженерна графіка в AutoCAD»

Спасибо большое за проведенные курсы AutoCAD. Они помогли заполнить «белые пятна», новой и полезной информацией. Материал был выложен... Детальніше

04.01.2023 Відгук про курси «3D MAX»

Я прошла курс 3D MAX. Очень довольна обучением. Преподаватель Андрей очень хорошо преподает свои предметы. Преподаватели: Кобзарь Андрей, Приходько... Детальніше

03.01.2023 Відгук про курс «3D MAX»

Прошла курс 3D max. Все понравилось, в том числе и преподаватель Андрей. Булгакова В. С. Детальніше

03.01.2023 Відгук про курс «Комп'ютерний дизайн в 3D MAX»

Прошол курс обучения по 3D MAX. Курсом доволен. Даже доволен тем, что за время обучения было два преподавателя, что дало возможность разногранию.... Детальніше

Часті питання та відповіді

Як дізнатися вартість навчання?

Вартість навчання залежить від обраного курсу, а також від типу навчання: індивідуально або в групі. Ціни вказані на нашому сайті на сторінці "Ціни", а також на сторінці курсу. Якщо у вас є питання - не соромтеся, задавайте їх за нашими телефонами або через контактні форми на сайті!

Який час навчання можливий?

Можливий час навчання зазначено на сторінці курсу. Зазвичай це ранкові (9:00-11:00, 11:00-13:00), денні (13:00-15:00, 15:00-17:00) і вечірні (17:00-19:00, 19:00-21:00) години. Крім того, є можливість навчатися і по вихідних!

Чи видаються у вас сертифікати?

Так. Абсолютно кожен студент учбового центру після закінчення курсів може замовити сертифікат, в котрому вказується інформація про курс, підтверджуєтеся його успішне закінчення.

Яким чином можна записатися на курси?

Для цього необхідно просто заповнити невелику on-line форму заявки на нашому сайті, або подзвонити за вказаним телефоном, або особисто прийти до нас в офіс.

Як і де харчуються наші слухачі?

Харчування слухачів, як таке, не передбачене договором та не входить до вартості курсу, реалізовується тільки за бажанням замовника.

Що включено до вартості курсів?

До вартості курсів входить безпосередньо заняття, методичні матеріали, котрі передбачені програмою.

Будьте в курсі новин Будьте завжди в курсі свіжих акцій і новин

Запис на курси

Передзвонити ?