Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.
Андрій - Сео спеціаліст

В мережі інтернет є дуже велика кількість сайтів, от тільки далеко не кожен з них виявляється цікавим для відвідувачів і, як результат, далеко не всі інтернет – проекти є прибутковими. Наш викладач seo – курсів – Андрій, допоможе Вам не загубитися на широких просторах Всесвітньої павутини, навчивши Вас майстерності інтернет – маркетингу, пошуковій оптимізації.

Викладач навчить Вас ключовим принципам розкрутки під Яндекс та Гугл, правилам розміщення ефективної контекстної реклами. Ви станете спеціалістом в даній галузі, зможете аналізувати не тільки свій сайт, але й сайти конкурентів. Такі знання просто необхідні в наш час, коли представництво в інтернеті є практично в кожній компанії. Андрій – викладач – практик і він навчить кожного ефективно просувати сайти.

Запис на курси

Передзвонити ?