Курси угорської мови Київ|Курси угорської мови в Києві. - Онлайн курси

За допомогою цієї мови спілкуються всі угорці. Варто зазначити, що крім як в Угорщині, вона ще розповсюджена в Україні, а саме – в Закарпатській області. Також нею користуються у Сербії, Хорватії, Словенії.

Для кого призначена дана інформація? Вона корисна дорослим людям, студентам, дітям. Загалом, кожному, хто вивчав, вивчає чи планує вивчати угорську мову. Також вона буде цікава всім, хто потрапив сюди випадково, з простої цікавості. На цій сторінці Ви зможете прочитати про все, що Вас цікавило стосовно вивчення угорської мови. А якщо Ви не знайдете те, що шукали – запитайте нас про це, і ми з радістю відповімо Вам.

Щоб записатися на курси угорської мови, досить лишити заявку на навчання, заповнивши просту форму.

Комунікативний курс, котрий ми пропонуємо, навчить Вас, як правильно спілкуватися цією мовою у буденному житті. Курс поділений на два рівні. Перший рівень розрахований на слухачів-початківців, котрі раніше не вивчали мову, не мають навіть початкових знань. Другий рівень буде корисний тим, хто з успіхом оволодів знаннями початкового рівня і тепер бажає поглибити свої знання. Даний курс можна проходити як у невеликих групах, так і індивідуально.

Кожен урок містить вивчення аутентичних текстів та діалогів. Такий підхід забезпечує виникнення в учнів здатності до повного сприйняття інформації та навіть роздумів на мові, котра вивчається. Завдяки майстерності педагогів та використанню нових методик подачі матеріалу, Ви надзвичайно швидко навчитеся грамотно формулювати думки та вільно спілкуватися угорською мовою.

Під час подорожі до Угорщини у Вас не виникне труднощів під час спілкування із жителями цієї чудової країни.

Курси угорської мови, які проводяться за даною тематикою, призначаються для тих, чия робота передбачає необхідність спілкування з іноземними партнерами. Якщо Ви бажаєте впевнено відчувати себе в чужому мовному осередку, під час закордонних ділових поїздок та переговорів, вдало проходити співбесіди під час прийняття на роботу, брати участь у міжнародних конференціях – наші курси це саме те, що Вам необхідно.

На заняттях будуть проводитися тематичні дискусії, тренувальні презентації підприємств іноземною мовою, що, без сумніву, допоможе максимально наблизити заняття до справжньої ділової ситуації.

Ціль цього курсу – розвиток та удосконалення навичок проведення ділових переговорів, активізація та поповнення лексичного запасу, успішне подолання мовного бар’єра.

Чекаємо саме на Вашу заявку!

Ще статті: Курси голландської мови.

Фото учбового центру

Викладачі курсу

 Тімур - Аніматор

Тімур - АніматорТимур – професійний 2D художник, котрий має величезний багаж знань та досвід роботи в ігровій... Детальніше

Як проходить процес навчання

Немає сумнівів, що комп'ютерні курси - це Ваш шанс на успішне працевлаштування. На заняттях Ви будете не тільки отримувати знання від наших практикуючих викладачів, Ви ще й навчитеся застосовувати їх на практиці. Наші фахівці завжди допоможуть вирішити проблеми, не залишать без уваги жодне з Ваших питань, адже наша мета - навчити Вас якісно.

  Запис на курси через форму на сайті або по телефону
  Отримання навчальних матеріалів та інструкцій
  Теорія і практика в наших класах або віддалено
  Online-консультації по домашнім завданням
  Отримання сертифікату про закінчення курсу

Записатися

Переваги «IT Cтолиця»

  Зручне розташування
Ми знаходимося біля метро. Вам не доведеться витрачати час на дорогу
  Викладачі-практики
Наші викладачі - досвідчені практики, що мають величезний досвід
  З другом дешевше
Якщо ви приведете друга, то кожен отримає 50% знижку на навчання
  Якісно та недорого
Ми постійно поліпшуємо програми курсів і переглядаємо ціни
  Корпоративне навчання
Ми знаємо, як зробити роботу ваших співробітників більш ефективною
  Працевлаштування
Випускники мають можливість влаштуватися у провідні IT-компанії
  Невеликі групи
У наших групах від 2 до 3 чоловік, що дозволяє приділити увагу кожному
  Комфортні умови
Маємо в розпорядженні зручні класи, де панує позитивний настрій
  Працюємо по вихідним
Щоб у вас була можливість поєднувати навчання і роботу

Відгуки про нас

04.01.2023 Відгук про курси «Інженерна графіка в AutoCAD»

Спасибо большое за проведенные курсы AutoCAD. Они помогли заполнить «белые пятна», новой и полезной информацией. Материал был выложен... Детальніше

04.01.2023 Відгук про курси «3D MAX»

Я прошла курс 3D MAX. Очень довольна обучением. Преподаватель Андрей очень хорошо преподает свои предметы. Преподаватели: Кобзарь Андрей, Приходько... Детальніше

03.01.2023 Відгук про курс «3D MAX»

Прошла курс 3D max. Все понравилось, в том числе и преподаватель Андрей. Булгакова В. С. Детальніше

03.01.2023 Відгук про курс «Комп'ютерний дизайн в 3D MAX»

Прошол курс обучения по 3D MAX. Курсом доволен. Даже доволен тем, что за время обучения было два преподавателя, что дало возможность разногранию.... Детальніше

Часті питання та відповіді

Як дізнатися вартість навчання?

Вартість навчання залежить від обраного курсу, а також від типу навчання: індивідуально або в групі. Ціни вказані на нашому сайті на сторінці "Ціни", а також на сторінці курсу. Якщо у вас є питання - не соромтеся, задавайте їх за нашими телефонами або через контактні форми на сайті!

Який час навчання можливий?

Можливий час навчання зазначено на сторінці курсу. Зазвичай це ранкові (9:00-11:00, 11:00-13:00), денні (13:00-15:00, 15:00-17:00) і вечірні (17:00-19:00, 19:00-21:00) години. Крім того, є можливість навчатися і по вихідних!

Чи видаються у вас сертифікати?

Так. Абсолютно кожен студент учбового центру після закінчення курсів може замовити сертифікат, в котрому вказується інформація про курс, підтверджуєтеся його успішне закінчення.

Яким чином можна записатися на курси?

Для цього необхідно просто заповнити невелику on-line форму заявки на нашому сайті, або подзвонити за вказаним телефоном, або особисто прийти до нас в офіс.

Як і де харчуються наші слухачі?

Харчування слухачів, як таке, не передбачене договором та не входить до вартості курсу, реалізовується тільки за бажанням замовника.

Що включено до вартості курсів?

До вартості курсів входить безпосередньо заняття, методичні матеріали, котрі передбачені програмою.

Будьте в курсі новин Будьте завжди в курсі свіжих акцій і новин

Запис на курси

Передзвонити ?