Увага!!! Незважаючи на те, що наші філії закриті на карантин до 24 квітня, у Вас є чудова можливість пройти наші курси online! Проведіть вільний час з користю! Запишіться на курси online! Отримуйте освіту не виходячи з будинку!

Онлайн-заявка дає можливість попередньо забронювати для себе місце в групі. Для гарантованого бронювання бажаного місця, після заповнення заявки слід внести оплату.

Щоб це зробити Ви можете приїхати безпосередньо до нас в офіс чи ж реалізувати оплату просто в будь-якому терміналі, скориставшись сервісом платежів Приват24. Все, що знадобиться для цього – наявність терміналу, пластикової картки чи додатку в смартфоні.

Платіжні термінали розташовані в Києві майже на кожному кроці, наприклад, в метро, торгових центрах, супермаркетах.

Щоб внести платіж, слід:

  • Записати номер нашої карти Приват 5169 3305 2050 0932 Матієнко Дмитро. 
  • Вписати у відповідне поле номер карті, після чого внести 750 грн. (комісія при цьому залежить від виду обраного терміналу та складає від 4 до 7%).
  • Зберегти в себе чек для підтвердження оплати на першому занятті в нашому Центрі (Ви також можете оформити заявку, вказавши номер чеку та поле «Питання та коментарі». У такий спосіб  ми набагато швидше перевіримо факт оплати).

Переваг у таких способів оплати багато, і вони очевидні:

  • Не потрібно необхідності відвідувати наш офіс, щоб просто підписати документи та внести оплату, що дозволяє економити Ваш час та шлях до нас.
  • Оформлення заявки та внесення оплати можливе в будь-який час доби, у вихідні, будні чи святкові дні, і неважливо, як в ці дні буде працювати наш Центр.

Якщо курс Вам не підійде, ми повернемо передоплату за першої Вашої вимоги.

Запис на курси

Передзвонити ?