Анна - Шведська

Анна викладає шведську мову з 2016 року. Вона має вищу педагогічну освіту, закінчила декілька курсів підвищення кваліфікації. Шведською мовою Анна володіє досконало, постійно мандрує та відточує своє знання мови. Крім цього, Анна працює перекладачем зі шведської на українську та навпаки. Викладач має за плечима чотири роки навчання у Фінляндії та Швеції.

Анна має досвід навчання слухачів різних вікових категорій. Вона знайде особливий підхід до кожного, зацікавить, прищепить любов до шведської та самої країни Швеції.

Анна допоможе всім, для кого вивчення шведської продиктовано не простою цікавістю, а об’єктивною необхідністю. Займаючись з нею, кожен, хто прийняв тверде рішення пов’язати свою роботу чи життя зі Швецією, прагне адаптуватися у новій спільноті, досягти якихось цілей, отримає те, на що розраховує. Викладач орієнтується на побажання та цілі кожного з тих, кого навчає. Такий підхід – гарантія відмінного результату навчання. Анна творчо підходить до процесу навчання слухачів, намагається давати не тільки нудні правила мови, але й цікаві та корисні практичні поради, вправи.

Запис на курси

Передзвонити ?