Аліна - Корейська

Аліна впевнена, що вивчення корейської має досить хороші перспективи, адже Південна Корея – це держава з високо розвинутою ринковою економікою. Аліна допоможе Вам вивчити корейську досконало, що відкриє перед Вами неочікувані та широкі перспективи.

Аліна має високу кваліфікацію, великий досвід повсякденного спілкування з носіями мови. Вона пройшла стажування в Кореї, працює над удосконаленням своїх знань, підвищує кваліфікацію та щиро цікавиться культурою Кореї.

Викладач забезпечує комфортну атмосферу на заняттях, котра допоможе подолати мовний бар’єр, страх перед вивченням нового, незнайомого матеріалу. Методика, котру використовує на своїх заняттях Аліна, надзвичайно проста. Вона заснована на тому, що слухачі з найпершого заняття спілкуються з викладачем та між собою тільки корейською. Цей підхід дозоляє максимально наблизитись до вивчення рідної мови в осередку його носіїв. Аліна робить акцент саме на відпрацюванні розмовної мови, вмінні грамотно формулювати речення та висловлювати думки. З нею Ви навчитеся мислити корейською та таким чином освоїте мову досить швидко.

Запис на курси

Передзвонити ?