Курси Google Analytics Київ|Навчання Google Analytics в Києві - Онлайн курсиЯкщо хочете стати справжнім експертом аналітики, у нас є для Вас чудова пропозиція. Записуйтеся на курси Google Analytics. Завдяки ним Ви зможете орієнтуватися в таких поняттях, як аудит Інтернет-ресурсу та Інтернет-маркетинг. Ви зрозумієте структуру роботи аналітичних програм і зможете покращити вміння та навички оптимізації сайтів.
Google Analytics – програма, яка допоможе дізнатися все про відвідувачів Вашого інтернет-ресурсу: час знаходження на сайті, що саме зацікавило, показник відмов, а також розташування відвідувачів на карті та багато інших даних.

Отримані дані дозволяють визначити вразливості сайту і провести його оптимізацію. Аналіз посадочних сторінок дає уявлення про те, що привертає цільову аудиторію на сайт. Google Analytics – чудовий інструмент для поліпшення поведінкових факторів, залучення потоку клієнтів. Якщо Ви навчитеся правильно використовувати отриману інформацію, то зможете просунути ресурс без залучення сторонніх SEO-фахівців.

Важливий фактор – показник відмов для конкретної сторінки. За його допомогою можна відстежувати, хто саме з відвідувачів перейшов за посиланням на Ваш сайт, а хто його проігнорував. Використовуючи цю функцію, можна суттєво збільшити продажі ресурсу.

Аудит сайту – це операції перевірки на унікальність, валідність сайту, прописування мета-тегів, пошук орфографічних помилок та перевірка читабельності текстів. Про те, як правильно оптимізувати  свій сайт, можна дізнатися тільки на практичних курсах SEO – детальніше тут.

Всю цю мудрість Ви з легкістю опануєте на курсах Analytics. Ці знання будуть для Вас корисними, адже зараз недостатньо тільки створення та розкручування сайту, потрібен ще і його грамотний маркетинговий аудит.

Ознайомтеся з процесом навчання, оцініть майстерність вчителів, котрі втиснуть у курс весь максимум інформації, що мають в арсеналі знань. Поспілкуйтесь з майбутньою групою, в якій всього до 3 осіб, і Ваші сумніви зникнуть. Продивіться ціни на наші послуги, а також запропоновані акційні пропозиції – Навчальний Центр не лишить байдужим нікого. Навчання буде доступним! Ви переконаєтеся в комфортності навчання та, можливо, захочете відвідувати наші курси знову і знову.

Не відкладайте на потім! Людина повинна підживлювати себе новими знаннями кожного дня. Почніть з курсів Google Analytics в Навчальному Центрі!

Наочна схема Веб аналітики (Google Analytics)

Курси Google Analytics в Києві. Програма курсу

Чому в нас навчатися краще?

 • Режим відвідування буде складений так, аби Ви проходили курс, якомога швидше, і, відповідно, витрачали всього лиш декілька тижнів, замість декількох місяців;
 • Графік навчання Ви обираєте самі. Це означає, що всі заплановані заходи залишаться на своїх місцях, і заняття будуть проводитись тільки в зручний час. Ми пропонуємо також можливість індивідуального навчання та навчання в групах вихідного дня;
 • Наші ціни Вас приємно здивують, також у нас є система знижок та акції для  економії  коштів;
 • Постійні практичні заняття! Ми проводимо тестові роботи для контролю якості знань та уроки з практичними задачами. Звичайно, якщо у Вас виникнуть запитання, педагог все пояснить та відповість на них. Адже наша задача – надати Вам максимум знань.

Курси Google Analytics Basic: Навчальна програма курсу.

 • Загальна статистика інтернету України.
 • Показник відмов.
 • Вирішальні фактори географічного місця розташування.
 • Лояльність відвідувачів.
 • Сторінки виходу.
 • Ресурси трафіку.
 • Глибина відвідування.
 • Сторінки виходу.
 • Накладання даних на сайт.
 • Прямий трафік.
 • Найпопулярніші сторінки.
 • Унікальні відвідувачі та ті, котрі повертаються.
 • Установка тривалості перебування на сайті.
 • Сайти-ресурси переходів.
 • Розвідка.
 • Дозволення, операційні системи, біти.
 • Пошукові системи.
 • Налаштування цілей.
 • Налаштування панелі Адміністратор.
 • Установлення спеціальних кодів.
 • Робота з геополітикою.
 • Налаштування конверсії.

Фото учбового центру

Викладачі курсу

Володимир - Seo спеціаліст

Володимир - Seo спеціалістВолодимир викладає навчання SEO – спеціалістів. Своїм головним завданням він вважає грамотно та... Детальніше

Андрій - Сео спеціаліст

Андрій - Сео спеціалістВ мережі інтернет є дуже велика кількість сайтів, от тільки далеко не кожен з них виявляється цікавим... Детальніше

Анна - seo спеціаліст

Ганна - seo спеціалістГанна – викладач курсів по інтернет-маркетингу, досвідчений сео-фахівець з безліччю успішних кейсів.... Детальніше

Володимир - СЕО Спеціаліст

Володимир - СЕО СпеціалістІнтернет-маркетинг – новий перспективний напрямок, без якого не обходиться сучасний бізнес.... Детальніше

Як проходить процес навчання

Немає сумнівів, що комп'ютерні курси - це Ваш шанс на успішне працевлаштування. На заняттях Ви будете не тільки отримувати знання від наших практикуючих викладачів, Ви ще й навчитеся застосовувати їх на практиці. Наші фахівці завжди допоможуть вирішити проблеми, не залишать без уваги жодне з Ваших питань, адже наша мета - навчити Вас якісно.

  Запис на курси через форму на сайті або по телефону
  Отримання навчальних матеріалів та інструкцій
  Теорія і практика в наших класах або віддалено
  Online-консультації по домашнім завданням
  Отримання сертифікату про закінчення курсу

Записатися

Переваги «IT Cтолиця»

  Зручне розташування
Ми знаходимося біля метро. Вам не доведеться витрачати час на дорогу
  Викладачі-практики
Наші викладачі - досвідчені практики, що мають величезний досвід
  З другом дешевше
Якщо ви приведете друга, то кожен отримає 50% знижку на навчання
  Якісно та недорого
Ми постійно поліпшуємо програми курсів і переглядаємо ціни
  Корпоративне навчання
Ми знаємо, як зробити роботу ваших співробітників більш ефективною
  Працевлаштування
Випускники мають можливість влаштуватися у провідні IT-компанії
  Невеликі групи
У наших групах від 2 до 3 чоловік, що дозволяє приділити увагу кожному
  Комфортні умови
Маємо в розпорядженні зручні класи, де панує позитивний настрій
  Працюємо по вихідним
Щоб у вас була можливість поєднувати навчання і роботу

Відгуки про нас

04.01.2023 Відгук про курси «Інженерна графіка в AutoCAD»

Спасибо большое за проведенные курсы AutoCAD. Они помогли заполнить «белые пятна», новой и полезной информацией. Материал был выложен... Детальніше

04.01.2023 Відгук про курси «3D MAX»

Я прошла курс 3D MAX. Очень довольна обучением. Преподаватель Андрей очень хорошо преподает свои предметы. Преподаватели: Кобзарь Андрей, Приходько... Детальніше

03.01.2023 Відгук про курс «3D MAX»

Прошла курс 3D max. Все понравилось, в том числе и преподаватель Андрей. Булгакова В. С. Детальніше

03.01.2023 Відгук про курс «Комп'ютерний дизайн в 3D MAX»

Прошол курс обучения по 3D MAX. Курсом доволен. Даже доволен тем, что за время обучения было два преподавателя, что дало возможность разногранию.... Детальніше

Часті питання та відповіді

Як дізнатися вартість навчання?

Вартість навчання залежить від обраного курсу, а також від типу навчання: індивідуально або в групі. Ціни вказані на нашому сайті на сторінці "Ціни", а також на сторінці курсу. Якщо у вас є питання - не соромтеся, задавайте їх за нашими телефонами або через контактні форми на сайті!

Який час навчання можливий?

Можливий час навчання зазначено на сторінці курсу. Зазвичай це ранкові (9:00-11:00, 11:00-13:00), денні (13:00-15:00, 15:00-17:00) і вечірні (17:00-19:00, 19:00-21:00) години. Крім того, є можливість навчатися і по вихідних!

Чи видаються у вас сертифікати?

Так. Абсолютно кожен студент учбового центру після закінчення курсів може замовити сертифікат, в котрому вказується інформація про курс, підтверджуєтеся його успішне закінчення.

Яким чином можна записатися на курси?

Для цього необхідно просто заповнити невелику on-line форму заявки на нашому сайті, або подзвонити за вказаним телефоном, або особисто прийти до нас в офіс.

Як і де харчуються наші слухачі?

Харчування слухачів, як таке, не передбачене договором та не входить до вартості курсу, реалізовується тільки за бажанням замовника.

Що включено до вартості курсів?

До вартості курсів входить безпосередньо заняття, методичні матеріали, котрі передбачені програмою.

Будьте в курсі новин Будьте завжди в курсі свіжих акцій і новин

Запис на курси

Передзвонити ?