Курси тайм менеджменту Київ|Навчання тайм менеджменту в Києві. - Онлайн курси

Тайм-менеджмент – це перш за все спритність в організації свого часу. Це коли людина вміє робити багато справ, раніше ніж остаточно втомитися. Це коли Ви справляєтеся зі своїми задачами вчасно, а не лишаєте їх на потім. Коли повноцінно володієте такою якістю, як самоорганізованість. Пам’ятайте, «володіти» зовсім не означає «мати з самого народження». Всьому в житті можна навчитися: при необхідності виробити в собі необхідні складові компоненти, без яких людині буде існувати важко.

Важливо йти в ногу із часом, а не постійно доганяти поїзд, який мчить все далі і далі! Керувати своїм часом можна та потрібно, а навчившись це робити, автоматично керуєш самим собою! Також в це поняття варто включити цілу схему методик, за допомогою яких зростає темп реалізації всіляких процесів, а тим самим звільниться значна частина Ваших часових ресурсів.

Що очікує слухачів курсів у Навчальному Центрі?

Курси тайм-менеджменту дадуть Вам не тільки якісні знання, а й свідоцтво, що підтверджує отриману кваліфікацію.

Крім того, у нас постійно діють знижки на навчання та приємні акційні пропозиції. А самі ціни стануть приємним здивуванням для будь–якого бюджету. Не переплачуйте дарма! Економити можна і треба! Але і робити це слід з розумом, тому далі Ви дізнаєтеся більше про наші курси. Всі учасники занять отримують методичні матеріали, індивідуальне консультування про управлінські питання, що цікавлять. До навчальної програми входять численні ділові ігри.

Цільова аудиторія: власники та керівні працівники підприємств, менеджери вищої та середньої ланок, а також всі зацікавлені в оптимізації свого робочого часу, люди. Курси проводяться як для груп, так і індивідуально для кожного клієнта. Педагог намагається створити максимально теплу атмосферу для своїх підопічних. Графік проведення курсів дуже гнучкий, ви можете займатися його плануванням самостійно. Навчання може відбуватися як вранці, так і ввечері. Якщо Ви вільні тільки на вихідних, то наші педагоги будуть тільки раді вам.

Вивчення тайм-менеджменту.

Ціль курсу: дати слухачам всі необхідні інструменти для плідної роботи з часом, що дозволяє все встигати; навчити учнів ефективного управління часом, правильного розподілу пріоритетів, складання планів; дати знання про основні закономірності успішної діяльності.

Курси тайм-менеджменту дадуть можливість вивчити інструменти та методи, які дозволяють розставляти пріоритети в тому, на що саме людині витрачати свій час. Тренінги та семінари по даній темі дозволяють підвищити особисту продуктивність чи корпоративну ефективність в управлінні персоналом. В сучасному бізнесі часто використовуються корпоративні тренінги по управлінню часом.

Наша команда спеціалістів навчить своїх підопічних не витрачати ні хвилини свого життя та з користю використовувати свої часові ресурси. Запишіться до Навчально-освітнього центру!

Курси тайм-менеджменту включають наступні розділи:

 • Суть часу.
 • Тайм-менеджмент.
 • Час як ресурс та ціль.
 • Інвентаризація часу, його аналіз.
 • Ключові принципи успішного тайм-менеджменту.
 • Документи, структури, гроші.
 • Цілі, прийняття рішень, плани та контроль їх виконання.
 • Наради, переговори, телефонія, пошта, час на «обдумати, почитати».
 • Я – менеджер, який встигає все.

Що дають курси:

 • Прискорений рух до цілі шляхом малої втрати інформації та правильного розподілу часу;
 • Пониження рівня втомленості та стресу;
 • Надійність рішень, схвалених в більшості успішних компаній;
 • Перевірені рішення та методи, що працюють;
 • Легкість в засвоєнні методик; викладається лиш те, що підтверджено практикою;
 • Прискорене вироблення навичок внаслідок багаторазових повторень.

Фото учбового центру

Викладачі курсу

Аліна - Менеджмент

Аліна - МенеджментАліна вважає, що керувати бізнесом – чи маленька своя фірма чи великою компанією, слід вміло та... Детальніше

Анастасія - Менеджмент

Анастасія - МенеджментМенеджмент - це вивчення для лідерів. Ця програма поєднує всі дисципліни управління, маркетингу, а... Детальніше

Як проходить процес навчання

Немає сумнівів, що комп'ютерні курси - це Ваш шанс на успішне працевлаштування. На заняттях Ви будете не тільки отримувати знання від наших практикуючих викладачів, Ви ще й навчитеся застосовувати їх на практиці. Наші фахівці завжди допоможуть вирішити проблеми, не залишать без уваги жодне з Ваших питань, адже наша мета - навчити Вас якісно.

  Запис на курси через форму на сайті або по телефону
  Отримання навчальних матеріалів та інструкцій
  Теорія і практика в наших класах або віддалено
  Online-консультації по домашнім завданням
  Отримання сертифікату про закінчення курсу

Записатися

Переваги «IT Cтолиця»

  Зручне розташування
Ми знаходимося біля метро. Вам не доведеться витрачати час на дорогу
  Викладачі-практики
Наші викладачі - досвідчені практики, що мають величезний досвід
  З другом дешевше
Якщо ви приведете друга, то кожен отримає 50% знижку на навчання
  Якісно та недорого
Ми постійно поліпшуємо програми курсів і переглядаємо ціни
  Корпоративне навчання
Ми знаємо, як зробити роботу ваших співробітників більш ефективною
  Працевлаштування
Випускники мають можливість влаштуватися у провідні IT-компанії
  Невеликі групи
У наших групах від 2 до 3 чоловік, що дозволяє приділити увагу кожному
  Комфортні умови
Маємо в розпорядженні зручні класи, де панує позитивний настрій
  Працюємо по вихідним
Щоб у вас була можливість поєднувати навчання і роботу

Відгуки про нас

04.01.2023 Відгук про курси «Інженерна графіка в AutoCAD»

Спасибо большое за проведенные курсы AutoCAD. Они помогли заполнить «белые пятна», новой и полезной информацией. Материал был выложен... Детальніше

04.01.2023 Відгук про курси «3D MAX»

Я прошла курс 3D MAX. Очень довольна обучением. Преподаватель Андрей очень хорошо преподает свои предметы. Преподаватели: Кобзарь Андрей, Приходько... Детальніше

03.01.2023 Відгук про курс «3D MAX»

Прошла курс 3D max. Все понравилось, в том числе и преподаватель Андрей. Булгакова В. С. Детальніше

03.01.2023 Відгук про курс «Комп'ютерний дизайн в 3D MAX»

Прошол курс обучения по 3D MAX. Курсом доволен. Даже доволен тем, что за время обучения было два преподавателя, что дало возможность разногранию.... Детальніше

Часті питання та відповіді

Як дізнатися вартість навчання?

Вартість навчання залежить від обраного курсу, а також від типу навчання: індивідуально або в групі. Ціни вказані на нашому сайті на сторінці "Ціни", а також на сторінці курсу. Якщо у вас є питання - не соромтеся, задавайте їх за нашими телефонами або через контактні форми на сайті!

Який час навчання можливий?

Можливий час навчання зазначено на сторінці курсу. Зазвичай це ранкові (9:00-11:00, 11:00-13:00), денні (13:00-15:00, 15:00-17:00) і вечірні (17:00-19:00, 19:00-21:00) години. Крім того, є можливість навчатися і по вихідних!

Чи видаються у вас сертифікати?

Так. Абсолютно кожен студент учбового центру після закінчення курсів може замовити сертифікат, в котрому вказується інформація про курс, підтверджуєтеся його успішне закінчення.

Яким чином можна записатися на курси?

Для цього необхідно просто заповнити невелику on-line форму заявки на нашому сайті, або подзвонити за вказаним телефоном, або особисто прийти до нас в офіс.

Як і де харчуються наші слухачі?

Харчування слухачів, як таке, не передбачене договором та не входить до вартості курсу, реалізовується тільки за бажанням замовника.

Що включено до вартості курсів?

До вартості курсів входить безпосередньо заняття, методичні матеріали, котрі передбачені програмою.

Будьте в курсі новин Будьте завжди в курсі свіжих акцій і новин

Запис на курси

Передзвонити ?