Ольга - Грецька

Ольга закінчила Київський Славістичний університет у 2008 році за напрямом «Грецька мова і література» та здобула кваліфікацію викладача-філолога. У 2012 році підвищувала кваліфікацію за програмою Педагогічного інституту Кіпру для викладачів грецької мови з країн Причорномор'я.

Професійні та інші корисні навички викладача:
• Високий рівень знання грецької мови (Επίπεδο Γ). Сертифікат за грецькою рівня Г1. Також у 2012 році отримала сертифікат Елліномасія (Πιστοποιητικό Ελληνομάθειας).
• Англійська на рівні Intermediate. Закінчила Перші Київські державні курси іноземних мов і має сертифікат, що підтверджує рівень знань.
• Навички роботи в системі управління бізнесом CRM, а також в GoogleDocs.
• Впевнений користувач ПК: робота з пакетом Microsoft Office, Internet.
• Робота з офісною технікою – принтер, сканер, факс, ксерокс, міні-АТС.
• Вільне володіння рідними мовами – російською та українською.
• Є права категорії В і закордонний паспорт.

Ольга – відповідальний фахівець, грамотний, організований і стресостійкий. Вона подорожує, вивчає культуру й історію Греції.
У 2008 році стажувалася в Греції – проходила програму вивчення грецької мови в Національному університеті Афін.

2019 рік – працює вчителем новогрецької мови в спеціалізованій школі «Еллада», викладає там і дотепер.

У Навчальному Центрі IT-Столиця Ольга веде групові та індивідуальні заняття грецької мови, починаючи з 2018 року.

2016 рік – працює в компанії Tekrum, яка займається IT-технологіями на посаді менеджера з продажів зі знанням грецької мови. Оптимізувала роботу операторів, складала щомісячний звіт про продажі.

З 2010 року і до цього дня працює в Бюро перекладів «GLEBOV», а також в «Першому Київському Бюро Перекладів» і «TTA». Там Ольга здійснює переклад друкованих видань, документів приватного характеру і юридичних документів. Працює позаштатним перекладачем з грецької мови, робить усні та письмові переклади.

2012-2013 рік – робота в агентстві нерухомості «Реал Друзі» на посаді оператора ПК, де здійснювала вихідні дзвінки й приймання вхідних дзвінків, ведення бази даних і моніторинг інформації через Інтернет.

Запис на курси

Передзвонити ?