Увага!!! У зв'язку з постійними, частковими, аварійними відключеннями електроенергії компанія змушена перейти на ОНЛАЙН формат навчання. Після стабілізації та безперебійної подачі електроенергії буде знову відкритий доступ для навчання у всіх шести філіях компанії.

Курси грецької мови Київ|Курси грецької мови в Києві. - Онлайн курсиЗверніть увагу на курси грецької мови, які проходять у нашому Навчальному Центрі. Мова Еллади – що може бути прекраснішим? На заняттях з грецької мови Ви, мабуть, не станете експертом-лінгвістом, але цілком точно зможете в повному об’ємі відчути глибину знань мови Греції. Для тих, хто володіє грецькою мовою, відкривається світ античної культури, історії, філософії. Крім того, вони мають можливість живого невимушеного спілкування з носіями мови, котре робить будь-яку подорож цікавою та приємною. Пройшовши загальний курс грецької мови у нас, Ви зможете отримати основні лінгвістичні навички, відпрацювати їх, а потім за бажанням зможете продовжити вивчення грецької, аби використовувати її в роботі.

Загальний курс вміщує базові граматичні та лексичні структури, необхідні для повсякденного життя. Під час навчання Ви зможете поповнити словниковий запас, навчитися правильно вимовляти, вільно читати, писати, спілкуватися, сприймати усну мову. Заняття у нашому Центрі проводять спеціалісти-практики, використовуючи актуальні методики, аудіозаписи, фільми.

Пропоновані заняття відбуваються з використанням комунікативних методик, вони ведуться грецькою мовою без використання мови-посередника. Це підвищує ефективність та прискорює навчання.

Вивчення грецької мови з Навчальним центром.

Програма навчання курсу складається з п’яти рівнів згідно з Європейською Мовною шкалою. Починаючи від вивчення з нуля і до вільного володіння мовою (від А1 до С1). Щоб встановити свій рівень володіння мовою та підібрати відповідну групу, Ви можете пройти безкоштовне тестування. Висока якість викладання обумовлена кваліфікацією педагогів нашого Центру. Документи про їхню освіту та іншу інформацію Ви зможете отримати у наших адміністраторів. Після проходження кожного рівня слухач складає перехідний іспит, у випадку успішного складання він отримує сертифікат, котрий підтверджує відповідність заявленому рівню володіння мовою.

Заняття можуть відбуватися в міні-групах, а також індивідуально. Щоб навчатися комфортно, Ви можете самостійно обираєте дні тижня та час занять. Ми пропонуємо систему знижок, що дозволить знизити вартість навчання. Вам необхідно лише подати заявку, і ми підберемо курс, що буде найбільше відповідати потребам.

Наші педагоги знайдуть індивідуальний підхід до кожного свого клієнта. Навіть, якщо Ви оберете навчання у груповому режимі, то можете бути спокійні – якість надання матеріалу від цього не постраждає! Ми формуємо групи з мінімальної кількості учнів. Це дозволяє своєчасно дати відповідь на всі питання, які виникнуть під час розгляду матеріалу та акцентувати увагу на будь-якому аспекті, що може бути незрозумілим. Педагоги нашої території не перейдуть до розгляду нової теми, якщо хоч один із присутніх не засвоїв минулу.

Не шукайте більше: Навчальний Центр – це дійсно хороший вибір!

Ще статті: Курси грузинської мови.

Фото учбового центру

Викладачі курсу

Ольга - Грецька

Ольга - ГрецькаОльга закінчила Київський Славістичний університет у 2008 році за напрямом «Грецька мова і література»... Детальніше

Марина - Грецька

Марина - ГрецькаМарина має багаторічний досвід роботи викладачем грецької мови. Вона декілька років жил та викладала на... Детальніше

Як проходить процес навчання

Немає сумнівів, що комп'ютерні курси - це Ваш шанс на успішне працевлаштування. На заняттях Ви будете не тільки отримувати знання від наших практикуючих викладачів, Ви ще й навчитеся застосовувати їх на практиці. Наші фахівці завжди допоможуть вирішити проблеми, не залишать без уваги жодне з Ваших питань, адже наша мета - навчити Вас якісно.

  Запис на курси через форму на сайті або по телефону
  Отримання навчальних матеріалів та інструкцій
  Теорія і практика в наших класах або віддалено
  Online-консультації по домашнім завданням
  Отримання сертифікату про закінчення курсу

Записатися

Переваги «IT Cтолиця»

  Зручне розташування
Ми знаходимося біля метро. Вам не доведеться витрачати час на дорогу
  Викладачі-практики
Наші викладачі - досвідчені практики, що мають величезний досвід
  З другом дешевше
Якщо ви приведете друга, то кожен отримає 50% знижку на навчання
  Якісно та недорого
Ми постійно поліпшуємо програми курсів і переглядаємо ціни
  Корпоративне навчання
Ми знаємо, як зробити роботу ваших співробітників більш ефективною
  Працевлаштування
Випускники мають можливість влаштуватися у провідні IT-компанії
  Невеликі групи
У наших групах від 2 до 3 чоловік, що дозволяє приділити увагу кожному
  Комфортні умови
Маємо в розпорядженні зручні класи, де панує позитивний настрій
  Працюємо по вихідним
Щоб у вас була можливість поєднувати навчання і роботу

Відгуки про нас

04.01.2023 Відгук про курси «Інженерна графіка в AutoCAD»

Спасибо большое за проведенные курсы AutoCAD. Они помогли заполнить «белые пятна», новой и полезной информацией. Материал был выложен... Детальніше

04.01.2023 Відгук про курси «3D MAX»

Я прошла курс 3D MAX. Очень довольна обучением. Преподаватель Андрей очень хорошо преподает свои предметы. Преподаватели: Кобзарь Андрей, Приходько... Детальніше

03.01.2023 Відгук про курс «3D MAX»

Прошла курс 3D max. Все понравилось, в том числе и преподаватель Андрей. Булгакова В. С. Детальніше

03.01.2023 Відгук про курс «Комп'ютерний дизайн в 3D MAX»

Прошол курс обучения по 3D MAX. Курсом доволен. Даже доволен тем, что за время обучения было два преподавателя, что дало возможность разногранию.... Детальніше

Часті питання та відповіді

Як дізнатися вартість навчання?

Вартість навчання залежить від обраного курсу, а також від типу навчання: індивідуально або в групі. Ціни вказані на нашому сайті на сторінці "Ціни", а також на сторінці курсу. Якщо у вас є питання - не соромтеся, задавайте їх за нашими телефонами або через контактні форми на сайті!

Який час навчання можливий?

Можливий час навчання зазначено на сторінці курсу. Зазвичай це ранкові (9:00-11:00, 11:00-13:00), денні (13:00-15:00, 15:00-17:00) і вечірні (17:00-19:00, 19:00-21:00) години. Крім того, є можливість навчатися і по вихідних!

Чи видаються у вас сертифікати?

Так. Абсолютно кожен студент учбового центру після закінчення курсів може замовити сертифікат, в котрому вказується інформація про курс, підтверджуєтеся його успішне закінчення.

Яким чином можна записатися на курси?

Для цього необхідно просто заповнити невелику on-line форму заявки на нашому сайті, або подзвонити за вказаним телефоном, або особисто прийти до нас в офіс.

Як і де харчуються наші слухачі?

Харчування слухачів, як таке, не передбачене договором та не входить до вартості курсу, реалізовується тільки за бажанням замовника.

Що включено до вартості курсів?

До вартості курсів входить безпосередньо заняття, методичні матеріали, котрі передбачені програмою.

Будьте в курсі новин Будьте завжди в курсі свіжих акцій і новин

Запис на курси

Передзвонити ?