Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.

Ксенія навчає данській мові слухачів всіх вікових категорій. Наголос на її заняттях доводиться на розмовну практику. Ретельне засвоєння граматичних особливостей також є важливим для цього викладача.

У багатьох учнів на курсах данської мови виникають труднощі з вивченням артиклів та їхнього правильного застосування. Ксенія допоможе кожному розібратися в цьому, адже завдяки своєму багатому досвіду викладання вона знає оптимальні шляхи подолання подібних проблем.

З таким досвідченим викладачем, як Ксенія, вивчення мови проходить досить просто. За необхідності вона може розробити індивідуальну програму для тих, хто має особливі вимоги до матеріалу, котрий вивчається.

Заняття з цим викладачем надзвичайно ефективні, адже завдяки відмінно розробленій програмі навчання, кількість витрат часу мінімізується, при цьому, підвищується ефективність.

Ксенія – дуже контактуюча, терпляча людина. Вона завжди з розумінням відноситься до всіх особливостей своїх учнів. Її пояснення прості та зрозумілі кожному, вона знаходить підхід до учня, встановлює теми, що погано засвоєні та відпрацьовує їх до твердого закріплення. Заняття з Ксенією – можливість для кожного отримати нові перспективи для навчання та кар’єрного зросту.

Запис на курси

Передзвонити ?