Увага!!! У зв'язку з постійними, частковими, аварійними відключеннями електроенергії компанія змушена перейти на ОНЛАЙН формат навчання. Після стабілізації та безперебійної подачі електроенергії буде знову відкритий доступ для навчання у всіх шести філіях компанії.
Наталія - Українська

Наталія з успіхом закінчила Київський національний університет, отримавши кваліфікацію викладача української мови та літератури.

З цим знаючим та, захопленим своєю роботою викладачем, кожен охочий зможе поетапно оволодіти українською мовою та удосконалити знання, що вже є.

Наталія є автором понад двадцяти методичних посібників для вивчення української мови. Вона неодноразово брала участь в міжнародних конференціях, проходила стажування для підвищення кваліфікації викладача та філолога.

Окрім репетиторської діяльності Наталія успішно працює перекладачем.

Викладач має зрозуміло доносити матеріал до аудиторії слухачів, вносити різноманіття в кожне нове заняття. Вона ознайомить учнів з культурою України, особливостями життя та традицій народу. Занурившись в мовний осередок, учні набагато легше та швидше зможуть матеріал.

Основний наголос Наталія робить на розвитку розмовної мови. При цьому, багато уваги вона приділяє й підвищенню граматичного рівня слухачів, набуттю навичок письма та читання.

Свої заняття викладач проводить за авторськими методиками, котрі ввібрали в себе тільки кращі з доступних методичних розробок світової та української практики.

Запис на курси

Передзвонити ?