Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.

Курси, котрі проводить Лідія, набувають все більшої популярності. Це зумовлено збільшенню активності взаємодії України та Вірменії і, як наслідок – збільшеною популярністю вірменської мови.

Лідія навчає якісно всіх без виключення: туристів, бізнесменів, лінгвістів, археологів, істориків. Ефективність її навчання однакова, як за індивідуальних занять, так і за групових. Вона застосовує авторські методики, якісні методичні матеріали, останні розробки в галузі освіти. На заняттях, котрі проводить цей викладач, завжди цікаво, слухачі занурюються в атмосферу Вірменії. Це дозволяє їм перейнятися духом цієї країни, по – новому подивитися на її колорит, культуру.

Лідія за короткий термін навчить Вас особливостям лексики, граматичних конструкцій, вимові. Допоможуть у навчанні відеозаписи, професійне аудіювання, рольові ігри та інші прийоми, що застосовуються для успішного вивчення мови.

Переваги курсів, що проводяться цим викладачем, вигідно виділяють їх із загальної маси. Основні причини навчатися у Лідії:

- Индивидуальный подход;

- современные методики преподавания;

- многолетний опыт преподавательской деятельности;

- высокая квалификация.

Запис на курси

Передзвонити ?