Онлайн заявка дає можливість попередньо забронювати для себе місце в групі. Для гарантованого бронювання бажаного місця, після заповнення заявки слід внести оплату. Аби це зробити Ви можете приїхати безпосередньо до нас в офіс чи ж реалізувати оплату просто в будь – якому терміналі, скориставшись сервісом платежів WebMoney чи ж Приват Банк 24.
Все, що знадобиться для цього – наявність терміналу, пластикової картки чи гаманця ів платіжній системі webmoney.
Платіжні термінали розташовані в Києві майже на кожному кроці, наприклад, в метро, торгових центрах, супермаркетах.
Аби внести платіж, слід: Записати номер нашого гаманця в системі WebMoney. 
Відшукати платіжний термінал.
Вписати у відповідне поле номер гаманця, після чого внести 200 грн. (комісія при цьому залежить від виду обраного терміналу та складає від 4 до 7%)
Зберегти в себе чек для підтвердження оплати на першому занятті в нашому Центрі ( Ви також можете оформити заявку, вказавши номер чеку та поле «Питання та коментарі».
Таким чином, ми набагато швидше перевіримо факт оплати).
Якщо ж у вас є гаманець WebMoney, Вам необхіднопросто перевести суму в 200 грн, вказавши при цьому в призначені платежу обраний курс та своє ПІБ.
Реквізити для оплати через систему WebMoney:
Номер гаманця для внесення оплати WMU: 231061263976
Переваг таких способів оплати багато і вони очевидні:
- нема необхідності відвідувати наш офіс, аби просто підписати документи та внести оплату, що дозволяє економити Ваш час та шлях до нас;
- оформлення заявки та внесення оплати можливе в будь  -який час доби, у вихідні, будні чи святкові дні, і неважливо, як в ці дні буде працювати наш Центр.
Якщо курс Вам не підійде, ми повернемо передоплату за першої Вашої вимоги.

Запис на курси

Передзвонити ?