Увага!!! У зв'язку з послабленням 2-го етапу карантину відкриття метрополітену і запуску транспорту ми офіційно починаємо роботу з 26-го травня. Навчальний центр працює в звичайному режимі. Також, Ви можете записатись на курси online!

IT - Курси бізнес адміністрування. Professional. Київ.

Навчально-освітній центр вітає Вас! Вивчайте бізнес-адміністрування під чуйним наставництвом наших педагогів! Ми заохочуємо до підготовки своїх учнів тільки спеціалістів із досвідом, котрі грамотно пояснюють програму курсу та дадуть відповіді на будь-які питання що можуть виникнути у підопічних. Пам’ятайте, що дана спеціальність є однією з широко популярних у сучасному світі. Наш колектив пропонує охочим пройти третій рівень складності та дізнатися якомога більше тонкощів даного напрямку.

Курс бізнес адміністрування в Навчальному Центрі спрямований на те, щоб після його закінчення випускники мали хороші знання, базовані на розумінні характерних особливостей ринкової економіки та її внутрішніх резервів, економічної ролі та функції держави. Перш за все варто розуміти, що бізнес-адміністрування потребує міцного знання господарського права, а також економічної теорії.

Клієнти Навчального Центру знаходять на нашій території знання, які стосуються маркетингу, менеджменту, економіки. Це дає їм можливість стати надалі не просто менеджерами-економістами та займатися звичайною управлінською та економічною діяльністю, але і грамотно вести комплекс бізнес-адміністрування різноманітних підприємств. Також випускники зможуть впевнено керувати малими проектами, відносно формування та виведення нового асортименту на ринок.

Після закінчення курсу бізнес-адміністрування третього рівня Вам необхідно буде скласти окремий тест для перевірки отриманих знань, а після цього Ви отримаєте сертифікат. Якщо на момент навчання в Центрі клієнт ще не мав певного місця роботи та записався до наших педагогів, щоб стати конкурентоспроможним спеціалістом, то після цього він може впевнено подавати резюме на посаду:

 • Економіста;
 • Бізнес-аналітика;
 • Маркетолога;
 • Спеціаліста в області маркетингу, фінансів та обліку;
 • Менеджера з продажів;
 • І не тільки.

Навчальна програма нашої території має практичну направленість. Кожна тема, що вивчається під час заняття, буде закріплюватися виконанням окремих завдань учнем. Під час цього він завжди може поставити свої питання педагогу і попросити слушної поради. Наш колектив намагатиметься навчити своїх клієнтів максимуму для того, аби в майбутньому їм було легше справлятися зі своїми робочими обов’язками.

Наш колектив намагався затвердити максимально прийнятні ціни на навчання і, як приємний бонус до цього, сформував вигідні акції, що мають Вам сподобатися. Якщо Ви захочете взяти участь в них, то наші адміністратори нададуть всю інформацію, що Вас цікавить. До того ж, адміністратори Навчального Центру – це саме ті люди, котрі завжди готові прийти на допомогу відвідувачу та вирішити будь-які питання стосовно навчання у нас.

Заняття проходять в активній формі за умови довірливого діалогу між підопічними та його наставником. Нудні зубріння, відеозаняття – це не про нас! Ми намагаємося знайти підхід до кожного, хто хоче вивчати бізнес-адміністрування та робимо все, аби забезпечити йому затишок та комфорт.

Навчатися можна по три людини відразу чи ж в індивідуальному порядку. Пам’ятайте, що обравши групову форму навчання, Ви можете тим самим забезпечити для себе спілкування з іншими людьми, котрі також цікавляться даною тематикою і можуть навчити Вас своїм прикладом та навпаки.

Графік Навчально-освітнього Центру дуже простий та підходить всім! Навчайтеся тоді, коли можете! Обирайте між заняттями на вихідних та в будні; заняттями другої половини дня та ранком. Залучайте до допомоги свого педагога, котрий затверджує рішення стосовно графіка!

Курс Записатись
1 Курси бізнес адміністрування. Basic. Записатись
2 Курси бізнес адміністрування. Advanced. Записатись

Курси бізнес - адміністрування. Professional: учбова програма.

Тема 1. Введення в операційні програми з розвитку бізнесу.

 • Як керувати: якістю, операціями, змінами.
 • Практика.

Тема 2. Введення в персональну управлінську ефективність.

 • Що собою являє особиста ефективність.
 • Що собою являє лідерство.
 • Знайомство з навичками презентації.
 • Як необхідно вести спілкування зі ЗМІ.
 • Практика.

Тема 3. Введення в міжнародний модуль.

 • Що відносять до зовнішньоекономічних договорів.
 • Що собою являє міжнародний бізнес.
 • Практика.

Викладачі курсу

Тетяна - Бізнес курси

Тетяна - Бізнес курсиСпеціаліст-викладач бізнес-курсів отримала вищу освіту в Києві в НПУ ім. Драгоманова за напрямом... Детальніше

Тетяна - Бізнес курси

Тетяна - Бізнес курсиТетяна має солідний стаж викладацької діяльності й 15 років досвіду проведення тренінгів. Закінчила... Детальніше

Як проходить процес навчання

Немає сумнівів, що комп'ютерні курси - це Ваш шанс на успішне працевлаштування. На заняттях Ви будете не тільки отримувати знання від наших практикуючих викладачів, Ви ще й навчитеся застосовувати їх на практиці. Наші фахівці завжди допоможуть вирішити проблеми, не залишать без уваги жодне з Ваших питань, адже наша мета - навчити Вас якісно.

  Запис на курси через форму на сайті або по телефону
  Отримання навчальних матеріалів та інструкцій
  Теорія і практика в наших класах або віддалено
  Online-консультації по домашнім завданням
  Отримання сертифікату про закінчення курсу

Записатися

Наші клієнти

Переваги «IT Cтолиця»

  Зручне розташування
Ми знаходимося біля метро. Вам не доведеться витрачати час на дорогу
  Викладачі-практики
Наші викладачі - досвідчені практики, що мають величезний досвід
  З другом дешевше
Якщо ви приведете друга, то кожен отримає 50% знижку на навчання
  Якісно та недорого
Ми постійно поліпшуємо програми курсів і переглядаємо ціни
  Корпоративне навчання
Ми знаємо, як зробити роботу ваших співробітників більш ефективною
  Працевлаштування
Випускники мають можливість влаштуватися у провідні IT-компанії
  Невеликі групи
У наших групах від 2 до 3 чоловік, що дозволяє приділити увагу кожному
  Комфортні умови
Маємо в розпорядженні зручні класи, де панує позитивний настрій
  Працюємо по вихідним
Щоб у вас була можливість поєднувати навчання і роботу

Відгуки про нас

15.03.2020 Відгук про курс «Комп'ютерний дизайн в 3D MAX»

Прошол курс обучения по 3D MAX. Курсом доволен. Даже доволен тем, что за время обучения было два преподавателя, что дало возможность разногранию.... Детальніше

13.03.2020 Відгук про курс «3D MAX»

Прошла курс 3D max. Все понравилось, в том числе и преподаватель Андрей. Булгакова В. С. Детальніше

12.03.2020 Відгук про курси «3D MAX»

Я прошла курс 3D MAX. Очень довольна обучением. Преподаватель Андрей очень хорошо преподает свои предметы. Преподаватели: Кобзарь Андрей, Приходько... Детальніше

11.03.2020 Відгук про курси «Інженерна графіка в AutoCAD»

Спасибо большое за проведенные курсы AutoCAD. Они помогли заполнить «белые пятна», новой и полезной информацией. Материал был выложен... Детальніше

Часті питання та відповіді

Як дізнатися вартість навчання?

Вартість навчання залежить від обраного курсу, а також від типу навчання: індивідуально або в групі. Ціни вказані на нашому сайті на сторінці "Ціни", а також на сторінці курсу. Якщо у вас є питання - не соромтеся, задавайте їх за нашими телефонами або через контактні форми на сайті!

Який час навчання можливий?

Можливий час навчання зазначено на сторінці курсу. Зазвичай це ранкові (9:00-11:00, 11:00-13:00), денні (13:00-15:00, 15:00-17:00) і вечірні (17:00-19:00, 19:00-21:00) години. Крім того, є можливість навчатися і по вихідних!

Чи видаються у вас сертифікати?

Так. Абсолютно всі студенти учбового центру після закінчення курсів отримають сертифікат, в котрому вказується інформація про курс, підтверджуєтеся його успішне закінчення.

Яким чином можна записатися на курси?

Для цього необхідно просто заповнити невелику on-line форму заявки на нашому сайті, або подзвонити за вказаним телефоном, або особисто прийти до нас в офіс.

Як і де харчуються наші слухачі?

Харчування слухачів, як таке, не передбачене договором та не входить до вартості курсу, реалізовується тільки за бажанням замовника.

Що включено до вартості курсів?

До вартості курсів входить безпосередньо заняття, методичні матеріали, котрі передбачені програмою, сертифікат про успішне закінчення навчання.

Будьте в курсі новин Будьте завжди в курсі свіжих акцій і новин

Запис на курси

Передзвонити ?