Курси управління бізнесом Київ.Курси Управління бізнесом призначені для тих, хто хоче створити власну справу та успішно нею керувати. В Навчальному Центрі Ви дізнаєтеся, як правильно реєструвати підприємство, відкрити в банку розрахунковий рахунок, оформити ліцензію, патент; ознайомитеся із законодавчими аспектами в сфері підприємництва; навчитеся формувати ефективний бізнес–план.

Курси управління дадуть повноцінні знання по менеджменту, психології управління, допоможуть розвинути лідерські здібності, навички управління колективом. Всі випускники Центру можуть з легкістю приймати управлінські рішення, підвищувати ефективність праці, вести поточний управлінський аналіз, формувати реєстр товарів та послуг. Вивчаючи даний курс в Навчально-освітньому центрі, наші клієнти проходять маркетинг, проводять аналіз дій конкурентів, сегментують ринок, формують маркетинговий план стосовно збуту товарів.

В програму занять входить вивчення основ податкового та бухгалтерського обліку, фінансового менеджменту, економічного аналізу. Ви отримаєте знання, потрібні для того, аби мати можливість зробити свій бізнес дійсно конкурентоспроможним.

Управління бізнесом.

Також, на заняттях у Вас буде нагода вивчити рекламний менеджмент, мистецтво PR та брендинг. Наші спеціалісти розкажуть, як організувати рекламну кампанію для підвищення популярності свого підприємства, провести аналіз ефективності реклами. Дадуть хороші поради стосовно ефективної організації презентації підприємства, управління торговими марками, проведення прес-конференцій.

В курс також входить вивчення основ кадрового менеджменту, основні положення КЗпП України. Ми навчимо Вас підбирати персонал, складати посадові інструкції та трудові договори, правильно мотивувати персонал, аналізувати роботу співробітників, призначати та розраховувати зарплатню для кожного працівника.

Навчання у нас можна проводити на індивідуальній або груповій основі. Всі групи формуються максимум з трьох людей. Наші педагоги націлені на те, аби Ви почули їх, а вони – Вас. Тому можете спокійно заповнювати свої прогалини в знаннях, не хвилюючись за результативність занять.

Завдяки нашому графіку, навчатися можуть і ті, в кого є свої часові обмеження. Для них ми формуємо навчання у вечірній час, а також на вихідних. В цілому, кожен учень продумує режим відвідування навчання самостійно.

Більш детальну інформацію про програму курсу і ціни на навчання можна дізнатися, відвідавши відповідні розділи сайту.

Курс Записатись
1 Курси управління бізнесом. Рівень 2. Записатись
2 Курси управління бізнесом. Рівень 3. Записатись

На наших курсах.

Курси Управління бізнесом. Програма навчання

Курси управління бізнесом: програма курсу.

 • Основи управління.
 • Підприємництво – основи розвитку, психологічні аспекти управління та використання ділового етикету. 
 • Оподаткування та фінансова діяльність.
 • Знання в області бухгалтерського обліку для керівників.
 • Звітність та оподаткування.
 • Менеджмент фінансів.
 • Маркетингові дослідження в області реклами.
 • Управління рекламою.
 • Ефективність контекстної реклами.
 • Використання можливостей реклами в соціальних мережах.
 • Оцінка ефективності та аналітичні дослідження.
 • SEO-просування та оновлення сайтів.
 • Організація документообігу, діловодство на підприємстві.
 • Організація та ефективність ведення.
 • Кадрова політика – система управління персоналом.

Викладачі курсу

Тетяна - Бізнес курси

Тетяна - Бізнес курсиСпеціаліст-викладач бізнес-курсів отримала вищу освіту в Києві в НПУ ім. Драгоманова за напрямом... Read more

Тетяна - Бізнес курси

Тетяна - Бізнес курсиТетяна має солідний стаж викладацької діяльності й 15 років досвіду проведення тренінгів. Закінчила... Read more

Як проходить процес навчання

Немає сумнівів, що комп'ютерні курси - це Ваш шанс на успішне працевлаштування. На заняттях Ви будете не тільки отримувати знання від наших практикуючих викладачів, Ви ще й навчитеся застосовувати їх на практиці. Наші фахівці завжди допоможуть вирішити проблеми, не залишать без уваги жодне з Ваших питань, адже наша мета - навчити Вас якісно.

  Запис на курси через форму на сайті або по телефону
  Отримання навчальних матеріалів та інструкцій
  Теорія і практика в наших класах або віддалено
  Online-консультації по домашнім завданням
  Отримання сертифікату про закінчення курсу

Записатися

Наші клієнти

Переваги «IT Cтолиця»

  Зручне розташування
Ми знаходимося біля метро. Вам не доведеться витрачати час на дорогу
  Викладачі-практики
Наші викладачі - досвідчені практики, що мають величезний досвід
  З другом дешевше
Якщо ви приведете друга, то кожен отримає 50% знижку на навчання
  Якісно та недорого
Ми постійно поліпшуємо програми курсів і переглядаємо ціни
  Корпоративне навчання
Ми знаємо, як зробити роботу ваших співробітників більш ефективною
  Працевлаштування
Випускники мають можливість влаштуватися у провідні IT-компанії
  Невеликі групи
У наших групах від 2 до 3 чоловік, що дозволяє приділити увагу кожному
  Комфортні умови
Маємо в розпорядженні зручні класи, де панує позитивний настрій
  Працюємо по вихідним
Щоб у вас була можливість поєднувати навчання і роботу

Відгуки про нас

30.03.2017 Тестувальник програмного забезпечення: в пошуках помилок

Часто всі ордени за створення програми дістаються розробникам, а от тестувальники лишаються тільки в їхній тіні. Не варто забувати про те, що... Read more

30.03.2017 Спеціаліст із захисту інформації

Від самого початку система інформбезпеки створювалася для ряду воєнних потреб . Стратегічна інформація, котра мала відношення до обороноздатності.... Read more

30.03.2017 Професія - web-майстер

Не кожен користувач розмірковує над тим, що стоїть за «кліком», за допомогою котрого відкриваються сторінки. В принципі, люди і не зобов’язані... Read more

30.03.2017 Переваги роботи онлайн-співробітника

Сьогодні можна відшукати дуже мало компаній, котрі не застосовують в своїй діяльності інтернет . Практично всі приймають його до оберту своєї... Read more

Часті питання та відповіді

Як дізнатися вартість навчання?

Вартість навчання залежить від обраного курсу, а також від типу навчання: індивідуально або в групі. Ціни вказані на нашому сайті на сторінці "Ціни", а також на сторінці курсу. Якщо у вас є питання - не соромтеся, задавайте їх за нашими телефонами або через контактні форми на сайті!

Який час навчання можливий?

Можливий час навчання зазначено на сторінці курсу. Зазвичай це ранкові (9:00-11:00, 11:00-13:00), денні (13:00-15:00, 15:00-17:00) і вечірні (17:00-19:00, 19:00-21:00) години. Крім того, є можливість навчатися і по вихідних!

Чи видаються у вас сертифікати?

Так. Абсолютно всі студенти учбового центру після закінчення курсів отримають сертифікат, в котрому вказується інформація про курс, підтверджуєтеся його успішне закінчення.

Яким чином можна записатися на курси?

Для цього необхідно просто заповнити невелику on-line форму заявки на нашому сайті, або подзвонити за вказаним телефоном, або особисто прийти до нас в офіс.

Як і де харчуються наші слухачі?

Харчування слухачів, як таке, не передбачене договором та не входить до вартості курсу, реалізовується тільки за бажанням замовника.

Що включено до вартості курсів?

До вартості курсів входить безпосередньо заняття, методичні матеріали, котрі передбачені програмою, сертифікат про успішне закінчення навчання.

Будьте в курсі новин Будьте завжди в курсі свіжих акцій і новин

Запис на курси

Передзвонити ?