Тетяна - Бізнес курси

Тетяна має солідний стаж викладацької діяльності й 15 років досвіду проведення тренінгів. Закінчила Міжрегіональну академію управління персоналом, отримала ступінь магістра міжнародного маркетингу і реклами. Також має практичний досвід роботи спікером на конференціях більш як 5 років.
Тетяна закінчила Харківський державний педагогічний університет, де здобула кваліфікацію вчителя з креслення і малювання. У Тетяни великий практичний досвід роботи на керівних посадах, тому про створення та управління бізнесом вона знає з особистого досвіду. Очолювала маркетинговий відділ в рекламному агентстві, самостійно вела різнопланові проекти.

Працювала керівником в туристичному агентстві, також має досвід керівництва салоном краси. Здійснювала ведення ресторанного бізнесу, створила і керувала власним бізнес-проектом.
Весь цей багаж знань і практичних напрацювань дозволяє Тетяні навчати студентів основ бізнесу, менеджменту, адміністрування. Отримані навички застосовуються у всіляких областях і сферах діяльності – індустрії краси, туризмі, ресторанному та готельному бізнесі.

Під наставництвом Тетяни проходять наступні курси:

• Адміністратор;
• Секретар-референт;
• Кадрова справа;
• Операційний менеджмент;
• Англійська мова;
• Загальна психологія;
• Тайм-менеджмент.

Тетяна вважає, що для управління бізнесом – чи то маленькою власною фірмою, чи великою компанією – необхідно постійно навчатися. Щоб керівництво здійснювалося вміло і результативно, пізнання в цій області повинні бути сучасними й постійно вдосконалюватися.
Курс менеджменту від нашого провідного спеціаліста – це комплексна багатопрофільна підготовка.

Заняття, що проводяться Тетяною, адресовані керівникам. Її мета – підготувати грамотних керівників, які володіють мистецтвом менеджменту, хто знає закони управління фінансовими потоками й людськими ресурсами, здатних успішно вирішувати сучасні завдання і вивести своє підприємство на шлях процвітання та успіху.

Запис на курси

Передзвонити ?