Курси вірменської мови Київ|Курси вірменської мови в Києві. - Онлайн курсиПоділ СРСР на окремі незалежні країни сприяв відродженню кавказьких народів. Значна частина людей, котрі населяють Вірменію, особливо молодь, взагалі не знає російської мови. Це означає, що проходження курсів вірменської мови – чудовий спосіб отримати можливість ефективного формування комунікації із жителями цієї стародавньої, самобутньої, багатої на традиції країни.

Ми викладаємо вірменську мову на вільному розмовному рівні, адже наші педагоги є досвідченими практиками. Всю інформацію стосовно документів про освіту, методик, що використовуються під час навчання та інших питань, котрі Вас цікавлять, можна отримати в адміністратора.

Необхідність вивчення іноземних мов з кожним днем стає більш очевидною. Вона стосується студентів, школярів та навіть успішних бізнесменів. Іноземними мовами цікавляться турботливі батьки, котрі бажають дати своїм дітям кращу освіту. Ми пишаємося тим, що велика частина учнів приходить за рекомендацією наших же випускників. У Навчальному Центрі набір на курси іноземних мов проводиться постійно. У нашому арсеналі є курси вірменської мови для жителів країни, а також для іноземних слухачів.

Вивчення вірменської мови у команді досвідчених педагогів Навчального Центру.

Кожен курс дозволяє вивчити вірменську мову за досить короткий термін. Ви можете зробити це під час канікул чи ж протягом академічного року.

Ціль вивчення вірменської мови у кожного своя. Це може бути вступ у ВНЗ, складання мовних іспитів, проходження практики за кордоном, кар’єрне зростання. Гнучкий графік занять дозволить кожному, хто пройде вступне тестування, перейти до занять з групою відповідного рівня.

Записуйтеся до нас на курси, і ми допоможемо Вам оволодіти основами мови, систематизувати та удосконалити знання, котрі Ви вже маєте. Ми з радістю підберемо для Вас найбільш відповідний курс.

Всім, хто проходить навчання у нас, ми пропонуємо:

  • Використання під час занять сучасних комунікативних методів вивчення вірменської мови;
  • Дружню атмосферу;
  • Навчання у педагогів-практиків;
  • Заняття у змішаних інтернаціональних групах;
  • Різні культурні заходи;
  • Зручне розташування класів;
  • Високу якість навчання.

Довірте своє навчання педагогам Навчального Центру, і ми не підведемо Вас!


Ще статті: Курси болгарської мови
.

Фото учбового центру

Викладачі курсу

Лідія - Вірменська

Лідія - ВірменськаКурси, котрі проводить Лідія, набувають все більшої популярності. Це зумовлено збільшенню активності... Детальніше

Елена - Вірменська

Елена - ВірменськаГоловне завдання Олени – навчити всіх охочих писати, балакати та розуміти вірменською. Основний принцип... Детальніше

Як проходить процес навчання

Немає сумнівів, що комп'ютерні курси - це Ваш шанс на успішне працевлаштування. На заняттях Ви будете не тільки отримувати знання від наших практикуючих викладачів, Ви ще й навчитеся застосовувати їх на практиці. Наші фахівці завжди допоможуть вирішити проблеми, не залишать без уваги жодне з Ваших питань, адже наша мета - навчити Вас якісно.

  Запис на курси через форму на сайті або по телефону
  Отримання навчальних матеріалів та інструкцій
  Теорія і практика в наших класах або віддалено
  Online-консультації по домашнім завданням
  Отримання сертифікату про закінчення курсу

Записатися

Переваги «IT Cтолиця»

  Зручне розташування
Ми знаходимося біля метро. Вам не доведеться витрачати час на дорогу
  Викладачі-практики
Наші викладачі - досвідчені практики, що мають величезний досвід
  З другом дешевше
Якщо ви приведете друга, то кожен отримає 50% знижку на навчання
  Якісно та недорого
Ми постійно поліпшуємо програми курсів і переглядаємо ціни
  Корпоративне навчання
Ми знаємо, як зробити роботу ваших співробітників більш ефективною
  Працевлаштування
Випускники мають можливість влаштуватися у провідні IT-компанії
  Невеликі групи
У наших групах від 2 до 3 чоловік, що дозволяє приділити увагу кожному
  Комфортні умови
Маємо в розпорядженні зручні класи, де панує позитивний настрій
  Працюємо по вихідним
Щоб у вас була можливість поєднувати навчання і роботу

Відгуки про нас

04.01.2023 Відгук про курси «Інженерна графіка в AutoCAD»

Спасибо большое за проведенные курсы AutoCAD. Они помогли заполнить «белые пятна», новой и полезной информацией. Материал был выложен... Детальніше

04.01.2023 Відгук про курси «3D MAX»

Я прошла курс 3D MAX. Очень довольна обучением. Преподаватель Андрей очень хорошо преподает свои предметы. Преподаватели: Кобзарь Андрей, Приходько... Детальніше

03.01.2023 Відгук про курс «3D MAX»

Прошла курс 3D max. Все понравилось, в том числе и преподаватель Андрей. Булгакова В. С. Детальніше

03.01.2023 Відгук про курс «Комп'ютерний дизайн в 3D MAX»

Прошол курс обучения по 3D MAX. Курсом доволен. Даже доволен тем, что за время обучения было два преподавателя, что дало возможность разногранию.... Детальніше

Часті питання та відповіді

Як дізнатися вартість навчання?

Вартість навчання залежить від обраного курсу, а також від типу навчання: індивідуально або в групі. Ціни вказані на нашому сайті на сторінці "Ціни", а також на сторінці курсу. Якщо у вас є питання - не соромтеся, задавайте їх за нашими телефонами або через контактні форми на сайті!

Який час навчання можливий?

Можливий час навчання зазначено на сторінці курсу. Зазвичай це ранкові (9:00-11:00, 11:00-13:00), денні (13:00-15:00, 15:00-17:00) і вечірні (17:00-19:00, 19:00-21:00) години. Крім того, є можливість навчатися і по вихідних!

Чи видаються у вас сертифікати?

Так. Абсолютно кожен студент учбового центру після закінчення курсів може замовити сертифікат, в котрому вказується інформація про курс, підтверджуєтеся його успішне закінчення.

Яким чином можна записатися на курси?

Для цього необхідно просто заповнити невелику on-line форму заявки на нашому сайті, або подзвонити за вказаним телефоном, або особисто прийти до нас в офіс.

Як і де харчуються наші слухачі?

Харчування слухачів, як таке, не передбачене договором та не входить до вартості курсу, реалізовується тільки за бажанням замовника.

Що включено до вартості курсів?

До вартості курсів входить безпосередньо заняття, методичні матеріали, котрі передбачені програмою.

Будьте в курсі новин Будьте завжди в курсі свіжих акцій і новин

Запис на курси

Передзвонити ?