Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.

Тимур – професійний 2D художник, котрий має величезний багаж знань та досвід роботи в ігровій індустрії. Його основна посада – це арт – директор. Освіта даного викладача – художник – майстер.

Викладати анімацію та основи комп’ютерної графіки він почав ще під час навчання в інституті. Навіть попри свій досить юний вік – охочих навчатися під його керівництвом було вдосталь. Тепер, завдяки цьому він знає, яким чином можна знайти підхід до людини, як налаштувати її на роботу, як допомогти. Він буде радий познайомитися з Вами та допомогти!

Програми курсів Тимур доповнює авторськими методиками, беручи до уваги особливості кожного слухача. Його підхід до навчання дозволяє будь – якій людині, що не має художніх навичок, навчитися малювати, створювати анімації у Flash.

Запис на курси

Передзвонити ?