1. Які наші відмінності від інших навчальних центрів?

Основною відмінністю Центру IT-Столиця від інших центрів є лідерство серед подібних навчальних центрів в Україні. Протягом багатьох років ми постійно удосконалюємо наше навчання. Сьогодні ми пропонуємо розмаїття асортименту курсів з освоєння найрізноманітніших  спеціальностей. Наші програми навчання унікальні, вони постійно оновлюються, доповнюються новою інформацією, методичні матеріали розроблені за всіма стандартами якісного навчання в даній галузі. Ми гарантуємо високий рівень навчання за офісними інформаційними технологіями, курси для користувачів ПК, курси з керування проектами, IT-менеджменту, веб- та мережевим технологіям.

2. Чим підтверджується кваліфікація педагогів?

Наші педагоги – кваліфіковані спеціалісти, досвід яких підтверджений багаторічною практикою, дипломами та сертифікатами, що показують їхній рівень. Також майстерність підтверджено багаторічними позитивними відгуками наших випускників. Варто зазначити, що в IT-Столиці постійно ведеться тотальний контроль якості навчання.

Педагоги щорічно підвищують рівень кваліфікації на семінарах, тренінгах в Україні та за межами. Саме з цієї причини наш Центр першим в Україні веде підготовку курсів та проводить навчання з найсучасніших програмних продуктів, технологій.

3. Як гарантується висока якість навчання?

Центр IT-Столиця гарантує високу якість навчання, крім того, та максимальну зручність процесу навчання: Наші педагоги – досвідчені практики. Наші навчальні класи обладнані за останнім словом техніки, оснащені всіма пристроями, які забезпечують комфортність навчання. Грамотно розроблена система контролю якості навчання дозволяє виявити навіть найнезначніші труднощі в засвоєнні матеріалу, попереджувати їх. Якщо Ви не відчуваєте впевненість в тих чи інших знаннях за програмою курсів, Ви зможете пройти повторне навчання. Хоча подібні випадки одиничні, ми завжди даємо гарантію того, що матеріал буде засвоєний в повному обсязі.

Щоб підвищити ефективність навчального процесу, ми безкоштовно надаємо додаткові години для самостійної роботи в класах Центру. Тут Ви не просто зможете використати отримані раніше знання на практиці та спокійно вирішити домашні завдання, але й отримаєте консультаційну підтримку від спеціалістів.
Можете бути впевнені в тому, що після закінчення навчання питання, що виникли, не будуть тільки Вашими. Ми зможемо забезпечити для Вас консультації з педагогами та інші безкоштовні додаткові сервіси, посттренінгову підтримку.
Наші консультанти допоможуть Вам обрати програму та графік занять, щоб навчальний процес був дійсно зручним та результативним.

4. Який максимальний розмір груп у Навчальному Центрі?

Кількість учнів в групах залежить від специфіки конкретної програми. Зазвичай, це 2-3 слухача.

5. Розкажіть про навчальні класи.

У  всіх аудиторіях передбачена повна шумоізоляція, система налаштування та підтримки макроклімату, ергономічні меблі, що дозволять Вам відчути себе на заняттях максимально комфортно. Ви зможете проходити навчання в місці, зручному для Вас.

6. Чи можна скласти іспит, не пройшовши навчання?

Сертифікаційне тестування може бути проведено без попереднього проходження навчання. Але важливо брати до уваги, що тільки навчання може гарантувати Вам успішне складення екзамену, адже тут Ви отримаєте знання та вміння, необхідні для успішного проходження. Якщо ж Ви не володієте достойним рівнем знань, то на заняттях Ви зможете систематизувати розрізнену інформацію, повторити та закріпити навчальний матеріал, виконати всі необхідні практичні завдання, лабораторні роботи. Наші спеціалісти рекомендують кожному прослухати курс, а вже після переходити до складення іспиту.

7. Скільки часу триває екзамен?

Зазвичай, в середньому, це займає півтори-дві години, в залежності від спрямування навчання. Більш детальну інформацію Ви можете отримати у наших консультантів. Кожен слухач, який сплатив повну вартість всього курсу, забезпечується всім необхідним для повноцінного навчання, також він складає випускні тести без додаткових доплат.

8. Від чого залежить графік відвідування занять?

Графік навчання, в першу чергу, залежить від того, в який час Ви можете відвідувати курси. Також на нього впливають деякі фактори, такі як: можливість педагога проводити заняття, побажання більшості слухачів групи, незайнятість навчальних аудиторій. Складення графіку – досить кропітка процедура, що вимагає уваги до багатьох факторів. Наші консультанти мають великий досвід та високу кваліфікацію, саме тому для наших слухачів навчання проходить комфортно та легко.

9. Чи видаються сертифікати?

Так. Абсолютно всі студенти нашого Навчального Центру після закінчення курсів можуть отримати сертифікат, в якому вказується інформація про курс, підтверджується його успішне закінчення.

10. Яким чином можна записатися на необхідні курси?

Для цього потрібно просто заповнити невелику online форму заявки на нашому сайті, подзвонити за вказаним телефоном чи особисто прийти до нас в офіс. Щоб зв’язатися з нами, необхідно просто перейти в розділ контактів нашого сайту.

11. Чому тривалість навчання залежить від кількості слухачів в групі?

З двох причин. Ми прагнемо якнайшвидше сформувати групи, тим самим даючи можливість слухачам найближчим часом перейти до навчання, не очікуючи, коли запишеться велика кількість людей.
Адже майже 80% всього часу курсу складають практичні заняття. Час, витрачений на кожного окремо в групі з 6 осіб, буде таким же, наприклад, в групі з двох-трьох слухачів, але за меншої кількості годин.

12. Як і де харчуються слухачі?

Харчування слухачів не передбачене договором та не входить до вартості курсу, реалізується тільки за бажанням замовника.

13. Чи можна отримати консультаційну підтримку після закінчення навчання?

Всі наші випускники можуть отримати безкоштовні очні консультації, що проводяться педагогами Центру, скористатися безкоштовною лінією консультації в мережі інтернет, а також відвідати учбово-інформаційні семінари.

14. Що дасть навчання?

Навчання в ІТ-Столиці дасть Вам актуальні знання, сформує навички, дозволить в результаті отримати престижну професію та високу оплату праці. В Навчальному Центрі IT-Столиця Ви можете підвищити свій рівень кваліфікації, освоїти нову спеціальність, нові технології.
Після закінчення курсів Ви будете готовим спеціалістом, що володіє не тільки відмінними теоретичними знаннями з відповідного предмету, а повноцінними практичними навичками. З таким рівнем підготовки Ви без найменших труднощів зможете перейти до самостійної роботи в організації.
Пройшовши наші комп’ютерні курси, Ви будете працювати значно ефективніше, правильно організовувати свій робочий час та робочий процес, досягнете дивовижних результатів.

15. Для чого необхідна сертифікація співробітників Навчального Центру?

Сертифікат – це документ, який видається вендором після успішного складення екзамену з відповідного предмету в Центрі тестування. Коли в штаті є деяка кількість таких спеціалістів, вона отримує ряд суттєвих переваг, таких , як знижки на придбання програмних продуктів, підтримку IT-майстрів.
Часто для укладання погодження про партнерство з міжнародними IT-компаніями, необхідно підтвердження кваліфікації спеціалістів. Наприклад, щоб отримати статус партнера корпорації Microsoft, необхідно мати серед працівників, як мінімум двох сертифікованих таким чином спеціалістів. Факт наявності в штаті сертифікованих спеціалістів, до того ж, є додатковою перевагою на випадок участі в різноманітних тендерах.

16. Що дасть сертифікація спеціалісту?

Ті знання, що спеціаліст отримує під час підготовки до складення іспиту. Такий майстер буде працювати із впевненістю, без грубих помилок, з високою швидкістю, без авралів. Крім того, сертифікат підвищує ринкову вартість спеціаліста. Адже роботодавці та кадрові агентства в першу чергу звертають увагу саме на наявність у потенційного працівника сертифікатів, і ті що мають документоване підтвердження знань, отримають пропозиції роботи з більш вигідними умовами, ніж несертифіковані працівники. Також наявність офіційного документа про сертифікацію дає право на пільгову чи безкоштовну підписку на спеціалізовані випуски журналів, а також доступ до прихованої інформації провідних виробників програмного забезпечення.

17. В чому відмінності сертифікованих курсів від авторських?

Авторський курс розроблюється провідними педагогами. Програми навчання таких курсів повністю унікальні, пропонуються тільки в нашому Навчальному Центрі IT-Столиця. Абсолютно унікальна методика викладання. В практичних авторських курсах наш Центр пропонує слухачам години самостійних занять з використанням комп’ютерної техніки Центру.
Авторизовані курси – курси, що схвалені вендором, тобто постачальником програмного продукту. Про що це говорить? Процес навчання ведеться за програмами та методичними матеріалами, які повністю відповідають вимогам постачальника, всі педагоги, залучені в подібних курсах, сертифіковані.
Закінчивши курси, Ви в обов’язковому порядку отримуєте сертифікат, який підтверджує високу кваліфікацію. Це безумовно підвищить Вашу цінність для роботодавців, авторитет перспективного працівника.

18. Що включено до вартості курсів?

У вартість курсів входять безпосередньо заняття, методичні матеріали, які передбачені програмою. Більш детальну інформацію про це Ви можете знайти на нашому сайті у відповідному розділі.

19. Чи є вірогідність скасування курсу?

Є, але вірогідність незначна. Курс може бути скасований лише у випадку форс-мажорних обставин, котрі не залежать від Навчального Центру IT-Столиця.

20. Чи може Центр IT-Столиця навчати на території клієнтів?

Звичайно. Ми маємо великий досвід виїзного навчання за різноманітними спеціальностями на території замовника. Наш співробітник організує навчання, візьме до уваги всі Ваші побажання. Ви можете обирати навчання за стандартними програмами, замовити нестандартну програму, розроблену саме для Вас з врахуванням побажань, рівня знань. Можна пройти прискорене чи поглиблене навчання з необхідної спеціальності.

21. Що отримає слухач після закінчення курсу?

Закінчивши курс, слухачі можуть отримати сертифікат Навчального Центру IT-Столиця. Детальніше про документах про закінчення курсів Ви можете прочитати у відповідному розділі нашого сайту.

22. Чи можна перенести дату проходження курсів?

Переведення в іншу групу, перенесення часу занять реалізується за Вашого прохання. Переведення в іншу групу, реалізоване після початку навчання, можливе тільки за умови проходження всіх занять, повного виконання домашніх завдань, при цьому причина переведення повинна бути аргументованою. Зазвичай подібні переведення в нашому Центрі реалізуються тільки за необхідності перенесення часу відвідування занять, адже педагоги знаходять підхід до кожного слухача, надають всіляку допомогу у процесі навчання.

23. Чи можлива відмова від участі?

Під час оплати навчання укладається договір про надання нами освітніх послуг. Під час відмови від навчання після початку курсу сплачена сума не повертається.

Запис на курси

Передзвонити ?