1. Наше навчання якісне і при цьому недороге.

Ми постійно турбуємося про покращення учбових програм курсів, переглядаємо ціни, таким чином роблячи навчання максимально доступним та ефективним для Вас. Ми не прихильники лекційних занять. У нас на заняттях тільки реальні приклади, дієві практичні рекомендації, ми поділимося з Вами своїм досвідом роботи, методиками.

2. Наші педагоги – досвідчені практики.

Сюрпризів не буде, адже Ви самі можете бачити на сторінці про обраний курс ім’я, очолювану посаду, навички кожного з викладачів. Для вас недостатньо? В такому випадку, ви можете зажадати підтвердження їх досвідченості у вигляді документів про освіту.

3. Групи складаються з 2 – 3 осіб.

Це оптимальна кількість учнів, за котрої можна забезпечити ефективне навчання. Педагог отримує можливість приділити кожному увагу, не змушуючи інших слухачів в цей час лишатися без уваги. Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного учня.
Видаються безкоштовні методичні матеріали.
Вже на другому занятті Ви отримаєте спеціально розроблені нами програмні матеріали, котрих Ви не знайдете у вільному доступі в мережі інтернет. На заняттях Ви не будете витрачати час на конспектування, адже майже вся інформація буде видана на руки в роздрукованому вигляді, на електронних носіях. Деяка частина цих матеріалів буде не тільки корисною в процесі навчання, але й вкрай необхідною в подальшій роботі за спеціальністю.

4. Приємні акції.

Якщо бажаєте навчатися ще дешевше, просто слідкуйте за нашими акціями та знижками.
Комфорт та сприятлива атмосфера.
Класи облаштовані всім необхідним, сучасною комп’ютерною технікою, на заняттях панує дружелюбна атмосфера, що без сумніву, допоможе Вам в процесі отримання знань.

5. Ми працюємо не тільки в робочі дні, але ще й на вихідних.

Ми пропонуємо навчання в групах вихідного дня. Це дозволяє поєднувати навчання з роботою, навчанням.
Наші ціни суттєво нижчі, ніж в інших.
В цьому можна впевнитися, просто порівнявши обсяг учбових класів, насиченість програми та вартість с іншими учбовими центрами.

На наших курсах.

Програма навчання Учбового Центру

Запис на курси

Передзвонити ?