Під час навчання слухачів Вікторія приділяє максимум часу для вивчення нових слів, адже основа володіння норвежкою мовою – набуття великого словникового запасу. Звичайно, граматика не менш важлива, адже вона складає каркас будь – якої мови. Вікторія привносить власні методики у вивчення граматики. Вона прагне перетворити процес навчання в цікаве заняття для слухачів.

Вікторія має великий досвід викладання і знає про те, що запам’ятовування нових слів незнайомої мови буває дуже складним. Багато слухачів сприймають це в якості виснажливого процесу, але з Вікторією все інакше, адже в такій справі на допомогу приходити саме майстерність викладача. Цей викладач навіть найнецікавіше заняття може перетворити на захоплюючий процес. Вона може зацікавити, захопити слухачів. Тоді кожен починає з радістю просуватися до мети, не помічаючи перешкод та труднощів на шляху до вивчення норвезької.

На заняттях з Вікторією Ви вивчите фонетику, лексику, граматику, пройдете розмовну практику. Вам легко будуть даватися переклад, читання на слух мови носіїв мови.

Запис на курси

Передзвонити ?