Курси ораторської майстерності Київ.

Звичайно, розмовляти вміють всі, навіть маленькі діти. А от говорити гарно, лаконічно, логічно, зрозуміло, привабливо плюс до цього впевнено триматися перед великою аудиторією може далеко не кожен. Але, на щастя, можна навчитися без усіляких труднощів, пройшовши курси ораторської майстерності в нашому Навчальному Центрі. Це грамотно розроблені заняття, мета яких – допомогти людям правильно використовувати свої приховані можливості, удосконалювати мову. Покращувати ораторську майстерність можна безкінечно, і заняття це ніколи не набридне, не стане зайвим. Відвідувати курси ораторської майстерності можуть всі, хто прагне покращити навички усної мови – студенти, школярі, юристи, лікарі, педагоги, продавці, менеджери, бізнесмени, політики та інші. Навчання подібного типу допоможе учням особистісно рости, розкривати внутрішній потенціал.

Існує суперечна думка, що наука та майстерність красномовності потрібна лише тим людям, які завдяки своєму службовому становищу мають виступати перед аудиторією – акторам, педагогам, керівникам, менеджерам. Наша команда спеціалістів не згодна з такою думкою – майстерність ефективної переконливої мови підвищить шанси на успіх будь-якої людини й не тільки в робочих обставинах, але всюди, де можна спілкуватися та розмовляти.

Ціль проведення тренінгів ораторської майстерності.

Задача наших педагогів – розкрити потенціал кожного учня, сприяти набуттю нових знань та прийомів мовленнєвої комунікації. Тренінг, який ми можемо запропонувати, складається з практичних занять, у процесі яких всі учні не тільки набудуть досвід, але і позбавляться від побоювання аудиторії.

Що становить собою ораторська майстерність і хто нею володіє?

Саме слово «оратор» в перекладі з латинської – «той, хто просить». Тобто, виходячи з цього визначення, особистість, що вміє просити, а значить – впевнити співрозмовника (не обов’язково багато людей) в необхідності задовольнити його прохання, змусити себе вислухати, привернути увагу.

Красномовство, ораторське мистецтво, риторика – все це майстерність, що зародилася та стала активно розвиватися з часів Стародавньої Греції та Стародавнього Риму, має попит сьогодні й буде цінуватися завжди. Головна ціль оратора – впевнення. Сьогодні, як і сотні років тому, хороший оратор, що володіє психологічними прийомами та майстерністю доказової мови, може вести народ за собою, впевнити його в необхідності погодитися зі своїми поглядами.

У світі відомо багато методик навчання ораторській майстерності, але наша школа красномовства має в арсеналі власні методи та прийоми, що дозволять всім охочим стати успішними майстрами мистецтва переконування. Якщо ви запишетеся до нашого Навчального Центру, то зможете займатися з досвідченими практиками в груповому чи індивідуальному режимі, взяти під свій контроль графік відвідування, отримати свідоцтво про закінчення; займатися в затишних аудиторіях, умови в яких максимально наближені до домашніх.

Курс Записатись
1 Курси ораторської майстерності. Рівень 2. Записатись
2 Курси ораторської майстерності. Рівень 3. Записатись

На курсах.

Курси ораторської майстерності в Києві. Програма.

Курси ораторської майстерності: програма курсу.

 • Яким чином можна лишатися впевненим у собі, незважаючи на умови спілкування: інтерв’ю, складання іспиту, виступ на публіці.
 • Що потрібно для того, щоб поводитися розкуто.
 • Якими прийомами необхідно володіти, аби з упевненістю відповідати на всілякі питання, що надходять із залу слухачів.
 • Що таке артистизм.
 • Яким чином можна втілюватися в образи.
 • Як деяким людям вдається говорити довго та не перериватися, утримуючи при цьому увагу публіки.
 • Що потрібно знати для того, щоб грамотно висловлювати власні думки.
 • Специфіка будування чітких послідовностей.
 • Що потрібно для того, аби приваблювати до себе увагу слухачів.
 • Знайомство зі способами покращення та розвитку пам’яті.
 • Що зробити для того, аби виступ був енергійним.
 • Що потрібно для більшої яскравості мови.
 • Що відносять до інтонаційної виразності.
 • Знайомство з прийомами керування слухачами.
 • Методики переконання.
 • Як поводити себе під час надходження заперечень.
 • Що знадобиться для подолання заперечень.
 • Що таке словниковий запас.
 • Яка роль словникового запасу.
 • Введення в мовленнєві прийоми.

Як проходить процес навчання

Немає сумнівів, що комп'ютерні курси - це Ваш шанс на успішне працевлаштування. На заняттях Ви будете не тільки отримувати знання від наших практикуючих викладачів, Ви ще й навчитеся застосовувати їх на практиці. Наші фахівці завжди допоможуть вирішити проблеми, не залишать без уваги жодне з Ваших питань, адже наша мета - навчити Вас якісно.

  Запис на курси через форму на сайті або по телефону
  Отримання навчальних матеріалів та інструкцій
  Теорія і практика в наших класах або віддалено
  Online-консультації по домашнім завданням
  Отримання сертифікату про закінчення курсу

Записатися

Наші клієнти

Переваги «IT Cтолиця»

  Зручне розташування
Ми знаходимося біля метро. Вам не доведеться витрачати час на дорогу
  Викладачі-практики
Наші викладачі - досвідчені практики, що мають величезний досвід
  З другом дешевше
Якщо ви приведете друга, то кожен отримає 50% знижку на навчання
  Якісно та недорого
Ми постійно поліпшуємо програми курсів і переглядаємо ціни
  Корпоративне навчання
Ми знаємо, як зробити роботу ваших співробітників більш ефективною
  Працевлаштування
Випускники мають можливість влаштуватися у провідні IT-компанії
  Невеликі групи
У наших групах від 2 до 3 чоловік, що дозволяє приділити увагу кожному
  Комфортні умови
Маємо в розпорядженні зручні класи, де панує позитивний настрій
  Працюємо по вихідним
Щоб у вас була можливість поєднувати навчання і роботу

Відгуки про нас

30.03.2017 Тестувальник програмного забезпечення: в пошуках помилок

Часто всі ордени за створення програми дістаються розробникам, а от тестувальники лишаються тільки в їхній тіні. Не варто забувати про те, що... Read more

30.03.2017 Спеціаліст із захисту інформації

Від самого початку система інформбезпеки створювалася для ряду воєнних потреб . Стратегічна інформація, котра мала відношення до обороноздатності.... Read more

30.03.2017 Професія - web-майстер

Не кожен користувач розмірковує над тим, що стоїть за «кліком», за допомогою котрого відкриваються сторінки. В принципі, люди і не зобов’язані... Read more

30.03.2017 Переваги роботи онлайн-співробітника

Сьогодні можна відшукати дуже мало компаній, котрі не застосовують в своїй діяльності інтернет . Практично всі приймають його до оберту своєї... Read more

Часті питання та відповіді

Як дізнатися вартість навчання?

Вартість навчання залежить від обраного курсу, а також від типу навчання: індивідуально або в групі. Ціни вказані на нашому сайті на сторінці "Ціни", а також на сторінці курсу. Якщо у вас є питання - не соромтеся, задавайте їх за нашими телефонами або через контактні форми на сайті!

Який час навчання можливий?

Можливий час навчання зазначено на сторінці курсу. Зазвичай це ранкові (9:00-11:00, 11:00-13:00), денні (13:00-15:00, 15:00-17:00) і вечірні (17:00-19:00, 19:00-21:00) години. Крім того, є можливість навчатися і по вихідних!

Чи видаються у вас сертифікати?

Так. Абсолютно всі студенти учбового центру після закінчення курсів отримають сертифікат, в котрому вказується інформація про курс, підтверджуєтеся його успішне закінчення.

Яким чином можна записатися на курси?

Для цього необхідно просто заповнити невелику on-line форму заявки на нашому сайті, або подзвонити за вказаним телефоном, або особисто прийти до нас в офіс.

Як і де харчуються наші слухачі?

Харчування слухачів, як таке, не передбачене договором та не входить до вартості курсу, реалізовується тільки за бажанням замовника.

Що включено до вартості курсів?

До вартості курсів входить безпосередньо заняття, методичні матеріали, котрі передбачені програмою, сертифікат про успішне закінчення навчання.

Будьте в курсі новин Будьте завжди в курсі свіжих акцій і новин

Запис на курси

Передзвонити ?