1. Наше навчання якісне і при цьому недороге.

Ми постійно турбуємося про покращення навчальних програм курсів, переглядаємо ціни, у такий спосіб роблячи навчання максимально доступним та ефективним для Вас. Ми не прихильники лекційних занять. У нас на заняттях тільки реальні приклади, дієві практичні рекомендації. Ми поділимося з Вами своїм досвідом роботи, методиками.

2. Наші педагоги – досвідчені практики.

Сюрпризів не буде, адже Ви самі можете бачити на сторінці про обраний курс ім’я, очолювану посаду, навички кожного з викладачів. Вам недостатньо? В такому випадку, Ви можете отримати підтвердження їх кваліфікації у вигляді документів про освіту.

3. Групи складаються з 2-3 осіб.

Це оптимальна кількість учнів, за якої можна забезпечити ефективне навчання. Педагог отримує можливість приділити кожному час, не змушуючи інших слухачів лишатися без уваги. Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного учня.
Видаються безкоштовні методичні матеріали.
Вже на другому занятті Ви отримаєте спеціально розроблені нами програмні матеріали, які складно або взагалі неможливо знайти у вільному доступі в мережі Інтернет. На заняттях Ви не будете витрачати час на конспектування, адже майже вся інформація буде видана на руки в роздрукованому вигляді на електронних носіях. Деяка частина цих матеріалів буде не тільки корисною в процесі навчання, але й вкрай необхідною в подальшій роботі за спеціальністю.

4. Приємні акції.

Якщо бажаєте навчатися ще дешевше, просто слідкуйте за нашими акціями та знижками.

5. Комфорт та сприятлива атмосфера.

Класи облаштовані всім необхідним, сучасною комп’ютерною технікою. На заняттях панує дружня атмосфера, що без сумніву, допоможе Вам в процесі отримання знань.

6. Ми працюємо не тільки в робочі дні, але ще й на вихідних.

Ми пропонуємо заняття в групах вихідного дня. Це дозволяє поєднувати їх з роботою, навчанням.
Наші ціни суттєво нижчі, ніж в інших закладах.
В цьому можна впевнитися, просто порівнявши обсяг навчальних класів, насиченість програми та вартість з іншими освітніми центрами.

На наших курсах.

Програма навчання Учбового Центру

Запис на курси

Передзвонити ?