Увага!!! У зв'язку з постійними, частковими, аварійними відключеннями електроенергії компанія змушена перейти на ОНЛАЙН формат навчання. Після стабілізації та безперебійної подачі електроенергії буде знову відкритий доступ для навчання у всіх шести філіях компанії.

Курси естонської мови Київ|Курси естонської мови в Києві. - Онлайн курсиНавчальний Центр пропонує курси естонської мови, які можна пройти незалежно від рівня підготовки.

Естонську мову вважають рідною більше ніж 1 мільйон людей. Більшу частину з них, приблизно 900000, складають самі естонці. Вона має одну значну відмінність від інших мов: три форми голосних. Голосні бувають наддовгими, короткими та довгими. Саме вони надають словам всілякі значення. Староестонська мова була сформована ближче до XII-XIII століття, а сучасна літературна – вже в XIX.

Ми пропонуємо вивчення мови відповідно до рівнів:

  • А2 – для початківців;
  • В1 – для тих, хто володіє основами;
  • В2 – для тих, хто продовжує навчання.

Педагоги нашого Центру прагнуть наділити учнів навичками та знаннями, яких буде досить для легкого використання мови у житті, на роботі чи у навчанні. Ви зможете успішно скласти державний екзамен на категорію.

Ми також пропонуємо курси:

  • Ділової мови;
  • Розмовний курс.

Навчання може відбуватися в маленьких групах чи індивідуально.

Заняття ведуть спеціалісти, котрі мають багаторічний досвід, що і дозволяє ефективно навчати слухачів будь-якого рівня знань.

Короткий опис курсів:

А2 – мова для початківців.

Головна увага під час перших занять буде приділена здобуванню навичок усної мови.

Основні теми, що будуть вивчені на цьому рівні: знайомство, сім’я, пори року та місяці, тиждень, магазин, кафе, цифри, їжа, країни.

Закінчивши курс, Ви зможете зрозуміти та вірно використовувати повсякденні вирази, прості фрази. Зможете представлятися, представляти інших, запитати про місце проживання, людей та речі, дати відповіді на питання.

В1 – для тих, хто володіє основами.

Як і раніше будуть розвиватися навички усної мови. Також виробляться базові навички письма, читання. Успішно пройшовши цей рівень, Ви почнете розуміти вислови, фрази, які часто використовуються, зможете спілкуватися під час повсякденних ситуацій, розповідати про свою сім’ю, висловлювати потреби.

В2 - для тих, хто продовжує навчання.

Тут Ви зможете розширити словниковий запас, навчитися писати та читати на більш високому рівні.

Після успішного проходження даного курсу естонської мови Ви будете розуміти сутність складних текстів, у тому числі абстрактні теми; безпомилково встановлювати смисл дискусій стосовно спеціальності, яка вивчається. Ви будете вміти спонтанно та легко говорити зі співрозмовником, що є носієм мови. Також Ви без труднощів зможете складати зрозумілі та подібні тексти на різні теми, пояснювати свою точку зору, оцінювати плюси та мінуси точок зору, що обговорюються. Закінчивши курс, учні складають екзамен, після чого отримують сертифікат про проходження курсів установленого зразка.

Ми проводимо заняття в групах до трьох осіб. За бажанням займатися можна індивідуально. На відміну від інших курсів, Навчальний Центр приймає своїх клієнтів сім днів на тиждень, з самого ранку і до вечора.

Фото учбового центру

Викладачі курсу

Надія - Естонська

Надія - ЕстонськаЗ таким викладачем кожен зможе по – справжньому захопитися естонською мовою. Навчання з Надією... Детальніше

Ангеліна - Естонська

Ангеліна - ЕстонськаАнгеліна – викладач з чотирічним досвідом навчання слухачів та знанням естонської мови на рівні носія.... Детальніше

Як проходить процес навчання

Немає сумнівів, що комп'ютерні курси - це Ваш шанс на успішне працевлаштування. На заняттях Ви будете не тільки отримувати знання від наших практикуючих викладачів, Ви ще й навчитеся застосовувати їх на практиці. Наші фахівці завжди допоможуть вирішити проблеми, не залишать без уваги жодне з Ваших питань, адже наша мета - навчити Вас якісно.

  Запис на курси через форму на сайті або по телефону
  Отримання навчальних матеріалів та інструкцій
  Теорія і практика в наших класах або віддалено
  Online-консультації по домашнім завданням
  Отримання сертифікату про закінчення курсу

Записатися

Переваги «IT Cтолиця»

  Зручне розташування
Ми знаходимося біля метро. Вам не доведеться витрачати час на дорогу
  Викладачі-практики
Наші викладачі - досвідчені практики, що мають величезний досвід
  З другом дешевше
Якщо ви приведете друга, то кожен отримає 50% знижку на навчання
  Якісно та недорого
Ми постійно поліпшуємо програми курсів і переглядаємо ціни
  Корпоративне навчання
Ми знаємо, як зробити роботу ваших співробітників більш ефективною
  Працевлаштування
Випускники мають можливість влаштуватися у провідні IT-компанії
  Невеликі групи
У наших групах від 2 до 3 чоловік, що дозволяє приділити увагу кожному
  Комфортні умови
Маємо в розпорядженні зручні класи, де панує позитивний настрій
  Працюємо по вихідним
Щоб у вас була можливість поєднувати навчання і роботу

Відгуки про нас

15.03.2020 Відгук про курс «Комп'ютерний дизайн в 3D MAX»

Прошол курс обучения по 3D MAX. Курсом доволен. Даже доволен тем, что за время обучения было два преподавателя, что дало возможность разногранию.... Детальніше

13.03.2020 Відгук про курс «3D MAX»

Прошла курс 3D max. Все понравилось, в том числе и преподаватель Андрей. Булгакова В. С. Детальніше

12.03.2020 Відгук про курси «3D MAX»

Я прошла курс 3D MAX. Очень довольна обучением. Преподаватель Андрей очень хорошо преподает свои предметы. Преподаватели: Кобзарь Андрей, Приходько... Детальніше

11.03.2020 Відгук про курси «Інженерна графіка в AutoCAD»

Спасибо большое за проведенные курсы AutoCAD. Они помогли заполнить «белые пятна», новой и полезной информацией. Материал был выложен... Детальніше

Часті питання та відповіді

Як дізнатися вартість навчання?

Вартість навчання залежить від обраного курсу, а також від типу навчання: індивідуально або в групі. Ціни вказані на нашому сайті на сторінці "Ціни", а також на сторінці курсу. Якщо у вас є питання - не соромтеся, задавайте їх за нашими телефонами або через контактні форми на сайті!

Який час навчання можливий?

Можливий час навчання зазначено на сторінці курсу. Зазвичай це ранкові (9:00-11:00, 11:00-13:00), денні (13:00-15:00, 15:00-17:00) і вечірні (17:00-19:00, 19:00-21:00) години. Крім того, є можливість навчатися і по вихідних!

Чи видаються у вас сертифікати?

Так. Абсолютно кожен студент учбового центру після закінчення курсів може замовити сертифікат, в котрому вказується інформація про курс, підтверджуєтеся його успішне закінчення.

Яким чином можна записатися на курси?

Для цього необхідно просто заповнити невелику on-line форму заявки на нашому сайті, або подзвонити за вказаним телефоном, або особисто прийти до нас в офіс.

Як і де харчуються наші слухачі?

Харчування слухачів, як таке, не передбачене договором та не входить до вартості курсу, реалізовується тільки за бажанням замовника.

Що включено до вартості курсів?

До вартості курсів входить безпосередньо заняття, методичні матеріали, котрі передбачені програмою.

Будьте в курсі новин Будьте завжди в курсі свіжих акцій і новин

Запис на курси

Передзвонити ?