Курси фінської мови Київ.Навчальний Центр пропонує пройти курси фінської мови.

Фінська мова вміщена до фіно-угорської групи мов, котра об’єднує такі мови, як естонська, фінська, угорська, водська, комі, карельська, мордовська, мансійська, вепська, лівська, іжорська, саамська, хантийська та удмуртська.

Протягом тривалого часу офіційною державною мовою Фінляндії була шведська мова. Саме нею складалися всі офіційні документи, проходило викладання у школах та ВНЗах, велося листування, створювалися книги. Один з перших текстів, котрий був складений саме фінською мовою, спеціалісти відносять до початку шістнадцятого століття. Історію створення та розвитку фінської літератури пов’язують з іменем Мікаеля Ігрікола, єпископа з міста Турку. Він вперше записав фінський алфавіт, переклав на цю мову деякі з розділів Біблії.


На сьогодні Фінляндія
вважається двомовною країною, в якій діють дві офіційні мови: шведська і фінська. З п'яти з невеликим мільйонів жителів Фінляндії, приблизно дев'яносто три відсотки вважають фінську своєю рідною мовою. А в Лапландії, яка є територією проживання саамів, саамська мова є офіційною.

Чи є можливим успішне вивчення фінської мови?

Звичайно, це можливо! Це вдасться особливо легко за умови великого бажання освоїти її. Необхідно лише приділяти час заняттям, витрачати на них багато сил, намагатися розібратися у всіх тонкощах. Чи є можливим вивчення мови без підручників, педагогів та занять за самовчителем чи через інтернет? Відверто кажучи, цього ми не знаємо. Однак щиро сподіваємося, що курси фінської мови в Навчальному Центрі ознайомлять всіх охочих з базовими поняттями, дадуть уявлення про всі особливості мови, допоможуть краще розбиратися, щоб володіти фінською досконало.

І все ж, чи є необхідним вивчення фінської?

Це питання вимагає проведення деякого аналізу. Чи хочете Ви ввійти в число мільйонів людей, котрі розмовляють фінською мовою – це тільки Ваш вибір. З першого заняття Ви почнете вчитися розмовляти фінською, пізнаючи крок за кроком техніку читання, правильну вимову, почнете розуміти особливості граматичних структур мови, аудіального орієнтування.

Навчальний Центр готовий допомагати Вам вивчати фінську мову сім днів на тиждень, починаючи з самого ранку та закінчуючи пізно ввечері. Всі наші клієнти самостійно формують розклад своїх занять. Навчають наші педагоги в міні-групах та індивідуально.

Наші ціни прийнятні будь-якій кишені. До того ж на наших просторах діють різні приємні знижки, з якими можна добряче зекономити. Детальну інформацію можна дізнатися від наших консультантів.

Чекаємо лише Вас!

Ще статті за курсом: Курси японської мови.

Наші курси фінської мови дадуть:

Курси фінської мови в Києві. Програма курсу.

Викладачі курсу

Вікторія - Фінська

Вікторія - ФінськаВікторія неодноразово проходила стажування у Фінляндії, постійно контактує з носіями мови. Завдяки... Read more

Любов - Фінська

Любов - ФінськаЛюбов пройшла дворічну програму з фінської мови за Києво – Могилянської академії. Також вона... Read more

Як проходить процес навчання

Немає сумнівів, що комп'ютерні курси - це Ваш шанс на успішне працевлаштування. На заняттях Ви будете не тільки отримувати знання від наших практикуючих викладачів, Ви ще й навчитеся застосовувати їх на практиці. Наші фахівці завжди допоможуть вирішити проблеми, не залишать без уваги жодне з Ваших питань, адже наша мета - навчити Вас якісно.

  Запис на курси через форму на сайті або по телефону
  Отримання навчальних матеріалів та інструкцій
  Теорія і практика в наших класах або віддалено
  Online-консультації по домашнім завданням
  Отримання сертифікату про закінчення курсу

Записатися

Наші клієнти

Переваги «IT Cтолиця»

  Зручне розташування
Ми знаходимося біля метро. Вам не доведеться витрачати час на дорогу
  Викладачі-практики
Наші викладачі - досвідчені практики, що мають величезний досвід
  З другом дешевше
Якщо ви приведете друга, то кожен отримає 50% знижку на навчання
  Якісно та недорого
Ми постійно поліпшуємо програми курсів і переглядаємо ціни
  Корпоративне навчання
Ми знаємо, як зробити роботу ваших співробітників більш ефективною
  Працевлаштування
Випускники мають можливість влаштуватися у провідні IT-компанії
  Невеликі групи
У наших групах від 2 до 3 чоловік, що дозволяє приділити увагу кожному
  Комфортні умови
Маємо в розпорядженні зручні класи, де панує позитивний настрій
  Працюємо по вихідним
Щоб у вас була можливість поєднувати навчання і роботу

Відгуки про нас

30.03.2017 Тестувальник програмного забезпечення: в пошуках помилок

Часто всі ордени за створення програми дістаються розробникам, а от тестувальники лишаються тільки в їхній тіні. Не варто забувати про те, що... Read more

30.03.2017 Спеціаліст із захисту інформації

Від самого початку система інформбезпеки створювалася для ряду воєнних потреб . Стратегічна інформація, котра мала відношення до обороноздатності.... Read more

30.03.2017 Професія - web-майстер

Не кожен користувач розмірковує над тим, що стоїть за «кліком», за допомогою котрого відкриваються сторінки. В принципі, люди і не зобов’язані... Read more

30.03.2017 Переваги роботи онлайн-співробітника

Сьогодні можна відшукати дуже мало компаній, котрі не застосовують в своїй діяльності інтернет . Практично всі приймають його до оберту своєї... Read more

Часті питання та відповіді

Як дізнатися вартість навчання?

Вартість навчання залежить від обраного курсу, а також від типу навчання: індивідуально або в групі. Ціни вказані на нашому сайті на сторінці "Ціни", а також на сторінці курсу. Якщо у вас є питання - не соромтеся, задавайте їх за нашими телефонами або через контактні форми на сайті!

Який час навчання можливий?

Можливий час навчання зазначено на сторінці курсу. Зазвичай це ранкові (9:00-11:00, 11:00-13:00), денні (13:00-15:00, 15:00-17:00) і вечірні (17:00-19:00, 19:00-21:00) години. Крім того, є можливість навчатися і по вихідних!

Чи видаються у вас сертифікати?

Так. Абсолютно всі студенти учбового центру після закінчення курсів отримають сертифікат, в котрому вказується інформація про курс, підтверджуєтеся його успішне закінчення.

Яким чином можна записатися на курси?

Для цього необхідно просто заповнити невелику on-line форму заявки на нашому сайті, або подзвонити за вказаним телефоном, або особисто прийти до нас в офіс.

Як і де харчуються наші слухачі?

Харчування слухачів, як таке, не передбачене договором та не входить до вартості курсу, реалізовується тільки за бажанням замовника.

Що включено до вартості курсів?

До вартості курсів входить безпосередньо заняття, методичні матеріали, котрі передбачені програмою, сертифікат про успішне закінчення навчання.

Будьте в курсі новин Будьте завжди в курсі свіжих акцій і новин

Запис на курси

Передзвонити ?