Увага!!! У зв'язку з постійними, частковими, аварійними відключеннями електроенергії компанія змушена перейти на ОНЛАЙН формат навчання. Після стабілізації та безперебійної подачі електроенергії буде знову відкритий доступ для навчання у всіх шести філіях компанії.

Курси бізнес адміністрування Київ|Курси бізнес адміністрування в Києві. - Онлайн курсиПредставлені курси бізнес адміністрування розраховані на навчання менеджерів вищої та середньої ланки. Метою курсу є навчання слухачів мистецтву управління бізнесом в нестабільних умовах конкурентного бізнес-середовища.

Сьогодні в діловому світі успіх та дохід бізнесу залежить на 99% від досвіду та кваліфікації його керівної ланки. Особисті якості менеджера, такі як характер, харизма, вміння знаходити спільну мову з людьми, досвід, задатки лідера, керівник має розвивати самостійно. Але вміння успішно керувати бізнесом легко засвоїти, пройшовши курси бізнес-адміністрування. Ми навчимо Вас реалізовувати управління не інтуїтивно, а з використанням світових стандартів, інструментів, підходів.

Педагоги Навчально-освітнього центру покажуть своїм учням, як вірно використовувати сучасні методи та інструменти для успішного управління бізнесом в компаніях з проектною направленістю. Під час навчання всі слухачі отримають необхідні методичні посібники.

Курси бізнес-адміністрування: програма курсу.

 • Актуальні підходи до управління бізнесом в проектно-орієнтованому середовищі;
 • Основні поняття стратегічного управління бізнесом;
 • Процесний підхід в управлінні бізнес – процесами;
 • Основи ризик-менеджменту;
 • Проектний підхід;
 • Системи управління якістю в компанії;
 • Управління всім обсягом знань в компанії;
 • Оцінка та аналіз привабливості бізнесу для інвестицій.

Основними якостями програми є: системність, взаємопов’язаність компонентів та логічна послідовність. Навчання в нашому центрі має практичний напрям, його орієнтовано на надання знань, формування навичок для легкого рішення реальних задач. Всі розділи програми максимально наближені саме до практичної діяльності слухачів. Курси бізнес-адміністрування охоплюють наступні дисципліни: портфельний та маркетинговий менеджмент, фінансовий менеджмент, правила управління людськими ресурсами, стратегічні прийоми менеджменту, організаційна поведінка, фінансові рішення.

Високий результат навчання за нашою програмою забезпечується шляхом:

 • Професіоналізму педагогів;
 • Адаптованих західних методик;
 • Ефекту синергії сучасних теоретичних знань та практичного досвіду;
 • Активних форм навчання;
 • Сучасної інфраструктури.

Наш Центр має свій зручний графік, в середовищі якого всі учні самі вибирають час та день проведення свого наступного заняття. Важливо знати, що у нас активне навчання у вечірній час та навіть по вихідним дням. Наш колектив намагається піклуватися про людей, котрі не мають у своєму розпорядженні типові часові рамки, але хочуть навчатися та розвиватися. Ви самі можете займатися як у групі до трьох людей, так і сам на сам зі своїм наставником. Вибір тільки за вами!

Ставайте наступним слухачем курсу бізнес-адміністрування! У нас вистачить місця для всіх!

Фото учбового центру

Викладачі курсу

Тетяна - Бізнес курси

Тетяна - Бізнес курсиСпеціаліст-викладач бізнес-курсів отримала вищу освіту в Києві в НПУ ім. Драгоманова за напрямом... Детальніше

Тетяна - Бізнес курси

Тетяна - Бізнес курсиТетяна має солідний стаж викладацької діяльності й 15 років досвіду проведення тренінгів. Закінчила... Детальніше

Як проходить процес навчання

Немає сумнівів, що комп'ютерні курси - це Ваш шанс на успішне працевлаштування. На заняттях Ви будете не тільки отримувати знання від наших практикуючих викладачів, Ви ще й навчитеся застосовувати їх на практиці. Наші фахівці завжди допоможуть вирішити проблеми, не залишать без уваги жодне з Ваших питань, адже наша мета - навчити Вас якісно.

  Запис на курси через форму на сайті або по телефону
  Отримання навчальних матеріалів та інструкцій
  Теорія і практика в наших класах або віддалено
  Online-консультації по домашнім завданням
  Отримання сертифікату про закінчення курсу

Записатися

Переваги «IT Cтолиця»

  Зручне розташування
Ми знаходимося біля метро. Вам не доведеться витрачати час на дорогу
  Викладачі-практики
Наші викладачі - досвідчені практики, що мають величезний досвід
  З другом дешевше
Якщо ви приведете друга, то кожен отримає 50% знижку на навчання
  Якісно та недорого
Ми постійно поліпшуємо програми курсів і переглядаємо ціни
  Корпоративне навчання
Ми знаємо, як зробити роботу ваших співробітників більш ефективною
  Працевлаштування
Випускники мають можливість влаштуватися у провідні IT-компанії
  Невеликі групи
У наших групах від 2 до 3 чоловік, що дозволяє приділити увагу кожному
  Комфортні умови
Маємо в розпорядженні зручні класи, де панує позитивний настрій
  Працюємо по вихідним
Щоб у вас була можливість поєднувати навчання і роботу

Відгуки про нас

04.01.2023 Відгук про курси «Інженерна графіка в AutoCAD»

Спасибо большое за проведенные курсы AutoCAD. Они помогли заполнить «белые пятна», новой и полезной информацией. Материал был выложен... Детальніше

04.01.2023 Відгук про курси «3D MAX»

Я прошла курс 3D MAX. Очень довольна обучением. Преподаватель Андрей очень хорошо преподает свои предметы. Преподаватели: Кобзарь Андрей, Приходько... Детальніше

03.01.2023 Відгук про курс «3D MAX»

Прошла курс 3D max. Все понравилось, в том числе и преподаватель Андрей. Булгакова В. С. Детальніше

03.01.2023 Відгук про курс «Комп'ютерний дизайн в 3D MAX»

Прошол курс обучения по 3D MAX. Курсом доволен. Даже доволен тем, что за время обучения было два преподавателя, что дало возможность разногранию.... Детальніше

Часті питання та відповіді

Як дізнатися вартість навчання?

Вартість навчання залежить від обраного курсу, а також від типу навчання: індивідуально або в групі. Ціни вказані на нашому сайті на сторінці "Ціни", а також на сторінці курсу. Якщо у вас є питання - не соромтеся, задавайте їх за нашими телефонами або через контактні форми на сайті!

Який час навчання можливий?

Можливий час навчання зазначено на сторінці курсу. Зазвичай це ранкові (9:00-11:00, 11:00-13:00), денні (13:00-15:00, 15:00-17:00) і вечірні (17:00-19:00, 19:00-21:00) години. Крім того, є можливість навчатися і по вихідних!

Чи видаються у вас сертифікати?

Так. Абсолютно кожен студент учбового центру після закінчення курсів може замовити сертифікат, в котрому вказується інформація про курс, підтверджуєтеся його успішне закінчення.

Яким чином можна записатися на курси?

Для цього необхідно просто заповнити невелику on-line форму заявки на нашому сайті, або подзвонити за вказаним телефоном, або особисто прийти до нас в офіс.

Як і де харчуються наші слухачі?

Харчування слухачів, як таке, не передбачене договором та не входить до вартості курсу, реалізовується тільки за бажанням замовника.

Що включено до вартості курсів?

До вартості курсів входить безпосередньо заняття, методичні матеріали, котрі передбачені програмою.

Будьте в курсі новин Будьте завжди в курсі свіжих акцій і новин

Запис на курси

Передзвонити ?