Увага!!! У зв'язку з постійними, частковими, аварійними відключеннями електроенергії компанія змушена перейти на ОНЛАЙН формат навчання. Після стабілізації та безперебійної подачі електроенергії буде знову відкритий доступ для навчання у всіх шести філіях компанії.

Курси норвезької мови Київ|Курси норвезької мови в Києві. - Онлайн курсиНорвезька мова – офіційна у Норвегії. Її використовують у повсякденному житті близько чотирьох мільйонів жителів. Норвезька мова складена з двох окремих мовних норм: nynorsk та bokmal, що відносяться до скандинавської мовної сім’ї, германського відгалуження індоєвропейських мов. Обидві вони вважаються офіційними у Норвегії.

Bokmal – книжна, літературна мова, що являє собою результат популяризації данської мови на території Норвегії. Цією мовою ведеться викладання в більш, ніж вісімдесяти процентах шкіл. Nynorsk – мова, що сформована з норвезьких діалектів у п’ятдесятих роках 19-го століття. Вона була необхідною для того, щоб звести до мінімуму величезну схожість з данською.

Данська, норвезька та шведська мова лінгвістично досить схожі. Це легко пояснити частою зміною кордонів цих країн протягом всієї історії Скандинавії. Данія та Норвегія протягом чотирьох століть входила до складу однієї унії.

Курси норвезької мови передбачають вивчення фонетики, лексики. Багато уваги приділяється граматиці, розмовній практиці, перекладам, читанню, слуховому сприйняттю мови. Під час навчання розглядається багато практичних прикладів, використовується велика кількість уривків з сучасної літератури.

Набір на курси проходить протягом всього року, заняття починаються після комплектації груп. Заняття можуть проходити в ранішній, вечірній час, на вихідних та в робочі дні.

Тим слухачам, котрі отримали початкові знання норвезької мови, необхідно буде пройти безкоштовне тестування, що допоможе педагогу встановити рівень знань. За його результатами формуються групи для подальшого навчання, щоб Ви не втрачали час на те, що вже давно знаєте, а лишень удосконалювали свої знання. Чисельність груп зазвичай варіюється від трьох до п’яти людей.

Яким чином буде відбуватися навчання на заняттях з норвезької мови?

Під час основного курсу будуть вивчатися наступні розділи:

  • Фонетика;
  • Лексика;
  • Детальне вивчення граматики;
  • Переклад;
  • Слухове сприйняття норвезької мови.

Під час навчання педагоги використовують велику кількість практичних матеріалів: фільмів, передач, діалогів, пісень, моделей життєвих ситуацій, уривків із сучасних норвезьких художніх витворів, а також проводяться дискусії.

Допускається проведення навчання в міні-групах до трьох людей чи ж індивідуально. Наша команда потурбувалася про тих, хто не має вільного часу в будні дні, але хоче отримувати нові знання та зробити все для того, щоб клієнти могли відвідувати курси на вихідних. Час обираєте також самі: ранок, день чи вечір.

На заняттях педагоги завжди намагаються використовувати мову, котра вивчається, щоб клієнти навчалися розпізнавати її на слух. Ви навчитеся виражати свої думки цією мовою без проблем. Під час переходу на кожний наступний рівень розширюється словниковий запас, граматичний матеріал ускладнюється.

Після закінчення курсів кожен випускник отримує сертифікат.

Фото учбового центру

Викладачі курсу

Вікторія - Норвезька

Вікторія - НорвезькаПід час навчання слухачів Вікторія приділяє максимум часу для вивчення нових слів, адже основа... Детальніше

Вікторія - Норвезька

Вікторія - НорвезькаКурси, котрі проводить Вікторія, передбачають ретельне вивчення лексики та фонетики мови. Посилена... Детальніше

Як проходить процес навчання

Немає сумнівів, що комп'ютерні курси - це Ваш шанс на успішне працевлаштування. На заняттях Ви будете не тільки отримувати знання від наших практикуючих викладачів, Ви ще й навчитеся застосовувати їх на практиці. Наші фахівці завжди допоможуть вирішити проблеми, не залишать без уваги жодне з Ваших питань, адже наша мета - навчити Вас якісно.

  Запис на курси через форму на сайті або по телефону
  Отримання навчальних матеріалів та інструкцій
  Теорія і практика в наших класах або віддалено
  Online-консультації по домашнім завданням
  Отримання сертифікату про закінчення курсу

Записатися

Переваги «IT Cтолиця»

  Зручне розташування
Ми знаходимося біля метро. Вам не доведеться витрачати час на дорогу
  Викладачі-практики
Наші викладачі - досвідчені практики, що мають величезний досвід
  З другом дешевше
Якщо ви приведете друга, то кожен отримає 50% знижку на навчання
  Якісно та недорого
Ми постійно поліпшуємо програми курсів і переглядаємо ціни
  Корпоративне навчання
Ми знаємо, як зробити роботу ваших співробітників більш ефективною
  Працевлаштування
Випускники мають можливість влаштуватися у провідні IT-компанії
  Невеликі групи
У наших групах від 2 до 3 чоловік, що дозволяє приділити увагу кожному
  Комфортні умови
Маємо в розпорядженні зручні класи, де панує позитивний настрій
  Працюємо по вихідним
Щоб у вас була можливість поєднувати навчання і роботу

Відгуки про нас

04.01.2023 Відгук про курси «Інженерна графіка в AutoCAD»

Спасибо большое за проведенные курсы AutoCAD. Они помогли заполнить «белые пятна», новой и полезной информацией. Материал был выложен... Детальніше

04.01.2023 Відгук про курси «3D MAX»

Я прошла курс 3D MAX. Очень довольна обучением. Преподаватель Андрей очень хорошо преподает свои предметы. Преподаватели: Кобзарь Андрей, Приходько... Детальніше

03.01.2023 Відгук про курс «3D MAX»

Прошла курс 3D max. Все понравилось, в том числе и преподаватель Андрей. Булгакова В. С. Детальніше

03.01.2023 Відгук про курс «Комп'ютерний дизайн в 3D MAX»

Прошол курс обучения по 3D MAX. Курсом доволен. Даже доволен тем, что за время обучения было два преподавателя, что дало возможность разногранию.... Детальніше

Часті питання та відповіді

Як дізнатися вартість навчання?

Вартість навчання залежить від обраного курсу, а також від типу навчання: індивідуально або в групі. Ціни вказані на нашому сайті на сторінці "Ціни", а також на сторінці курсу. Якщо у вас є питання - не соромтеся, задавайте їх за нашими телефонами або через контактні форми на сайті!

Який час навчання можливий?

Можливий час навчання зазначено на сторінці курсу. Зазвичай це ранкові (9:00-11:00, 11:00-13:00), денні (13:00-15:00, 15:00-17:00) і вечірні (17:00-19:00, 19:00-21:00) години. Крім того, є можливість навчатися і по вихідних!

Чи видаються у вас сертифікати?

Так. Абсолютно кожен студент учбового центру після закінчення курсів може замовити сертифікат, в котрому вказується інформація про курс, підтверджуєтеся його успішне закінчення.

Яким чином можна записатися на курси?

Для цього необхідно просто заповнити невелику on-line форму заявки на нашому сайті, або подзвонити за вказаним телефоном, або особисто прийти до нас в офіс.

Як і де харчуються наші слухачі?

Харчування слухачів, як таке, не передбачене договором та не входить до вартості курсу, реалізовується тільки за бажанням замовника.

Що включено до вартості курсів?

До вартості курсів входить безпосередньо заняття, методичні матеріали, котрі передбачені програмою.

Будьте в курсі новин Будьте завжди в курсі свіжих акцій і новин

Запис на курси

Передзвонити ?