Курси латинської мови Київ|Курси латинської мови в Києві. - Онлайн курсиЛатинська мова відноситься до індоєвропейських мов італійської групи. Вона складається з панівних літературних мов, що використовувались в античному Середземномор’ї в III-II століттях до Різдва Христового. До I до Різдва Христового, література латиною вже досягла високого рівня розвитку. Це і зробило її одним з основоположних факторів для формування традицій європейської словесності з часів античності і до наших днів. Втративши після падіння Римської Імперії статус мови спілкування, латинська мова лишалася протягом багатьох століть мовою науки, витонченої словесності та незмінним компонентом освіченості «благородної людини».

Навчальний Центр пропонує декілька варіантів програм для навчання.

Пропонуються курси латинської мови для початківців, що передбачають вивчення граматики, синтаксису, перше знайомство з культурою античності. Також є просунутий курс, він містить читання та вивчення оригінальних текстів, серед яких – витвори християнської літератури, твори античних авторів.

Синтаксис та граматика викладаються за навчальними матеріалами, що складені спеціалістами Центру. Після того, як базовий курс буде засвоєний, продовжується читання літератури інших авторів, що відповідає необхідному рівню складності. Починаючи від Євтропія, Цезаря та Овідія, далі – Лівій, Тіт, Саллютій, Вергілій, Проперцій. Під час подальшого етапу читають Тацита, Горація, християнських авторів.

Пропоновані нами курси латинської мови містять два семестри, перший із яких присвячений освоєнню синтаксису та граматики, другий – вдосконаленню використання граматики та синтаксису, читанню прози та поезії відповідних авторів.

Сучасне значення латинської мови формується під впливом декількох факторів:

  • Загальнокультурний. Адекватне розуміння багатьох аспектів в сучасній культурі та науці є неможливим без звернення до латини.
  • Науковий. Латинська мова домінувала в науковій літературі до XVII століття. Розділ ресурсів інформації в історії Європи латинською мовою надзвичайно великий. В майбутньому перекладатися він не буде.
  • Лінгвістичний. Латина є родоначальником всіх мов, які належать до романської групи, що має найбільший культурний вплив та кількість тих, хто нею розмовляє.

Чим є такими особливими курси в Навчальному Центрі?

  • Команда наших педагогів – спеціалісти з практичним досвідом;
  • Приємні та адекватні ціни із всіх пропонованих;
  • Графік занять формується для кожного учня;
  • Викладання не тільки в будні дні, а й на вихідних;
  • Навчання на вибір: міні-групи чи індивідуально;
  • Особливий підхід до кожного підопічного.

Обирайте Навчальний Центр, і ми не лишимо Вас байдужими!

Ще статті за курсом: Курси української мови.

Фото учбового центру

Викладачі курсу

Наталія - Латинська

Наталія - ЛатинськаНа базі Навчального Центру Наталія викладає німецьку мову і латину. Наталія здобула освіту в 1994 році... Детальніше

Оксана - Латинська

Оксана - ЛатинськаОксана впевнена, що тільки відмінне знання латинської граматики та складного синтаксису дозволить учню... Детальніше

Як проходить процес навчання

Немає сумнівів, що комп'ютерні курси - це Ваш шанс на успішне працевлаштування. На заняттях Ви будете не тільки отримувати знання від наших практикуючих викладачів, Ви ще й навчитеся застосовувати їх на практиці. Наші фахівці завжди допоможуть вирішити проблеми, не залишать без уваги жодне з Ваших питань, адже наша мета - навчити Вас якісно.

  Запис на курси через форму на сайті або по телефону
  Отримання навчальних матеріалів та інструкцій
  Теорія і практика в наших класах або віддалено
  Online-консультації по домашнім завданням
  Отримання сертифікату про закінчення курсу

Записатися

Переваги «IT Cтолиця»

  Зручне розташування
Ми знаходимося біля метро. Вам не доведеться витрачати час на дорогу
  Викладачі-практики
Наші викладачі - досвідчені практики, що мають величезний досвід
  З другом дешевше
Якщо ви приведете друга, то кожен отримає 50% знижку на навчання
  Якісно та недорого
Ми постійно поліпшуємо програми курсів і переглядаємо ціни
  Корпоративне навчання
Ми знаємо, як зробити роботу ваших співробітників більш ефективною
  Працевлаштування
Випускники мають можливість влаштуватися у провідні IT-компанії
  Невеликі групи
У наших групах від 2 до 3 чоловік, що дозволяє приділити увагу кожному
  Комфортні умови
Маємо в розпорядженні зручні класи, де панує позитивний настрій
  Працюємо по вихідним
Щоб у вас була можливість поєднувати навчання і роботу

Відгуки про нас

04.01.2023 Відгук про курси «Інженерна графіка в AutoCAD»

Спасибо большое за проведенные курсы AutoCAD. Они помогли заполнить «белые пятна», новой и полезной информацией. Материал был выложен... Детальніше

04.01.2023 Відгук про курси «3D MAX»

Я прошла курс 3D MAX. Очень довольна обучением. Преподаватель Андрей очень хорошо преподает свои предметы. Преподаватели: Кобзарь Андрей, Приходько... Детальніше

03.01.2023 Відгук про курс «3D MAX»

Прошла курс 3D max. Все понравилось, в том числе и преподаватель Андрей. Булгакова В. С. Детальніше

03.01.2023 Відгук про курс «Комп'ютерний дизайн в 3D MAX»

Прошол курс обучения по 3D MAX. Курсом доволен. Даже доволен тем, что за время обучения было два преподавателя, что дало возможность разногранию.... Детальніше

Часті питання та відповіді

Як дізнатися вартість навчання?

Вартість навчання залежить від обраного курсу, а також від типу навчання: індивідуально або в групі. Ціни вказані на нашому сайті на сторінці "Ціни", а також на сторінці курсу. Якщо у вас є питання - не соромтеся, задавайте їх за нашими телефонами або через контактні форми на сайті!

Який час навчання можливий?

Можливий час навчання зазначено на сторінці курсу. Зазвичай це ранкові (9:00-11:00, 11:00-13:00), денні (13:00-15:00, 15:00-17:00) і вечірні (17:00-19:00, 19:00-21:00) години. Крім того, є можливість навчатися і по вихідних!

Чи видаються у вас сертифікати?

Так. Абсолютно кожен студент учбового центру після закінчення курсів може замовити сертифікат, в котрому вказується інформація про курс, підтверджуєтеся його успішне закінчення.

Яким чином можна записатися на курси?

Для цього необхідно просто заповнити невелику on-line форму заявки на нашому сайті, або подзвонити за вказаним телефоном, або особисто прийти до нас в офіс.

Як і де харчуються наші слухачі?

Харчування слухачів, як таке, не передбачене договором та не входить до вартості курсу, реалізовується тільки за бажанням замовника.

Що включено до вартості курсів?

До вартості курсів входить безпосередньо заняття, методичні матеріали, котрі передбачені програмою.

Будьте в курсі новин Будьте завжди в курсі свіжих акцій і новин

Запис на курси

Передзвонити ?