Увага!!! У зв'язку з послабленням 2-го етапу карантину відкриття метрополітену і запуску транспорту ми офіційно починаємо роботу з 26-го травня. Навчальний центр працює в звичайному режимі. Також, Ви можете записатись на курси online!

Ксенія навчає данській мові слухачів всіх вікових категорій. Наголос на її заняттях доводиться на розмовну практику. Ретельне засвоєння граматичних особливостей також є важливим для цього викладача.

У багатьох учнів на курсах данської мови виникають труднощі з вивченням артиклів та їхнього правильного застосування. Ксенія допоможе кожному розібратися в цьому, адже завдяки своєму багатому досвіду викладання вона знає оптимальні шляхи подолання подібних проблем.

З таким досвідченим викладачем, як Ксенія, вивчення мови проходить досить просто. За необхідності вона може розробити індивідуальну програму для тих, хто має особливі вимоги до матеріалу, котрий вивчається.

Заняття з цим викладачем надзвичайно ефективні, адже завдяки відмінно розробленій програмі навчання, кількість витрат часу мінімізується, при цьому, підвищується ефективність.

Ксенія – дуже контактуюча, терпляча людина. Вона завжди з розумінням відноситься до всіх особливостей своїх учнів. Її пояснення прості та зрозумілі кожному, вона знаходить підхід до учня, встановлює теми, що погано засвоєні та відпрацьовує їх до твердого закріплення. Заняття з Ксенією – можливість для кожного отримати нові перспективи для навчання та кар’єрного зросту.

Запис на курси

Передзвонити ?