Увага!!! У зв'язку з послабленням 2-го етапу карантину відкриття метрополітену і запуску транспорту ми офіційно починаємо роботу з 26-го травня. Навчальний центр працює в звичайному режимі. Також, Ви можете записатись на курси online!

Курси англійської мови Київ|Курси англійської мови в Києві. - Онлайн курсиНаш мовний Центр є великим та компетентним у галузі освіти. Ми пропонуємо навчання на спеціалізованих курсах з англійської.

Наші програми для навчання підійдуть всім учням абсолютно будь-якого рівня.

На заняттях працюють спеціалісти, що є носіями мови, педагоги, а це гарантує дійсно високий рівень знань та спілкування.

У процесі навчання ми використовуємо нові методики навчання, котрі роблять заняття досить захопливим, що позитивно відбивається на результатах.
Обирайте нас, і опанування нової мови  не буде для вас нудним.

Навчальний Центр пропонує пройти курси англійської мови всім тим, хто хоче отримати відмінний результат за короткий термін. Ми проводимо заняття для дітей, загальний курс, підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання, курс ділової англійської. Кожен охочий може відвідати пробне заняття та оцінити якість викладання, перш ніж записатися на курси.

Після закінчення кожного курсу учень отримує відповідний сертифікат.

Не втрачайте можливість навчатися у досвідчених практиків, котрими є наші педагоги.
Вони не тільки були за кордоном, а й працювали перекладачами в іноземних компаніях.
Вам необхідно підготуватися до здачі міжнародних екзаменів чи зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови?
Тоді обирайте наш Центр! Ми із задоволенням допоможемо!

Наші курси англійської мови мають цілий ряд переваг:

 • Педагоги з багатою практикою, котрі використовують сучасні методики навчання;
 • Індивідуальний підхід, безкоштовні консультації;
 • Низькі ціни та знижки на навчання;
 • Зручне розташування класів.

Пропоновані курси допоможуть: 

 • Поповнити словниковий запас;
 • Вивчити граматику;
 • Навчитися гарно та правильно розмовляти англійською;
 • Отримати відмінні знання за короткий термін;
 • Навчитися без труднощів використовувати мову у будь-яких життєвих ситуаціях.

Ми навчаємо людей з різним рівнем володіння англійською, оскільки курс поділений на рівні. Вже з перших занять кожен може почати говорити англійською, адже для практики відводиться велика частина часу. Ми також пропонуємо пройти курси англійської мови для школярів, котрі будуть дуже цікавими та корисними юним слухачам. Крім того, в нашому Центрі Ви можете пройти курси бізнес-англійської. Цей курс необхідний всім, хто бажає успішно вести бізнес чи працевлаштуватися у великі організації.

У XXI столітті саме цю мову використовують у головних міжнародних процесах: бізнесі, торгівлі та в міжнародному спілкуванні. За її участі спілкується більше ніж 1,3 мільярда людей на всій планеті.

Прямуйте у ногу з часом – розмовляйте англійською мовою також просто, як рідною, та дивуйте всіх цим навколо! Команда викладачів Навчального Центру зробить процес її вивчення максимально комфортним та результативним!

Курси англійської мови: навчальна програма.

Рівень 1. Beginner. Він призначений для тих людей, котрі раніше не вивчали дану мову. У програмі для початківців міститься засвоєння алфавіту, вимова звуків, ключових слів та фраз, ключових граматичних правил, механізм складення простих речень.

Рівень 2. Elementary. Ви можете переходити до засвоєння цього рівня у тому випадку, якщо успішно закінчили рівень Beginner чи, якщо колись у Вас був досвід вивчення англійської мови, але пам’ятаєте Ви вкрай мало. Завдяки осягненню рівня Elementary, Ви зможете легко вести спілкування на теми, котрі є найпоширенішими, а також формувати досить місткі речення.

Рівень 3. Pre-intermediate. Засвоївши цей рівень, у Вас вийде говорити на англійській, висловлюючи свої думки для того, аби вести спілкування з його носіями на досить різноманітні теми. Під час навчання основний акцент буде поставлений на удосконалення граматичних знань, а також правильній вимові.

Рівень 4. Intermediate. Він є рівнем, за допомогою якого можна говорити англійською щоденно, і це можуть бути практично будь-які теми. Більш того, його засвоєння дозволяє займатися веденням ділового листування. Після його завершення у Вас вийде успішно скласти екзамени для того, аби вступити, як у вітчизняний ВНЗ, так і в закордонні, а в них частково заняття відбувається саме цією мовою.

Рівень 5. Upper-Intermediate. Їм необхідно обов’язково володіти, якщо Ви бажаєте вступати у ВНЗ країн англомовного напрямку чи ж взагалі переїжджаєте на постійне місце проживання за кордон. Більш того, якщо Ваша мета – зайняти престижну посаду в компанії, то для цього англійська на високому рівні неодмінно знадобиться.

Рівень 6. Advanced. Це той рівень, котрим може похвалитися навіть не кожен його носій. Якщо ж Ви володієте ним, то без проблем зможете навчатися на філологічному відділені в кращих ВНЗ країн англомовного походження.

Пройшовши курси англійської мови, Ви зможете:

 • Грамотно презентувати компанію;
 • Розповісти про свої цілі, зрозуміти ціли співрозмовника;
 • Спілкуватися під час відряджень;
 • Складати ділові листи, вірно використовувати абревіатури;
 • Складати резюме;
 • Успішно пройти співбесіду під час прийняття на нову посаду;
 • Залагодити будь-який конфлікт, знайти рішення багатьох проблемних ситуацій;
 • Виражати власні ідеї, виражати свою думку;
 • Вірно використовувати сленг, фразові дієслова за тематикою бізнесу;
 • З легкістю спілкуватися на теми фінансів, економіки;
 • Спілкуватися в офісі;
 • Готувати та проводити презентації, аналізувати графіки;
 • Спілкуватися на правильній офіційній англійській.

Особливістю курсу є те, що на відміну від інших схожих курсів, де Ви зможете вивчити тільки бізнес-лексику, дізнатися основні слова та фрази, у нас Ви покращите знання граматики та здатність спілкуватися.

Навчайтеся із задоволенням!

Під час навчання клієнтів на курсах у нашому Центрі ми використовуємо спеціально розроблену багаторівневу програму вивчення мови, яка повністю відповідає всім міжнародним стандартам.

Ще статті: Курси німецької мови.

Фото учбового центру

Викладачі курсу

Юлія - Англійська

Юлія - АнглійськаЮлія дуже любить англійську мову та хоче, аби кожен міг вільно спілкуватися нею. Саме тому вона вже... Детальніше

Олеся - Англійська

Олеся - АнглійськаОсновна особливість професії викладача – постійна робота з людьми. Цю роботу Олеся прагне зробити... Детальніше

Як проходить процес навчання

Немає сумнівів, що комп'ютерні курси - це Ваш шанс на успішне працевлаштування. На заняттях Ви будете не тільки отримувати знання від наших практикуючих викладачів, Ви ще й навчитеся застосовувати їх на практиці. Наші фахівці завжди допоможуть вирішити проблеми, не залишать без уваги жодне з Ваших питань, адже наша мета - навчити Вас якісно.

  Запис на курси через форму на сайті або по телефону
  Отримання навчальних матеріалів та інструкцій
  Теорія і практика в наших класах або віддалено
  Online-консультації по домашнім завданням
  Отримання сертифікату про закінчення курсу

Записатися

Переваги «IT Cтолиця»

  Зручне розташування
Ми знаходимося біля метро. Вам не доведеться витрачати час на дорогу
  Викладачі-практики
Наші викладачі - досвідчені практики, що мають величезний досвід
  З другом дешевше
Якщо ви приведете друга, то кожен отримає 50% знижку на навчання
  Якісно та недорого
Ми постійно поліпшуємо програми курсів і переглядаємо ціни
  Корпоративне навчання
Ми знаємо, як зробити роботу ваших співробітників більш ефективною
  Працевлаштування
Випускники мають можливість влаштуватися у провідні IT-компанії
  Невеликі групи
У наших групах від 2 до 3 чоловік, що дозволяє приділити увагу кожному
  Комфортні умови
Маємо в розпорядженні зручні класи, де панує позитивний настрій
  Працюємо по вихідним
Щоб у вас була можливість поєднувати навчання і роботу

Відгуки про нас

15.03.2020 Відгук про курс «Комп'ютерний дизайн в 3D MAX»

Прошол курс обучения по 3D MAX. Курсом доволен. Даже доволен тем, что за время обучения было два преподавателя, что дало возможность разногранию.... Детальніше

13.03.2020 Відгук про курс «3D MAX»

Прошла курс 3D max. Все понравилось, в том числе и преподаватель Андрей. Булгакова В. С. Детальніше

12.03.2020 Відгук про курси «3D MAX»

Я прошла курс 3D MAX. Очень довольна обучением. Преподаватель Андрей очень хорошо преподает свои предметы. Преподаватели: Кобзарь Андрей, Приходько... Детальніше

11.03.2020 Відгук про курси «Інженерна графіка в AutoCAD»

Спасибо большое за проведенные курсы AutoCAD. Они помогли заполнить «белые пятна», новой и полезной информацией. Материал был выложен... Детальніше

Часті питання та відповіді

Як дізнатися вартість навчання?

Вартість навчання залежить від обраного курсу, а також від типу навчання: індивідуально або в групі. Ціни вказані на нашому сайті на сторінці "Ціни", а також на сторінці курсу. Якщо у вас є питання - не соромтеся, задавайте їх за нашими телефонами або через контактні форми на сайті!

Який час навчання можливий?

Можливий час навчання зазначено на сторінці курсу. Зазвичай це ранкові (9:00-11:00, 11:00-13:00), денні (13:00-15:00, 15:00-17:00) і вечірні (17:00-19:00, 19:00-21:00) години. Крім того, є можливість навчатися і по вихідних!

Чи видаються у вас сертифікати?

Так. Абсолютно всі студенти учбового центру після закінчення курсів отримають сертифікат, в котрому вказується інформація про курс, підтверджуєтеся його успішне закінчення.

Яким чином можна записатися на курси?

Для цього необхідно просто заповнити невелику on-line форму заявки на нашому сайті, або подзвонити за вказаним телефоном, або особисто прийти до нас в офіс.

Як і де харчуються наші слухачі?

Харчування слухачів, як таке, не передбачене договором та не входить до вартості курсу, реалізовується тільки за бажанням замовника.

Що включено до вартості курсів?

До вартості курсів входить безпосередньо заняття, методичні матеріали, котрі передбачені програмою, сертифікат про успішне закінчення навчання.

Будьте в курсі новин Будьте завжди в курсі свіжих акцій і новин

Запис на курси

Передзвонити ?