Курси датської мови Київ.Данська мова належить до германського розгалуження індоєвропейських мов. Вона є офіційною в Данії, на ній говорить близько п’яти мільйонів людей. Данська мова має дуже багато спільного з німецькою та англійською. Оскільки данська мова є скандинавською, вона також схожа з норвезькою та шведською. Це говорить про те, що знання хоча б однієї з вищезгаданих мов суттєво полегшить вивчення данської.

Данська мова користується славою не дуже гарної та милозвучної. Багато людей, котрі вперше почули данську мову, мають враження, що мова ця повільна та монотонна. Існує навіть жарт про те, що розмова данців схожа на розмову людей, у котрих рот повний гарячої картоплі. Хоча самі жителі впевнені у тому, що їхня мова дуже гарна та лаконічна.


Данська мова дуже відкрита
, вона завжди готова до нових слів, еквіваленти до яких підбираються легко. Взагалі, цю мову можна назвати механізмом для створення нескінченної кількості слів. Наприклад, повний данський словник може містити близько двохсот тисяч слів. Граматика данської не здається складною для того, хто вже знайомий з будь-якою германською мовою. А от із вимовою можуть виникнути труднощі. Навіть, якщо Ви зможете розуміти написаний текст, але при цьому не будете практикуватися у прослуховуванні та сприйнятті мови, то зможете просто не зрозумієте, про що говорить співрозмовник.

Приказка про те, що мова не має початку та кінця і являє собою коло, а не лінію, добре характеризує саме данську мову. Вона складна для сприйняття на слух навіть для побратимів-скандинавів, при цьому лексичні розбіжності між ними незначні.

Курси данської мови в компанії педагогів Навчального Центру.

Пройшовши курси данської мови, Ви зможете вивчити її порівняно швидко. Наші педагоги проводять заняття цікаво, вони ознайомлять Вас не тільки з мовою, але й з культурою Данії, допоможуть пірнути в її побут, пізнати її характер, душу.

Ми турбуємося про те, щоб на наших курсах панувала затишна та комфортна атмосфера. Це будуть не звичні заняття по типу школи чи університетських лекцій – ми виступаємо за дружню бесіду між підопічним та його наставником.

Ціни, що встановлені нашою командою, Вас приємно здивують, а після закінчення курсів кожен отримає сертифікат.

Наші навчальні класи оснащені таким чином, аби Вам було комфортно займатися та ніщо не відволікало від максимального сприйняття нового матеріалу.

Навчальний Центр допоможе своїм клієнтам стати справжніми поліглотами!

Ще статті: Курси івриту.

Наші курси датської мови дадуть:

Курси датскої мови в Києві. Програма.

Викладачі курсу

Галина - Датська

Галина - ДатськаГалина на своїх заняттях робить основний акцент на відпрацюванні розмовної мови. Звичайно, багато часу... Read more

Ксенія - Данська

Ксенія - ДанськаКсенія навчає данській мові слухачів всіх вікових категорій. Наголос на її заняттях доводиться на... Read more

Як проходить процес навчання

Немає сумнівів, що комп'ютерні курси - це Ваш шанс на успішне працевлаштування. На заняттях Ви будете не тільки отримувати знання від наших практикуючих викладачів, Ви ще й навчитеся застосовувати їх на практиці. Наші фахівці завжди допоможуть вирішити проблеми, не залишать без уваги жодне з Ваших питань, адже наша мета - навчити Вас якісно.

  Запис на курси через форму на сайті або по телефону
  Отримання навчальних матеріалів та інструкцій
  Теорія і практика в наших класах або віддалено
  Online-консультації по домашнім завданням
  Отримання сертифікату про закінчення курсу

Записатися

Наші клієнти

Переваги «IT Cтолиця»

  Зручне розташування
Ми знаходимося біля метро. Вам не доведеться витрачати час на дорогу
  Викладачі-практики
Наші викладачі - досвідчені практики, що мають величезний досвід
  З другом дешевше
Якщо ви приведете друга, то кожен отримає 50% знижку на навчання
  Якісно та недорого
Ми постійно поліпшуємо програми курсів і переглядаємо ціни
  Корпоративне навчання
Ми знаємо, як зробити роботу ваших співробітників більш ефективною
  Працевлаштування
Випускники мають можливість влаштуватися у провідні IT-компанії
  Невеликі групи
У наших групах від 2 до 3 чоловік, що дозволяє приділити увагу кожному
  Комфортні умови
Маємо в розпорядженні зручні класи, де панує позитивний настрій
  Працюємо по вихідним
Щоб у вас була можливість поєднувати навчання і роботу

Відгуки про нас

30.03.2017 Тестувальник програмного забезпечення: в пошуках помилок

Часто всі ордени за створення програми дістаються розробникам, а от тестувальники лишаються тільки в їхній тіні. Не варто забувати про те, що... Read more

30.03.2017 Спеціаліст із захисту інформації

Від самого початку система інформбезпеки створювалася для ряду воєнних потреб . Стратегічна інформація, котра мала відношення до обороноздатності.... Read more

30.03.2017 Професія - web-майстер

Не кожен користувач розмірковує над тим, що стоїть за «кліком», за допомогою котрого відкриваються сторінки. В принципі, люди і не зобов’язані... Read more

30.03.2017 Переваги роботи онлайн-співробітника

Сьогодні можна відшукати дуже мало компаній, котрі не застосовують в своїй діяльності інтернет . Практично всі приймають його до оберту своєї... Read more

Часті питання та відповіді

Як дізнатися вартість навчання?

Вартість навчання залежить від обраного курсу, а також від типу навчання: індивідуально або в групі. Ціни вказані на нашому сайті на сторінці "Ціни", а також на сторінці курсу. Якщо у вас є питання - не соромтеся, задавайте їх за нашими телефонами або через контактні форми на сайті!

Який час навчання можливий?

Можливий час навчання зазначено на сторінці курсу. Зазвичай це ранкові (9:00-11:00, 11:00-13:00), денні (13:00-15:00, 15:00-17:00) і вечірні (17:00-19:00, 19:00-21:00) години. Крім того, є можливість навчатися і по вихідних!

Чи видаються у вас сертифікати?

Так. Абсолютно всі студенти учбового центру після закінчення курсів отримають сертифікат, в котрому вказується інформація про курс, підтверджуєтеся його успішне закінчення.

Яким чином можна записатися на курси?

Для цього необхідно просто заповнити невелику on-line форму заявки на нашому сайті, або подзвонити за вказаним телефоном, або особисто прийти до нас в офіс.

Як і де харчуються наші слухачі?

Харчування слухачів, як таке, не передбачене договором та не входить до вартості курсу, реалізовується тільки за бажанням замовника.

Що включено до вартості курсів?

До вартості курсів входить безпосередньо заняття, методичні матеріали, котрі передбачені програмою, сертифікат про успішне закінчення навчання.

Будьте в курсі новин Будьте завжди в курсі свіжих акцій і новин

Запис на курси

Передзвонити ?