Курси латинської мови Київ.
Латинська мова відноситься до індоєвропейських мов італійської групи. Вона складається з панівних літературних мов, що використовувались в античному Середземномор’ї в III-II століттях до Різдва Христового. До I до Різдва Христового, література латиною вже досягла високого рівня розвитку. Це і зробило її одним з основоположних факторів для формування традицій європейської словесності з часів античності і до наших днів. Втративши після падіння Римської Імперії статус мови спілкування, латинська мова лишалася протягом багатьох століть мовою науки, витонченої словесності та незмінним компонентом освіченості «благородної людини».

Навчальний Центр пропонує декілька варіантів програм для навчання.

Пропонуються курси латинської мови для початківців, що передбачають вивчення граматики, синтаксису, перше знайомство з культурою античності. Також є просунутий курс, він містить читання та вивчення оригінальних текстів, серед яких – витвори християнської літератури, твори античних авторів.

Синтаксис та граматика викладаються за навчальними матеріалами, що складені спеціалістами Центру. Після того, як базовий курс буде засвоєний, продовжується читання літератури інших авторів, що відповідає необхідному рівню складності. Починаючи від Євтропія, Цезаря та Овідія, далі – Лівій, Тіт, Саллютій, Вергілій, Проперцій. Під час подальшого етапу читають Тацита, Горація, християнських авторів.

Пропоновані нами курси латинської мови містять два семестри, перший із яких присвячений освоєнню синтаксису та граматики, другий – вдосконаленню використання граматики та синтаксису, читанню прози та поезії відповідних авторів.

Сучасне значення латинської мови формується під впливом декількох факторів:

  • Загальнокультурний. Адекватне розуміння багатьох аспектів в сучасній культурі та науці є неможливим без звернення до латини.
  • Науковий. Латинська мова домінувала в науковій літературі до XVII століття. Розділ ресурсів інформації в історії Європи латинською мовою надзвичайно великий. В майбутньому перекладатися він не буде.
  • Лінгвістичний. Латина є родоначальником всіх мов, які належать до романської групи, що має найбільший культурний вплив та кількість тих, хто нею розмовляє.

Чим є такими особливими курси в Навчальному Центрі?

  • Команда наших педагогів – спеціалісти з практичним досвідом;
  • Приємні та адекватні ціни із всіх пропонованих;
  • Графік занять формується для кожного учня;
  • Викладання не тільки в будні дні, а й на вихідних;
  • Навчання на вибір: міні-групи чи індивідуально;
  • Особливий підхід до кожного підопічного.

Обирайте Навчальний Центр, і ми не лишимо Вас байдужими!

Ще статті за курсом: Курси української мови.

Курси латинської мови дадуть:

Курси латинської мови Київ. Програма

Викладачі курсу

Наталія - Латинська

Наталія - ЛатинськаНа базі Навчального Центру Наталія викладає німецьку мову і латину. Наталія здобула освіту в 1994 році... Read more

Оксана - Латинська

Оксана - ЛатинськаОксана впевнена, що тільки відмінне знання латинської граматики та складного синтаксису дозволить учню... Read more

Як проходить процес навчання

Немає сумнівів, що комп'ютерні курси - це Ваш шанс на успішне працевлаштування. На заняттях Ви будете не тільки отримувати знання від наших практикуючих викладачів, Ви ще й навчитеся застосовувати їх на практиці. Наші фахівці завжди допоможуть вирішити проблеми, не залишать без уваги жодне з Ваших питань, адже наша мета - навчити Вас якісно.

  Запис на курси через форму на сайті або по телефону
  Отримання навчальних матеріалів та інструкцій
  Теорія і практика в наших класах або віддалено
  Online-консультації по домашнім завданням
  Отримання сертифікату про закінчення курсу

Записатися

Наші клієнти

Переваги «IT Cтолиця»

  Зручне розташування
Ми знаходимося біля метро. Вам не доведеться витрачати час на дорогу
  Викладачі-практики
Наші викладачі - досвідчені практики, що мають величезний досвід
  З другом дешевше
Якщо ви приведете друга, то кожен отримає 50% знижку на навчання
  Якісно та недорого
Ми постійно поліпшуємо програми курсів і переглядаємо ціни
  Корпоративне навчання
Ми знаємо, як зробити роботу ваших співробітників більш ефективною
  Працевлаштування
Випускники мають можливість влаштуватися у провідні IT-компанії
  Невеликі групи
У наших групах від 2 до 3 чоловік, що дозволяє приділити увагу кожному
  Комфортні умови
Маємо в розпорядженні зручні класи, де панує позитивний настрій
  Працюємо по вихідним
Щоб у вас була можливість поєднувати навчання і роботу

Відгуки про нас

30.03.2017 Тестувальник програмного забезпечення: в пошуках помилок

Часто всі ордени за створення програми дістаються розробникам, а от тестувальники лишаються тільки в їхній тіні. Не варто забувати про те, що... Read more

30.03.2017 Спеціаліст із захисту інформації

Від самого початку система інформбезпеки створювалася для ряду воєнних потреб . Стратегічна інформація, котра мала відношення до обороноздатності.... Read more

30.03.2017 Професія - web-майстер

Не кожен користувач розмірковує над тим, що стоїть за «кліком», за допомогою котрого відкриваються сторінки. В принципі, люди і не зобов’язані... Read more

30.03.2017 Переваги роботи онлайн-співробітника

Сьогодні можна відшукати дуже мало компаній, котрі не застосовують в своїй діяльності інтернет . Практично всі приймають його до оберту своєї... Read more

Часті питання та відповіді

Як дізнатися вартість навчання?

Вартість навчання залежить від обраного курсу, а також від типу навчання: індивідуально або в групі. Ціни вказані на нашому сайті на сторінці "Ціни", а також на сторінці курсу. Якщо у вас є питання - не соромтеся, задавайте їх за нашими телефонами або через контактні форми на сайті!

Який час навчання можливий?

Можливий час навчання зазначено на сторінці курсу. Зазвичай це ранкові (9:00-11:00, 11:00-13:00), денні (13:00-15:00, 15:00-17:00) і вечірні (17:00-19:00, 19:00-21:00) години. Крім того, є можливість навчатися і по вихідних!

Чи видаються у вас сертифікати?

Так. Абсолютно всі студенти учбового центру після закінчення курсів отримають сертифікат, в котрому вказується інформація про курс, підтверджуєтеся його успішне закінчення.

Яким чином можна записатися на курси?

Для цього необхідно просто заповнити невелику on-line форму заявки на нашому сайті, або подзвонити за вказаним телефоном, або особисто прийти до нас в офіс.

Як і де харчуються наші слухачі?

Харчування слухачів, як таке, не передбачене договором та не входить до вартості курсу, реалізовується тільки за бажанням замовника.

Що включено до вартості курсів?

До вартості курсів входить безпосередньо заняття, методичні матеріали, котрі передбачені програмою, сертифікат про успішне закінчення навчання.

Будьте в курсі новин Будьте завжди в курсі свіжих акцій і новин

Запис на курси

Передзвонити ?