Курси шведської мови Київ|Курси шведської мови в Києві. - Онлайн курсиШведська мова є державною мовою Швеції, а також автономних Аландських островів. Це друга офіційна мова у Фінляндії, вона виступає однією з офіційних мов, котрі прийняті у ЄС. Крім того, це найпоширеніша мова на території Скандинавії. Шведська відноситься до північно-германської гілки індоєвропейських мов.

Якщо брати до уваги лексику та граматику, то шведська мова схожа з англійською та німецькою. Крім того, словниковий запас шведської є рідним з французькою. Мова предків вікінгів отримала своєрідну вимову, яка є настільки мелодичною, що пестить вухо.

Шведською розмовляють приблизно десять мільйонів людей. Вона особливо розповсюджена у Фінляндії, Швеції, Канаді та США. Курси шведської мови необхідні тим, хто збирається вступати до ВНЗів Швеції, складати мовні екзамени, проходити практику у шведських компаніях, прагне до кар’єрного зростання.

Рівень життя Швеції можна вважати одним з найвищих у світі. Швеція має досить високий ступінь концентрації виробництв та капіталу, виступає у якості одного з провідних виробників-експортерів сталі, залізної руди, целюлозно-бумажняної продукції, транспорту, електротехнічного машинобудування у світі.

Швеція – батьківщина стародавніх легенд, що прославилася багатьма цікавими звичаями, святами, повір’ями. Вивчення шведської може дозволити глибше поринути в дивовижну та цікаву культуру країни, вивчити її характер, традиції та образ життя скандинавів.

Важливо брати до уваги, що освоєння шведської мови у нас засновується на стандартній чи офіційній мові, що розповсюджена у Стокгольмі. Цією мовою випускаються газети, говорить ЗМІ. Але крім стандартної, шведська мова має багато діалектів із помітними особливостями фонетики та граматики. Як правило, діалекти діляться на шість груп. Насправді ж їхня загальна кількість – декілька сотень. Деякі з них бувають незрозумілими навіть для корінних шведів.

Перед тим як починати вивчення шведської мови, варто згадати про всі аспекти, можливості виникнення труднощів під час розуміння мовних особливостей. Головне, щоб Ви пам’ятали про те, що освоїти мову можна тільки за умови послідовної та кропіткої щоденної праці протягом тривалого часу. Тільки таким чином можна по-справжньому досягти успіху у навчанні.

Чому варто звернути увагу на курси в Навчальному Центрі?

Команда нашої території пропонує Вам свої послуги! Ми гарантуємо своїм учням найоптимальніші ціни на навчання. Ми навчимо Вас економити, а не переплачувати величезні суми.

У нас клієнти можуть обирати, яким чином їм зручніше займатися: у групі чи є індивідуально. Що б не обрали підопічні, команда досвідчених педагогів нашого Центру готова приділити увагу всім, надати багато корисної, якісної та сучасної інформації. Вони зроблять все, аби в їхній компанії Ви почували себе затишно та комфортно, були максимально відкриті. Навчання буде відбуватися весело та невимушено, у формі активної бесіди.

Свої послуги Навчальний Центр надає сім днів на тиждень, тому графік учень обговорює зі своїм наставником. Наші курси не обмежують Ваші можливості одними для всіх стандартними годинами відвідування, на відміну від інших закладів.

В кінці навчання всім клієнтам в обов’язковій формі видають сертифікати.

Не лишайте вивчення шведської мови на потім! Навчально-освітній центр до Ваших послуг вже сьогодні та просто зараз!

Ще статті за курсом: Курси португальської мови.

Фото учбового центру

Викладачі курсу

Анна - Шведська

Анна - ШведськаАнна викладає шведську мову з 2016 року. Вона має вищу педагогічну освіту, закінчила декілька курсів... Детальніше

Надія - Шведська

Надія - ШведськаНадія – лінгвіст, викладач з досвідом та незвичайною захопленістю своїм предметом. Займаючись з цим... Детальніше

Як проходить процес навчання

Немає сумнівів, що комп'ютерні курси - це Ваш шанс на успішне працевлаштування. На заняттях Ви будете не тільки отримувати знання від наших практикуючих викладачів, Ви ще й навчитеся застосовувати їх на практиці. Наші фахівці завжди допоможуть вирішити проблеми, не залишать без уваги жодне з Ваших питань, адже наша мета - навчити Вас якісно.

  Запис на курси через форму на сайті або по телефону
  Отримання навчальних матеріалів та інструкцій
  Теорія і практика в наших класах або віддалено
  Online-консультації по домашнім завданням
  Отримання сертифікату про закінчення курсу

Записатися

Переваги «IT Cтолиця»

  Зручне розташування
Ми знаходимося біля метро. Вам не доведеться витрачати час на дорогу
  Викладачі-практики
Наші викладачі - досвідчені практики, що мають величезний досвід
  З другом дешевше
Якщо ви приведете друга, то кожен отримає 50% знижку на навчання
  Якісно та недорого
Ми постійно поліпшуємо програми курсів і переглядаємо ціни
  Корпоративне навчання
Ми знаємо, як зробити роботу ваших співробітників більш ефективною
  Працевлаштування
Випускники мають можливість влаштуватися у провідні IT-компанії
  Невеликі групи
У наших групах від 2 до 3 чоловік, що дозволяє приділити увагу кожному
  Комфортні умови
Маємо в розпорядженні зручні класи, де панує позитивний настрій
  Працюємо по вихідним
Щоб у вас була можливість поєднувати навчання і роботу

Відгуки про нас

15.03.2020 Відгук про курс «Комп'ютерний дизайн в 3D MAX»

Прошол курс обучения по 3D MAX. Курсом доволен. Даже доволен тем, что за время обучения было два преподавателя, что дало возможность разногранию.... Детальніше

13.03.2020 Відгук про курс «3D MAX»

Прошла курс 3D max. Все понравилось, в том числе и преподаватель Андрей. Булгакова В. С. Детальніше

12.03.2020 Відгук про курси «3D MAX»

Я прошла курс 3D MAX. Очень довольна обучением. Преподаватель Андрей очень хорошо преподает свои предметы. Преподаватели: Кобзарь Андрей, Приходько... Детальніше

11.03.2020 Відгук про курси «Інженерна графіка в AutoCAD»

Спасибо большое за проведенные курсы AutoCAD. Они помогли заполнить «белые пятна», новой и полезной информацией. Материал был выложен... Детальніше

Часті питання та відповіді

Як дізнатися вартість навчання?

Вартість навчання залежить від обраного курсу, а також від типу навчання: індивідуально або в групі. Ціни вказані на нашому сайті на сторінці "Ціни", а також на сторінці курсу. Якщо у вас є питання - не соромтеся, задавайте їх за нашими телефонами або через контактні форми на сайті!

Який час навчання можливий?

Можливий час навчання зазначено на сторінці курсу. Зазвичай це ранкові (9:00-11:00, 11:00-13:00), денні (13:00-15:00, 15:00-17:00) і вечірні (17:00-19:00, 19:00-21:00) години. Крім того, є можливість навчатися і по вихідних!

Чи видаються у вас сертифікати?

Так. Абсолютно кожен студент учбового центру після закінчення курсів може замовити сертифікат, в котрому вказується інформація про курс, підтверджуєтеся його успішне закінчення.

Яким чином можна записатися на курси?

Для цього необхідно просто заповнити невелику on-line форму заявки на нашому сайті, або подзвонити за вказаним телефоном, або особисто прийти до нас в офіс.

Як і де харчуються наші слухачі?

Харчування слухачів, як таке, не передбачене договором та не входить до вартості курсу, реалізовується тільки за бажанням замовника.

Що включено до вартості курсів?

До вартості курсів входить безпосередньо заняття, методичні матеріали, котрі передбачені програмою.

Будьте в курсі новин Будьте завжди в курсі свіжих акцій і новин

Запис на курси

Передзвонити ?