Курси, котрі проводить Лідія, набувають все більшої популярності. Це зумовлено збільшенню активності взаємодії України та Вірменії і, як наслідок – збільшеною популярністю вірменської мови.

Лідія навчає якісно всіх без виключення: туристів, бізнесменів, лінгвістів, археологів, істориків. Ефективність її навчання однакова, як за індивідуальних занять, так і за групових. Вона застосовує авторські методики, якісні методичні матеріали, останні розробки в галузі освіти. На заняттях, котрі проводить цей викладач, завжди цікаво, слухачі занурюються в атмосферу Вірменії. Це дозволяє їм перейнятися духом цієї країни, по – новому подивитися на її колорит, культуру.

Лідія за короткий термін навчить Вас особливостям лексики, граматичних конструкцій, вимові. Допоможуть у навчанні відеозаписи, професійне аудіювання, рольові ігри та інші прийоми, що застосовуються для успішного вивчення мови.

Переваги курсів, що проводяться цим викладачем, вигідно виділяють їх із загальної маси. Основні причини навчатися у Лідії:

- Индивидуальный подход;

- современные методики преподавания;

- многолетний опыт преподавательской деятельности;

- высокая квалификация.

Запис на курси

Передзвонити ?