Курси Word Київ|Курси Word в Києві. - Онлайн курсиЩо таке Word? Це програма, що виконує різні функції і використовується у різних сферах діяльності. В якій би професійній сфері не стала працювати людина – цей текстовий процесор можна використовувати всюди, та будь-яка посада рано чи пізно спрямовує до проведення операцій у Microsoft Word.

Тому запрошуємо Вас до Навчально-освітнього Центру, в якому педагоги роблять зі своїх клієнтів професіоналів за порівняно недовгий час. В нашій програмі лише актуальні та перевірені факти, зі знанням яких Ви зможете стати грамотним користувачем та допомагати розбиратися іншим людям в ній.

Тим більше, коли весь матеріал буде вивчено – Ви отримаєте спеціальне свідоцтво. Якщо людина компетентна у Word, то велика ймовірність того, що під час співбесіди роботодавці зроблять їй гарну пропозицію.

Навчають у Центрі спеціалісти з практичним досвідом, які добре розбираються в даній темі та мають серйозний педагогічний підхід. У них можна завжди запитати відповідь на питання, що цікавлять чи запропонувати власну тему для подальшого розглядання.

Команда Навчального Центру бажає, щоб учні заповнювали прогалини у своїх знаннях, а не займалися непотрібною роботою, яка не принесе їм нових навичок та вмінь.

Вся теорія Word дуже тісно переплетена з практикою, без якої повноцінне вивчення просто неможливе. Педагоги нададуть все необхідне для того, аби учні могли підкріпити отримані знання виконанням певної роботи. Тим більше, в приміщеннях, де проводиться курс, є вся необхідна модернізована техніка. Якщо під час занять знадобляться методичні матеріали, то не поспішайте шукати їх самостійно: наставники забезпечать Вас ними!

Навчальний Центр відрізняється від інших центрів доступними цінами. На його території вони помірні та аргументовані. Якщо у підопічного виникне бажання, то він завжди може взяти участь у спеціальних акціях. Ці акції дадуть можливість вигідно економити.

Колектив Навчального Центру не змушує всіх клієнтів відвідувати територію за єдиним розкладом. У нас кожен учень разом зі своїм наставником розробляє власний графік. Варто брати до уваги можливість того, що у нас можна навчатися не лишень в будні дні, але і на вихідних. Якщо ж Ви не можете займатися в денний час, то сміливо записуйтеся на вечірній. Всі наші педагоги працюють, починаючи зранку та закінчуючи увечері. Ми турбуємося про своїх клієнтів та докладаємо зусиль, щоб навчання у нас не заважало їхній роботі та піклуванню про близьких.

Кожен клієнт обирає сам для себе, яким чином він хоче вивчати курс: у групі чи тільки в компанії педагога. Звичайно, якщо обирати другий варіант, то всі 100% навчального часу буде виділено тільки Вам, але пам’ятайте, що педагоги Центру навіть у групах акцентують свою увагу на кожному підопічному. Ми формуємо зміст кожної групи з кількості людей не більше трьох. Отже, не виникне зайвий шум, та й самі учасники зможуть познайомитися з однодумцями, поділитися своїми напрацюваннями та обмінятися досвідом.

Насправді вивчати Word легко та цікаво, особливо якщо робити це з нашими педагогами. Вони не змусять Вас сумувати та намагатимуться зробити кожне заняття активним та насиченим!

Курси Microsoft Word. Basic. Робота з Word: програма навчання.

Розділ 1. Характеристика Microsoft Word. Текстовий документ та операції з ним.

 • Ознайомлення з інтерфейсом Microsoft Word.
 • Яким чином формуються нові документи.
 • Яким чином вони відкриваються.
 • За допомогою яких алгоритмів вони будуть збережені.
 • За допомогою яких режимів можна проглядати документи.
 • Знайомство з налаштуваннями відносно формату сторінки.
 • Методика редагування тексту.
 • Методи введення тексту.
 • Практика.

Розділ 2. Документальне оформлення.

 • Як виділити деякі фрагменти тексту.
 • Ознайомлення з форматуванням шрифту.
 • Проведення операцій з абзацами.
 • Марковані списки – це.
 • Нумеровані списки – це.
 • Яким чином копіюються формати.
 • Як відбувається очищення форматування.
 • За допомогою яких механізмів регулюється сторінковий фон.
 • Практика.

Розділ 3. Ознайомлення з таблицями.

 • Будування таблиць.
 • Редагування.
 • Наявні стилі.
 • Сутність заливки.
 • Характеристика меж.
 • Практика.

Розділ 4. Графічні об’єкти та оформлення.

 • Механізм вставки всіляких зображень з різних ресурсів.
 • WordArt.
 • Методи документного форматування.
 • Практика.

Відео про курс:

Фото учбового центру

Викладачі курсу

Тетяна - Офісні програми

Тетяна - Офісні програмиТетяна – практикуючий спеціаліст, котрий знаходиться в команді Учбового Центру вже протягом 3 – х... Детальніше

Ольга - Офісні програми.

Ольга - Офісні програми.Ще двадцять чи тридцять років тому ніхто й уявити не міг, як сильно зміниться світ. Без комп’ютерів... Детальніше

Юрій - Пакет Microsoft

Юрій - Пакет MicrosoftОпанувати всі тонкощі роботи в програмах родини Майкрософт допоможе Юрій. Він надасть всі необхідні... Детальніше

Як проходить процес навчання

Немає сумнівів, що комп'ютерні курси - це Ваш шанс на успішне працевлаштування. На заняттях Ви будете не тільки отримувати знання від наших практикуючих викладачів, Ви ще й навчитеся застосовувати їх на практиці. Наші фахівці завжди допоможуть вирішити проблеми, не залишать без уваги жодне з Ваших питань, адже наша мета - навчити Вас якісно.

  Запис на курси через форму на сайті або по телефону
  Отримання навчальних матеріалів та інструкцій
  Теорія і практика в наших класах або віддалено
  Online-консультації по домашнім завданням
  Отримання сертифікату про закінчення курсу

Записатися

Переваги «IT Cтолиця»

  Зручне розташування
Ми знаходимося біля метро. Вам не доведеться витрачати час на дорогу
  Викладачі-практики
Наші викладачі - досвідчені практики, що мають величезний досвід
  З другом дешевше
Якщо ви приведете друга, то кожен отримає 50% знижку на навчання
  Якісно та недорого
Ми постійно поліпшуємо програми курсів і переглядаємо ціни
  Корпоративне навчання
Ми знаємо, як зробити роботу ваших співробітників більш ефективною
  Працевлаштування
Випускники мають можливість влаштуватися у провідні IT-компанії
  Невеликі групи
У наших групах від 2 до 3 чоловік, що дозволяє приділити увагу кожному
  Комфортні умови
Маємо в розпорядженні зручні класи, де панує позитивний настрій
  Працюємо по вихідним
Щоб у вас була можливість поєднувати навчання і роботу

Відгуки про нас

04.01.2023 Відгук про курси «Інженерна графіка в AutoCAD»

Спасибо большое за проведенные курсы AutoCAD. Они помогли заполнить «белые пятна», новой и полезной информацией. Материал был выложен... Детальніше

04.01.2023 Відгук про курси «3D MAX»

Я прошла курс 3D MAX. Очень довольна обучением. Преподаватель Андрей очень хорошо преподает свои предметы. Преподаватели: Кобзарь Андрей, Приходько... Детальніше

03.01.2023 Відгук про курс «3D MAX»

Прошла курс 3D max. Все понравилось, в том числе и преподаватель Андрей. Булгакова В. С. Детальніше

03.01.2023 Відгук про курс «Комп'ютерний дизайн в 3D MAX»

Прошол курс обучения по 3D MAX. Курсом доволен. Даже доволен тем, что за время обучения было два преподавателя, что дало возможность разногранию.... Детальніше

Часті питання та відповіді

Як дізнатися вартість навчання?

Вартість навчання залежить від обраного курсу, а також від типу навчання: індивідуально або в групі. Ціни вказані на нашому сайті на сторінці "Ціни", а також на сторінці курсу. Якщо у вас є питання - не соромтеся, задавайте їх за нашими телефонами або через контактні форми на сайті!

Який час навчання можливий?

Можливий час навчання зазначено на сторінці курсу. Зазвичай це ранкові (9:00-11:00, 11:00-13:00), денні (13:00-15:00, 15:00-17:00) і вечірні (17:00-19:00, 19:00-21:00) години. Крім того, є можливість навчатися і по вихідних!

Чи видаються у вас сертифікати?

Так. Абсолютно кожен студент учбового центру після закінчення курсів може замовити сертифікат, в котрому вказується інформація про курс, підтверджуєтеся його успішне закінчення.

Яким чином можна записатися на курси?

Для цього необхідно просто заповнити невелику on-line форму заявки на нашому сайті, або подзвонити за вказаним телефоном, або особисто прийти до нас в офіс.

Як і де харчуються наші слухачі?

Харчування слухачів, як таке, не передбачене договором та не входить до вартості курсу, реалізовується тільки за бажанням замовника.

Що включено до вартості курсів?

До вартості курсів входить безпосередньо заняття, методичні матеріали, котрі передбачені програмою.

Будьте в курсі новин Будьте завжди в курсі свіжих акцій і новин

Запис на курси

Передзвонити ?