Увага!!! У зв'язку з постійними, частковими, аварійними відключеннями електроенергії компанія змушена перейти на ОНЛАЙН формат навчання. Після стабілізації та безперебійної подачі електроенергії буде знову відкритий доступ для навчання у всіх шести філіях компанії.

Курси чеської мови Київ|Курси чеської мови в Києві. - Онлайн курсиНаш Навчальний Центр пропонує всім охочим пройти курси чеської мови. Наші педагоги використовують унікальну методику, що була розроблена спеціально для скорішого засвоєння матеріалу. У нас створені всі необхідні умови для того, аби учні прогресували з кожним заняттям, отримували задоволення від навчального процесу.

Перш за все це одна зі слов’янських мов. Вживають її не тільки у самій Чехії, але і в таких країнах, як Словаччина, Сербія, Канада, США.

В Навчальному Центрі існують різні рівні складності вивчення чеської мови: навчання для початківців, а також інші рівні, від А2 до В2.

Курси для початківців розраховані на слухачів, котрі тільки починають вивчати чеську мову. Цей курс відрізняється особливою доступністю для учнів всіх вікових категорій. Всього лишень за три місяці після початку занять Ви будете готові до того, щоб пройти інтерв’ю навіть у чеському посольстві. Унікальна методика для викладення матеріалу, котра використовується, допомагає зародженню цікавості до вивчення мови. Завдяки цьому, заняття можуть приносити задоволення, справжню гордість за результати, котрі будуть досягнуті.

Рівні А2-В2 дозволяють поглибити знання, підготуватися до вступу у чеські університети. Ви зможете зробити крок до отримання безкоштовної чеської освіти, завести нових партнерів по бізнесу, отримати роботу в Чехії. Всім абітурієнтам, котрі прагнуть навчатися в Чехії, необхідно відповідати вимогам рівня В2, тобто мати можливість вести дискусію на головні теми стосовно обраної спеціальності, читати та розуміти спеціалізовану літературу, складати тексти.

Яким чином відбувається навчання у команді Навчального Центру?

Навчання відбувається у міні-групах чи ж індивідуально. Міні-групи дозволять вивчати чеську мову у спокійній дружній атмосфері. На наших заняттях Ви зможете повністю розслабитися, отримаєте можливість швидко подолати мовний бар’єр, якщо він існує. Страх можливих помилок перетвориться на впевнене використання стійких чеських мовних зворотів. Слухачі вчаться розуміти одне одного і, що є важливим, – ділитися інформацією.

Курси чеської мови в Києві – це насправді ефективний метод навчитися говорити чеською і надалі стати хорошим наставником для інших.

Незалежно від того, який рівень володіння, для чого Ви вирішили пройти курси (нехай то буде навчання у Чехії, посвідка на проживання, працевлаштування, сертифікований екзамен), Ви безсумнівно зможете досягнути своєї мети.

Ми завжди гарантуємо результат на всі 100%. Наші педагоги націлені на те, щоб кожне заняття давало їхнім підопічним максимум нової інформації та практики. Педагогічний склад території проводить свої заняття у вигляді дружньої бесіди, а не суворого шкільного заняття.

На нашому сайті Ви зможете ознайомитися з програмою курсу, цінами, акціями на навчання.

Записуйтеся на курси в Навчальний Центр та нехай вивчення чеської мови не лишається тільки у Ваших планах!

Фото учбового центру

Викладачі курсу

Марія - Чеська

Марія - ЧеськаМарія закінчила Київський славістичний університет, спеціальність – чеська мова та література, а також... Детальніше

Наталія - Українська

Наталія - УкраїнськаНаталія з успіхом закінчила Київський національний університет, отримавши кваліфікацію викладача... Детальніше

Як проходить процес навчання

Немає сумнівів, що комп'ютерні курси - це Ваш шанс на успішне працевлаштування. На заняттях Ви будете не тільки отримувати знання від наших практикуючих викладачів, Ви ще й навчитеся застосовувати їх на практиці. Наші фахівці завжди допоможуть вирішити проблеми, не залишать без уваги жодне з Ваших питань, адже наша мета - навчити Вас якісно.

  Запис на курси через форму на сайті або по телефону
  Отримання навчальних матеріалів та інструкцій
  Теорія і практика в наших класах або віддалено
  Online-консультації по домашнім завданням
  Отримання сертифікату про закінчення курсу

Записатися

Переваги «IT Cтолиця»

  Зручне розташування
Ми знаходимося біля метро. Вам не доведеться витрачати час на дорогу
  Викладачі-практики
Наші викладачі - досвідчені практики, що мають величезний досвід
  З другом дешевше
Якщо ви приведете друга, то кожен отримає 50% знижку на навчання
  Якісно та недорого
Ми постійно поліпшуємо програми курсів і переглядаємо ціни
  Корпоративне навчання
Ми знаємо, як зробити роботу ваших співробітників більш ефективною
  Працевлаштування
Випускники мають можливість влаштуватися у провідні IT-компанії
  Невеликі групи
У наших групах від 2 до 3 чоловік, що дозволяє приділити увагу кожному
  Комфортні умови
Маємо в розпорядженні зручні класи, де панує позитивний настрій
  Працюємо по вихідним
Щоб у вас була можливість поєднувати навчання і роботу

Відгуки про нас

04.01.2023 Відгук про курси «Інженерна графіка в AutoCAD»

Спасибо большое за проведенные курсы AutoCAD. Они помогли заполнить «белые пятна», новой и полезной информацией. Материал был выложен... Детальніше

04.01.2023 Відгук про курси «3D MAX»

Я прошла курс 3D MAX. Очень довольна обучением. Преподаватель Андрей очень хорошо преподает свои предметы. Преподаватели: Кобзарь Андрей, Приходько... Детальніше

03.01.2023 Відгук про курс «3D MAX»

Прошла курс 3D max. Все понравилось, в том числе и преподаватель Андрей. Булгакова В. С. Детальніше

03.01.2023 Відгук про курс «Комп'ютерний дизайн в 3D MAX»

Прошол курс обучения по 3D MAX. Курсом доволен. Даже доволен тем, что за время обучения было два преподавателя, что дало возможность разногранию.... Детальніше

Часті питання та відповіді

Як дізнатися вартість навчання?

Вартість навчання залежить від обраного курсу, а також від типу навчання: індивідуально або в групі. Ціни вказані на нашому сайті на сторінці "Ціни", а також на сторінці курсу. Якщо у вас є питання - не соромтеся, задавайте їх за нашими телефонами або через контактні форми на сайті!

Який час навчання можливий?

Можливий час навчання зазначено на сторінці курсу. Зазвичай це ранкові (9:00-11:00, 11:00-13:00), денні (13:00-15:00, 15:00-17:00) і вечірні (17:00-19:00, 19:00-21:00) години. Крім того, є можливість навчатися і по вихідних!

Чи видаються у вас сертифікати?

Так. Абсолютно кожен студент учбового центру після закінчення курсів може замовити сертифікат, в котрому вказується інформація про курс, підтверджуєтеся його успішне закінчення.

Яким чином можна записатися на курси?

Для цього необхідно просто заповнити невелику on-line форму заявки на нашому сайті, або подзвонити за вказаним телефоном, або особисто прийти до нас в офіс.

Як і де харчуються наші слухачі?

Харчування слухачів, як таке, не передбачене договором та не входить до вартості курсу, реалізовується тільки за бажанням замовника.

Що включено до вартості курсів?

До вартості курсів входить безпосередньо заняття, методичні матеріали, котрі передбачені програмою.

Будьте в курсі новин Будьте завжди в курсі свіжих акцій і новин

Запис на курси

Передзвонити ?