1. Які наші відмінності від інших учбовийх центрів?

Основною відмінністю Центру ITСтолиця від інших центрів є лідерство серед подібних учбових центрів в Україні. Протягом багатьох років ми постійно удосконалюємо наше навчання. Сьогодні ми пропонуємо розмаїття асортименту курсів з освоєння найрізноманітніших  спеціальностей. Наші програми навчання унікальні, вони постійно оновлюються, доповнюються новою інформацією, методичні матеріали розроблені за всіма стандартами якісного навчання в даній галузі. Ми гарантуємо високий рівень навчання за офісними інформаційними технологіями, курсам для користувачів ПК, керуванню проектами, IT- менеджменту, веб – та мережевим технологіям.

2. Чим підвтерджується кваліфікація педагогів?

Наші педагоги – практикуючі педагоги, досвід котрих підтверджений багаторічною практикою, дипломами та сертифікатами, що підтверджують їхній рівень. Також майстерність підтверджено багаторічними позитивними відгуками наших випускників. Варто відмітити, що в ITСтолиці постійно ведеться тотальний контроль якості навчання.

Педагоги щорічно підвищують рівень кваліфікації на семінарах, тренінгах в Україні та за межами. Саме з цієї причини наш Центр першим в Україні веде підготовку курсів та проводить навчання з самих нових програмних продуктів, технологій.

3. Як гаранутється висока якість навчання?

Центр ITСтолиця гарантує високу якість навчання, крім того, максимальна зручність процесу навчання: Наші педагоги – досвідчені практики. Наші учбові класи обладнані за останнім словом техніки, оснащені всіма пристроями, котрі забезпечують комфортність навчання. Грамотно розроблена система контролю якості навчання дозволяє виявити навіть найнезначніші труднощі в засвоєнні матеріалу, попереджувати їх. Якщо Ви не відчуваєте впевненість в тих чи інших знаннях за програмою курсів, Ви зможете пройти повторне навчання. Хоча подібні випадки одиничні, ми завжди даємо гарантію того, що матеріал буде засвоєний в повному обсязі.

Аби підвищити ефективність учбового процесу, ми безкоштовно надаємо додаткові години для самостійної роботи в класах Центру. Тут Ви не просто зможете використати отримані раніше знання на практиці та спокійно вирішити домашні завдання, але й отримаєте консультаційну підтримку від спеціалістів.
Можете бути впевнені в тому, що після закінчення навчання питання, що виникли, не будуть тільки Вашими, ми зможемо забезпечити для вас консультації з педагогами та інші безкоштовні додаткові сервіси, пост – тренінгову підтримку.
Наші консультанти допоможуть Вам обрати програму та графік занять, аби учбовий процес був для вас дійсно зручним та результативним.

4. Який максимальний розмір груп у Вашому Учбовому Центрі?

Кількість учнів в групах залежить від специфіки конкретної програми. Зазвичай, це 2 – 3 слухача.

5. Розкажіть про навчальних класах.

У  всіх аудиторіях передбачена повна шумоізоляція, система налаштування та підтримки макроклімату, ергономічні меблі, що дозволить Вам відчути себе на заняттях максимально комфортно. Ви зможете проходити навчання в місці, зручному для Вас.

6. Чи можна здати екзамен, не пройшовши навчання?

Сертифікаційне навчання може бути проведено без попереднього проходження навчання. Але важливо приймати до уваги, що тільки навчання може гарантувати Вам успішну здачу екзамену, адже тут Ви отримаєте знання та вміння, необхідні для успішної здачі.  Якщо ж Ви не володієте достойним рівнем знань, то на заняттях Ви зможете систематизувати розрізнену інформацію, повторити та закріпити учбовий матеріал, виконати всі необхідні практичні завдання, лабораторні роботи. Наші спеціалісти рекомендують кожному все – таки прослухати курс, а вже після переходити до здачі екзамену.

7. Скільки за часом триває екзамен?

Зазвичай, в середньому, це займає півтори - дві години, в залежності від спрямування навчання. Більш детальну інформацію Ви можете отримати у наших консультантів. Кожен слухач, котрий сплатив вартість всього курсу, забезпечується всім необхідним для повноцінного навчання, також він здає випускні тести без додаткових доплат.

8. Від чого залежить графік відвідування занять?

Графік навчання, в першу чергу, залежить від того, в який час Ви можете відвідувати курси. Крім того, на нього впливають деякі фактори, такі як: можливість педагога проводити заняття, побажання більшості слухачів групи, незайнятість учбових аудиторій. Складення графіку – досить складна процедура, що вимагає уваги до багатьох факторів. Наші консультанти мають великий досвід та високу кваліфікацію, саме тому для наших слухачів навчання проходить комфортно та легко.

9. Чи видаються сертифікати?

Так. Абсолютно всі студенти Учбового Центру після закінчення курсів отримають сертифікат, в котрому вказується інформація про курс, підтверджуєтеся його успішне закінчення.

10. Яким чином можна записатися на необхідні курси?

Для цього необхідно просто заповнити невелику on-line форму заявки на нашому сайті, подзвонити за вказаним телефоном чи особисто прийти до нас в офіс. Аби зв’язатися з нами, необхідно просто перейти в розділ контактів нашого сайту.

11. Чому тривалість навчання залежить від кількості слухачів в групі?

З двох причин. Ми прагнемо як можна швидше сформувати групи, тим самим даючи можливість слухачам найближчим часом перейти до навчання, не очікуючи, коли накопичиться велика кількість людей.
Адже майже 80% всього часу курсу складають практичні заняття. Час, витрачений на кожного окремо і групі з 6 осіб, буде таким же, наприклад, в групі з двох – трьох слухачів, але за меншої кількості годин.

12. Як і де харчуються слухачі?

Харчування слухачів, як таке, не передбачене договором та не входить до вартості курсу, реалізовується тільки за бажанням замовника.

13. Чи можна отримати консультаційну підтримку після закінчення навчання?

Всі наші випускники можуть отримати безкоштовні очні консультації, що проводяться педагогами Центру, скористатися безкоштовною лінією консультації в мережі інтернет, а також відвідати учбово – інформаційні семінари.

14. Що дасть навчання?

Навчання в ІТСтолиці дасть Вам актуальні знання, сформує навички, дозволить в результаті отримати престижну професію та високу оплату праці. В Учбовому Центрі ITСтолиця Ви можете підвищити свій рівень кваліфікації, освоїти нову спеціальність, нові технології.
Після закінчення курсів Ви будете готовим спеціалістом, що володіє не тільки відмінними теоретичними знаннями з відповідного предмету, а повноцінними практичними навичками. З таким рівнем підготовки Ви без найменших труднощів зможете перейти до самостійної роботи в організації.
Пройшовши наші компьютерні курси, Ви будете працювати значно ефективніше, грамотно організовувати свій робочий час та робочий процес, досягнете вражаючих результатів.

15. Для чого необхідна сертифікація співробітників Учбового Центру?

Сертифікат – це документ, котрий видається вендором після успішної здачі екзамену з відповідного предмету в Центрі тестування. Коли в штаті є деяка кількість таких спеціалістів, вона отримує ряд суттєвих переваг, таких , як знижки на придбання програмних продуктів, підтримку IT – майстрів.
Часто для заключення погодження про партнерство з міжнародними IT – компаніями, необхідно підтвердження кваліфікації спеціалістів. Наприклад, аби отримати статус партнера корпорації Microsoft, необхідно мати серед працівників, як мінімум двох сертифікованих таким чином спеціалістів. Факт наявності в штаті сертифікованих спеціалістів, до того ж, є додатковою перевагою на випадок участі в різноманітних тендерах.

16. Що дасть сертифікація спеціалсіту?

Ті знання, котрі спеціаліст отримує під час підготовки до здачі екзаменів. Такий майстер буде працювати із впевненістю, без грубих помилок, з високою швидкістю, без авралів. Крім того, сертифікат підвищує ринкові вартість спеціаліста. Адже роботодавці та кадрові агентства в першу чергу звертають увагу саме на наявність у потенційного працівника сертифікатів, і ті з них, що мають, отримають пропозиції роботи з більш вигідними умовами, ніж несертифіковані працівники. Також наявність офіційного документу про сертифікації дає право на пільгову чи безкоштовну підписку на спеціалізовані випуски журналів, а також доступ до прихованої інформації провідних виробників програмного забезпечення.

17. В чому відмінності сертифікованих курсів від авторських?

Авторський курс розроблюється провідними педагогами. Програми навчання таких курсів повністю унікальні, пропонуються тільки в нашому Учбовому Центрі ITСтолиця. Абсолютно унікальна методика викладання. В практичних авторських курсах наш Центр пропонує слухачам години самостійних занять з використанням комп’ютерної техніки Центру.
Авторизовані курси – курси, що схвалені вендором, тобто постачальником програмного продукту. Про що це говорить? Процес навчання ведеться за програмами та методичними матеріалами, котрі повністю відповідають вимогам постачальника, всі педагоги, задіяні в подібних курсах, сертифіковані.
Закінчивши курси, Ви в обов’язковому порядку отримуєте сертифікат, котрий підтверджує високу кваліфікацію. Це безумовно підвищить Вашу цінність для роботодавців, авторитет перспективного працівника.

18. Що включено до вартості курсів??

До вартості курсів входить безпосередньо заняття, методичні матеріали, котрі передбачені програмою, сертифікат про успішне закінчення навчання. Більш детальну інформацію про це Ви можете знайти на нашому сайті у відповідному розділі.

19. Чи є вірогідність відміни курсу?

Є, але вірогідність незначна. Курс може бути відмінений лиш у випадку форс – мажорних обставин, котрі не залежать від Учбового Центру ITСтолиця.

20. Чи може Центр ITСтолиця навчати на території клієнтів?

Звичайно. Ми маємо великий досвід виїзного навчання зв різноманітними спеціальностями на території замовника. Наш співробітник організує навчання, прийме до уваги всі Ваші побажання. Ви можете обирати навчання за стандартними програмами, замовити нестандартну програму, розроблену саме для Вас з врахуванням побажань, рівня знань. Можна пройти прискорене чи поглиблене навчання з необхідної спеціальності.

21. Що отримає слухач після закінчення курсу?

Закінчивши курс, слухачі отримають сертифікат Учбового Центру ITСтолиця. За деякими спрямуваннями Ви також зможете отримати посвідчення про підвищення кваліфікації державного зразка.
Детальніше про документи про закінчення курсів Ви можете прочитати у відповідному розділі нашого сайту.

22. Чи можна перенести дату проходження курсів?

Переведення в іншу групу, перенесення часу занять реалізується за Вашого прохання. Переведення в іншу групу, реалізований після початку навчання, можливий тільки за умови проходження всіх занять, повного виконання домашніх завдань, при цьому причина переведення повинна бути аргументованою. Зазвичай подібні переведення в нашому Центрі реалізовуються тільки за причини необхідності перенесення часу відвідування занять, адже педагоги знаходять підхід до кожного слухача, надають всіляку допомогу у процесі навчання.

23. Чи можлива відмова від участі?

Під час оплати навчання укладається договір про надання нами освітніх послуг. Під час відмови від навчання після початку курсу сплачена сума не повертається.

Запис на курси

Передзвонити ?