Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.

Під час навчання слухачів Вікторія приділяє максимум часу для вивчення нових слів, адже основа володіння норвежкою мовою – набуття великого словникового запасу. Звичайно, граматика не менш важлива, адже вона складає каркас будь – якої мови. Вікторія привносить власні методики у вивчення граматики. Вона прагне перетворити процес навчання в цікаве заняття для слухачів.

Вікторія має великий досвід викладання і знає про те, що запам’ятовування нових слів незнайомої мови буває дуже складним. Багато слухачів сприймають це в якості виснажливого процесу, але з Вікторією все інакше, адже в такій справі на допомогу приходити саме майстерність викладача. Цей викладач навіть найнецікавіше заняття може перетворити на захоплюючий процес. Вона може зацікавити, захопити слухачів. Тоді кожен починає з радістю просуватися до мети, не помічаючи перешкод та труднощів на шляху до вивчення норвезької.

На заняттях з Вікторією Ви вивчите фонетику, лексику, граматику, пройдете розмовну практику. Вам легко будуть даватися переклад, читання на слух мови носіїв мови.

Запис на курси

Передзвонити ?