Курси корейської мови Київ.Корейська входить до числа найпоширеніших мов світу, її використовують більше, ніж 78 млн людей. Ця мова є державною для Республіки Корея, а також Корейської Народної Демократичної Республіки. Відноситься до алтайської сім’ї. Вона логічна та відносно проста. Корейська – це одна з найбільш чітко структурованих мов світу.

Республіка Корея – одна з величезних фігур ринків судно- та машинобудування, виробництва електроніки, сталі та текстилю. Високий економічний рівень країни незмінно викликає до неї інтерес, а це означає, що курси корейської мови користуються стабільною популярністю.

З цією країно пов’язано поняття «економічне чудо», адже вона показує небувалі темпи розвитку ще з кінця 20 століття. Людині, що зацікавлена у співпраці з компаніями Кореї, знання мовних основ є просто необхідним. Володіння мовою, знання особливостей менталітету – все це дозволить налагодити стійкі довготривалі зв’язки з корейськими партнерами.

Курси корейської мови розбиті на рівні.

Початковий.

Наголос ставиться на вивченні граматики та лексики, специфіці фонетичного та граматичного будування. Ціль рівня – диференційоване формування мовних навичок, розуміння культури та традицій Кореї. Пройшовши цей рівень, Ви зможете зрозуміти структуру мови, яку вивчаєте, отримати первинні навички роботи над текстами та читанням.

Просунутий.

Програма передбачає близьке знайомство з культурою Кореї, емоційним світом жителів, опанування об’ємним лексико-граматичним матеріалом, вивчення лексики, фразеології, що використовується корейцями. Під час навчання Ви зможете розвинути навички спілкування в різних ситуаціях, удосконалювати фонетичні навички, здатність грамотно читати та писати, аудіювати мову. Цей розділ курсу моделює життєві ситуації, допоможе розширити та активізувати лексичний запас. Пройшовши цей курс, Ви зможете працювати з текстами корейською, висловлювати точку зору стосовно пропонованої тематики, підтримувати бесіду.

Бізнес-курси корейської мови.

Курс спрямований на розвиток навичок читання, репродукції та перекладу ділових текстів, опанування мовним етикетом. На цьому рівні Ви зможете вивчати корейську мову сфери ділового спілкування, виробити навички читання економічної та політичної преси. Слухачі вивчать основи ведення комерційних переговорів, зможуть обговорювати угоди, умови контракту та інше, здобудуть навички ділового листування, будуть легко складати контракти корейською.

Чому варто навчатися на мовних курсах саме в нас?

Наші досвідчені педагоги готові навчати Вас корейській мові індивідуально чи ж у групі з мінімальною кількістю учнів. Команда Навчального Центру ставить собі за мету надання максимального обсягу корисної інформації та навичок своїм учням, тому в результаті можете не сумніватися! Ми використовуємо найефективніші та нові методики. Заняття в компанії наших педагогів не лишать байдужими нікого. Ще більше впливу на Вас справлять ціни наших курсів, а знижки та акційні пропозиції остаточно переконають. Ми покажемо своїм клієнтам, що освіта може бути доступною.

Стосовно іншої інформації, яка Вас цікавить, завжди можна звернутися до консультантів команди Навчального Центру.

До зустрічі на заняттях!

Набір на дані курси проходить протягом всього року. Закінчивши будь-яку з описаних вище програм, кожен слухач отримає сертифікат встановленого зразка.

Ще статті за курсом: Курси латинської мови.

Наші курси корейської мови дадуть:

Курси корейської мови в Києві. Програма

Викладачі курсу

Аліна - Корейська

Аліна - КорейськаАліна впевнена, що вивчення корейської має досить хороші перспективи, адже Південна Корея – це держава... Read more

Як проходить процес навчання

Немає сумнівів, що комп'ютерні курси - це Ваш шанс на успішне працевлаштування. На заняттях Ви будете не тільки отримувати знання від наших практикуючих викладачів, Ви ще й навчитеся застосовувати їх на практиці. Наші фахівці завжди допоможуть вирішити проблеми, не залишать без уваги жодне з Ваших питань, адже наша мета - навчити Вас якісно.

  Запис на курси через форму на сайті або по телефону
  Отримання навчальних матеріалів та інструкцій
  Теорія і практика в наших класах або віддалено
  Online-консультації по домашнім завданням
  Отримання сертифікату про закінчення курсу

Записатися

Наші клієнти

Переваги «IT Cтолиця»

  Зручне розташування
Ми знаходимося біля метро. Вам не доведеться витрачати час на дорогу
  Викладачі-практики
Наші викладачі - досвідчені практики, що мають величезний досвід
  З другом дешевше
Якщо ви приведете друга, то кожен отримає 50% знижку на навчання
  Якісно та недорого
Ми постійно поліпшуємо програми курсів і переглядаємо ціни
  Корпоративне навчання
Ми знаємо, як зробити роботу ваших співробітників більш ефективною
  Працевлаштування
Випускники мають можливість влаштуватися у провідні IT-компанії
  Невеликі групи
У наших групах від 2 до 3 чоловік, що дозволяє приділити увагу кожному
  Комфортні умови
Маємо в розпорядженні зручні класи, де панує позитивний настрій
  Працюємо по вихідним
Щоб у вас була можливість поєднувати навчання і роботу

Відгуки про нас

30.03.2017 Тестувальник програмного забезпечення: в пошуках помилок

Часто всі ордени за створення програми дістаються розробникам, а от тестувальники лишаються тільки в їхній тіні. Не варто забувати про те, що... Read more

30.03.2017 Спеціаліст із захисту інформації

Від самого початку система інформбезпеки створювалася для ряду воєнних потреб . Стратегічна інформація, котра мала відношення до обороноздатності.... Read more

30.03.2017 Професія - web-майстер

Не кожен користувач розмірковує над тим, що стоїть за «кліком», за допомогою котрого відкриваються сторінки. В принципі, люди і не зобов’язані... Read more

30.03.2017 Переваги роботи онлайн-співробітника

Сьогодні можна відшукати дуже мало компаній, котрі не застосовують в своїй діяльності інтернет . Практично всі приймають його до оберту своєї... Read more

Часті питання та відповіді

Як дізнатися вартість навчання?

Вартість навчання залежить від обраного курсу, а також від типу навчання: індивідуально або в групі. Ціни вказані на нашому сайті на сторінці "Ціни", а також на сторінці курсу. Якщо у вас є питання - не соромтеся, задавайте їх за нашими телефонами або через контактні форми на сайті!

Який час навчання можливий?

Можливий час навчання зазначено на сторінці курсу. Зазвичай це ранкові (9:00-11:00, 11:00-13:00), денні (13:00-15:00, 15:00-17:00) і вечірні (17:00-19:00, 19:00-21:00) години. Крім того, є можливість навчатися і по вихідних!

Чи видаються у вас сертифікати?

Так. Абсолютно всі студенти учбового центру після закінчення курсів отримають сертифікат, в котрому вказується інформація про курс, підтверджуєтеся його успішне закінчення.

Яким чином можна записатися на курси?

Для цього необхідно просто заповнити невелику on-line форму заявки на нашому сайті, або подзвонити за вказаним телефоном, або особисто прийти до нас в офіс.

Як і де харчуються наші слухачі?

Харчування слухачів, як таке, не передбачене договором та не входить до вартості курсу, реалізовується тільки за бажанням замовника.

Що включено до вартості курсів?

До вартості курсів входить безпосередньо заняття, методичні матеріали, котрі передбачені програмою, сертифікат про успішне закінчення навчання.

Будьте в курсі новин Будьте завжди в курсі свіжих акцій і новин

Запис на курси

Передзвонити ?