Увага!!! У зв'язку з постійними, частковими, аварійними відключеннями електроенергії компанія змушена перейти на ОНЛАЙН формат навчання. Після стабілізації та безперебійної подачі електроенергії буде знову відкритий доступ для навчання у всіх шести філіях компанії.
Юлія - Англійська

Юлія дуже любить англійську мову та хоче, аби кожен міг вільно спілкуватися нею. Саме тому вона вже декілька років викладає цю мову, навчає слухачів, тим самим, допомагаючи їм покращити своє життя. Основні напрями роботи для Юлії – навчання розмовній англійській мові. Саме розмовна мова, як правило, має найбільшу важливість для тих, хто її вивчає. Під час відвідування різних країн можна спостерігати, з якими труднощами доводиться зіштовхуватися тим, хто не знає мови. У них викликають труднощі елементарні речі: замовлення їжі в ресторані, питання в аеропорті, орієнтування в місті.

Але ж навіть, володіючи мовою на середньому рівні, цих проблем можна було б уникнути. Перебування за кордоном може бути набагато приємнішим для тих, хто оволодіє розмовною англійською. Юлія проводить заняття з вивчення англійської мови, ефективно навчаючи слухачів всіх вікових категорій та спеціальностей. На її заняттях застосовуються дієві методики, котрі дозволяють за короткий термін вивчити англійську мову.

Отримавши освіту на курсах, що пропонуються, легко можна виїхати за кордон.

Навчання з Юлією завжди проходить легко та цікаво. Головним чином вона досягає цього за рахунок кількості практичних занять. Особливу увагу викладач приділяє правильному розумінню матеріалу, котрий вивчається та міцному закріпленню результату.

Запис на курси

Передзвонити ?