Курси румунської мови Київ|Курси румунської мови в Києві. - Онлайн курсиНавчальний Центр пропонує пройти курси румунської мови. Ми пропонуємо навчання у педагогів, котрі мають великий досвід та глибокі пізнання у даній галузі!

Румунська мова – п’ята у рейтингу поширеності серед мов романської групи. Перед нею – італійська, португальська, французька та іспанська. Офіційною її вважають в Республіці Молдова та Румунія. Говорять нею близько 24 мільйонів людей.

Ми пропонуємо унікальну та ефективну методику вивчення румунської мови. Для навчання слухачів пропонуємо останню, перероблену та покращену програму курсу, що ввібрала досвід та напрацювання румунської в російськомовному оточенні.

Наші курси румунської мови допомагають прибрати мовні бар’єри, що часто стають причиною непорозумінь та навіть конфліктів. Людям, що спілкуються різними мовами, буває не так легко порозумітися. Також є важливим імідж людини, що працює та мешкає в двомовній країні, мовний комфорт співрозмовника. До того ж, знання декількох мов сприяє соціальній інтеграції особистості, розвиває її інтелект, потенціал, робить можливим навчання у будь-якій формі на всіх рівнях, стимулює успішне працевлаштування, стрімкий ріст на робочому місці. Це допомагає прибрати психологічний бар’єр, отримати доступ до широкого спектра інформації у різних сферах діяльності.

Що пропонують наші курси?

Програма курсу, що використовується у нашому Центрі, має яскраво виражений комунікативний характер. Він починається з основ, передбачає вивчення базових основ граматики та лексики. Граматика викладається в захоплюючій формі, вона розглядається як засіб для реалізації основного пріоритету – здатності спілкуватися румунською. Спеціальна термінологія під час навчання не вивчається, оскільки після опанування мови вона все одно буде Вам доступна.

Навчальний час на заняттях ми використовуємо з максимальною продуктивністю. Педагоги пояснюють граматичні основи лаконічно та зрозуміло, вправи, що будуть виконуватися, сприяють закріпленню всіх тем заняття. Зі слухачами ведуться бесіди румунською.

Курс будується за принципом поступового переходу від простого до складного. На наших заняттях створюється мовне середовище. Пройшовши тільки перший рівень, Ви вже будете мати лексичний запас приблизно в три тисячі слів.

Ми використовуємо тільки якісні методичні матеріали, що видаються кожному слухачеві безкоштовно.

Фото учбового центру

Викладачі курсу

Павло - Румунська

Павло - РумунськаПавло стверджує, що немає людей, які не здатні до вивчення іноземних мов, і готовий довести це на... Детальніше

Катерина - Руминська

Катерина - РуминськаЦей викладач має великий досвід роботи. Її глибокі знання дозволяють навчати слухачів всіх вікових... Детальніше

Як проходить процес навчання

Немає сумнівів, що комп'ютерні курси - це Ваш шанс на успішне працевлаштування. На заняттях Ви будете не тільки отримувати знання від наших практикуючих викладачів, Ви ще й навчитеся застосовувати їх на практиці. Наші фахівці завжди допоможуть вирішити проблеми, не залишать без уваги жодне з Ваших питань, адже наша мета - навчити Вас якісно.

  Запис на курси через форму на сайті або по телефону
  Отримання навчальних матеріалів та інструкцій
  Теорія і практика в наших класах або віддалено
  Online-консультації по домашнім завданням
  Отримання сертифікату про закінчення курсу

Записатися

Переваги «IT Cтолиця»

  Зручне розташування
Ми знаходимося біля метро. Вам не доведеться витрачати час на дорогу
  Викладачі-практики
Наші викладачі - досвідчені практики, що мають величезний досвід
  З другом дешевше
Якщо ви приведете друга, то кожен отримає 50% знижку на навчання
  Якісно та недорого
Ми постійно поліпшуємо програми курсів і переглядаємо ціни
  Корпоративне навчання
Ми знаємо, як зробити роботу ваших співробітників більш ефективною
  Працевлаштування
Випускники мають можливість влаштуватися у провідні IT-компанії
  Невеликі групи
У наших групах від 2 до 3 чоловік, що дозволяє приділити увагу кожному
  Комфортні умови
Маємо в розпорядженні зручні класи, де панує позитивний настрій
  Працюємо по вихідним
Щоб у вас була можливість поєднувати навчання і роботу

Відгуки про нас

04.01.2023 Відгук про курси «Інженерна графіка в AutoCAD»

Спасибо большое за проведенные курсы AutoCAD. Они помогли заполнить «белые пятна», новой и полезной информацией. Материал был выложен... Детальніше

04.01.2023 Відгук про курси «3D MAX»

Я прошла курс 3D MAX. Очень довольна обучением. Преподаватель Андрей очень хорошо преподает свои предметы. Преподаватели: Кобзарь Андрей, Приходько... Детальніше

03.01.2023 Відгук про курс «3D MAX»

Прошла курс 3D max. Все понравилось, в том числе и преподаватель Андрей. Булгакова В. С. Детальніше

03.01.2023 Відгук про курс «Комп'ютерний дизайн в 3D MAX»

Прошол курс обучения по 3D MAX. Курсом доволен. Даже доволен тем, что за время обучения было два преподавателя, что дало возможность разногранию.... Детальніше

Часті питання та відповіді

Як дізнатися вартість навчання?

Вартість навчання залежить від обраного курсу, а також від типу навчання: індивідуально або в групі. Ціни вказані на нашому сайті на сторінці "Ціни", а також на сторінці курсу. Якщо у вас є питання - не соромтеся, задавайте їх за нашими телефонами або через контактні форми на сайті!

Який час навчання можливий?

Можливий час навчання зазначено на сторінці курсу. Зазвичай це ранкові (9:00-11:00, 11:00-13:00), денні (13:00-15:00, 15:00-17:00) і вечірні (17:00-19:00, 19:00-21:00) години. Крім того, є можливість навчатися і по вихідних!

Чи видаються у вас сертифікати?

Так. Абсолютно кожен студент учбового центру після закінчення курсів може замовити сертифікат, в котрому вказується інформація про курс, підтверджуєтеся його успішне закінчення.

Яким чином можна записатися на курси?

Для цього необхідно просто заповнити невелику on-line форму заявки на нашому сайті, або подзвонити за вказаним телефоном, або особисто прийти до нас в офіс.

Як і де харчуються наші слухачі?

Харчування слухачів, як таке, не передбачене договором та не входить до вартості курсу, реалізовується тільки за бажанням замовника.

Що включено до вартості курсів?

До вартості курсів входить безпосередньо заняття, методичні матеріали, котрі передбачені програмою.

Будьте в курсі новин Будьте завжди в курсі свіжих акцій і новин

Запис на курси

Передзвонити ?