Увага!!! У зв'язку з постійними, частковими, аварійними відключеннями електроенергії компанія змушена перейти на ОНЛАЙН формат навчання. Після стабілізації та безперебійної подачі електроенергії буде знову відкритий доступ для навчання у всіх шести філіях компанії.

IT - Курси арабської мови в Києві: початковий рівень (А1) - Онлайн курси

Для чого необхідно вивчати арабську мову? Приїжджаючи на відпочинок до країн Близького Сходу та Північної Африки, ми з легкістю обходимося англійською мовою, до того ж, не ведемо бізнес, котрий потребує співпраці ні з одною з арабськими країнами. І взагалі, ця мова вважається важкою для вивчення. Але ж насправді все не так! Про цю мову можна говорити безкінечно, адже вона містить в собі стільки цікавого! Арабська культура має свої відмінності, і часто нам тяжко її зрозуміти. Арабський світ славиться унікальною музикою, літературою, витворами мистецтва. Сама тільки арабська кухня заслуговує великої уваги! Серед європейців надзвичайно багато прихильників всіляких арабських солодощів, багато людей можуть без зайвих труднощів згадати декілька відомих пам’яток, котрі розташовані в арабських країнах. От тільки, не дивлячись на це, більшість з нас досить обмежені в знаннях про світ Сходу.


Арабська мова
відрізняється від англійської і фонетикою, і граматикою. Вона не така легка для вивчення, однак, аби пізнати таємниці Сходу та побачити культурно-історичну спадщину арабського народу варто все ж подолати її труднощі. Курси арабської мови пропонують Вам вивчити лексику, фонетику, граматику, а далі – влитися в арабську культуру. Ефективне засвоєння знань відбувається завдяки малій кількості людей у групових заняттях. Також ми пропонуємо індивідуальні заняття та корпоративне навчання.

Що собою передбачає навчання у команді Навчального Центру?

Є багато причин для вивчення арабської мови, тому наважуйтесь та приходьте до нас! Програма курсів передбачає регулярний та ретельний контроль знань. Ми обов’язково з’ясуємо, чи є у Вас прогалини в знаннях і, якщо вони є, допоможемо їх заповнити. Наші педагоги досвідчені, що підтверджують відповідні документи про освіту. Ви отримаєте у нас тільки якісні знання, що залишаться з Вами на все життя. Ви можете в будь-який час приєднатися до групи, що вже сформована. Для цього треба тільки пройти тестування, яке допоможе встановити рівень знань, котрий Ви вже маєте.

Групи також можуть формуватися по факту у тих випадках, якщо є два чи більше слухачів, котрі бажають вивчати арабську мову. Ми пропонуємо систему бонусів та знижок, з їхнім списком можна ознайомитися у відповідному розділі сайту.

Команда Навчального Центру надає підопічним графік у повне розпорядження. Вони можуть самостійно його формувати та редагувати. Беручи до уваги те, що в теперішній час більшість має щільний робочий тиждень, наші педагоги взялися навчати своїх клієнтів і на вихідних.

Також учні Центру мають повне керування програмним наповненням курсів. Це буде актуально у тому випадку, якщо Ви хочете розібрати окремий момент тематики більш детально та не зупинятися на тому, що не буде акцентуватися під час Вашої подальшої роботи з мовою.

Відходячи від старих стандартів викладання, ми зробили все необхідне для того, аби наші курси мали особливу гнучкість в обслуговуванні своїх слухачів. Не позбавляйте себе можливості скористатися цією перевагою та впевнитися в тому, що отримувати знання можна з комфортом!

Після закінчення програми навчання ви зможете:

 • писати арабські літери, лігатури, складати з них слова, формувати речення,
 • давати відповіді в письмовому вигляді,
 • описувати себе, свою сім'ю і житло, робочий день і розклад,
 • ставити прості запитання про інших, обговорювати професії, переваги в побутових темах (наприклад, їжа),
 • сприймати усно окремі слова, фрази і репліки з діалогів.

За умови переходу на кожний наступний рівень студенту дається знижка 5%. Також діє акція "1 + 1" для занять з близькою людиною або однодумцем, деталі можна переглянути за посиланням: https://itstolytsa.ua/uk/o-kompanii/aktsii-uchbovoho-tsentru. У навчальному центрі діє багато форматів навчання: онлайн, офлайн, індивідуально і в групі. Вибрати адресу відповідного відділення або зв'язатися з навчальним центром можна в розділі Контакти: https://itstolytsa.ua/uk/kontakty.

Курси арабської мови: навчальна програма

 • Алфавіт і правила вимови.
 • Короткі і довгі голосні. Наголоси.
 • Подвійні оголоси: читання і постановка вимови.
 • Означений артикль ال.
 • Сонячні та місячні літери в поєднанні з ال. Пов'язування артикля з попереднім словом, що має кінцевий оголос, під час читання.
 • Букви ق-ك, خ-ح-ه, ع-أ, ط-ت, ص-س, غ-خ-ق, ض-د, ظ-ذ, ض-ظ, س-ث-ص.
 • Жіночий рід із закінченням ة.
 • Відносні прикметники за допомогою закінчень ي і ية.
 • Використання артикля ال і нунізованих закінчень в різних відмінках.
 • Два види займенників: вказівні та злиті.
 • Часто використовувані іменники у формі множини. Правила узгодження з іменами в множині.
 • Формування узгоджених означень.
 • Побудова іменного речення.
 • Кількісні і порядкові числівники від 1 до 10.
 • Вказівка ​​часу (округленого).
 • Ідафа: граматична конструкція для позначення приналежності.
 • Дієслова в минулому і теперішньому. Відмінювання дієслів в однині з першої по десяту породи.
 • Заперечення в минулому і теперішньому часі за допомогою ما і لا відповідно.
 • Префікс س для майбутнього часу.
 • Прийменники في і إلى, لدى і ل, прийменник ب.
 • Прийменники місця.
 • Речення іменного і дієслівного типів.
 • Питальні слова та побудова речень з ними.
 • Види відмінювання імен.

Ще статті: Курси вірменської мови.

Фото учбового центру

Викладачі курсу

Антон - Арабська

Антон - АрабськаАнтон – досвідчений лінгвіст, викладач. Його робота викладача в Учбовому Центрі передбачає самовіддачу... Детальніше

Як проходить процес навчання

Немає сумнівів, що комп'ютерні курси - це Ваш шанс на успішне працевлаштування. На заняттях Ви будете не тільки отримувати знання від наших практикуючих викладачів, Ви ще й навчитеся застосовувати їх на практиці. Наші фахівці завжди допоможуть вирішити проблеми, не залишать без уваги жодне з Ваших питань, адже наша мета - навчити Вас якісно.

  Запис на курси через форму на сайті або по телефону
  Отримання навчальних матеріалів та інструкцій
  Теорія і практика в наших класах або віддалено
  Online-консультації по домашнім завданням
  Отримання сертифікату про закінчення курсу

Записатися

Переваги «IT Cтолиця»

  Зручне розташування
Ми знаходимося біля метро. Вам не доведеться витрачати час на дорогу
  Викладачі-практики
Наші викладачі - досвідчені практики, що мають величезний досвід
  З другом дешевше
Якщо ви приведете друга, то кожен отримає 50% знижку на навчання
  Якісно та недорого
Ми постійно поліпшуємо програми курсів і переглядаємо ціни
  Корпоративне навчання
Ми знаємо, як зробити роботу ваших співробітників більш ефективною
  Працевлаштування
Випускники мають можливість влаштуватися у провідні IT-компанії
  Невеликі групи
У наших групах від 2 до 3 чоловік, що дозволяє приділити увагу кожному
  Комфортні умови
Маємо в розпорядженні зручні класи, де панує позитивний настрій
  Працюємо по вихідним
Щоб у вас була можливість поєднувати навчання і роботу

Відгуки про нас

04.01.2023 Відгук про курси «Інженерна графіка в AutoCAD»

Спасибо большое за проведенные курсы AutoCAD. Они помогли заполнить «белые пятна», новой и полезной информацией. Материал был выложен... Детальніше

04.01.2023 Відгук про курси «3D MAX»

Я прошла курс 3D MAX. Очень довольна обучением. Преподаватель Андрей очень хорошо преподает свои предметы. Преподаватели: Кобзарь Андрей, Приходько... Детальніше

03.01.2023 Відгук про курс «3D MAX»

Прошла курс 3D max. Все понравилось, в том числе и преподаватель Андрей. Булгакова В. С. Детальніше

03.01.2023 Відгук про курс «Комп'ютерний дизайн в 3D MAX»

Прошол курс обучения по 3D MAX. Курсом доволен. Даже доволен тем, что за время обучения было два преподавателя, что дало возможность разногранию.... Детальніше

Часті питання та відповіді

Як дізнатися вартість навчання?

Вартість навчання залежить від обраного курсу, а також від типу навчання: індивідуально або в групі. Ціни вказані на нашому сайті на сторінці "Ціни", а також на сторінці курсу. Якщо у вас є питання - не соромтеся, задавайте їх за нашими телефонами або через контактні форми на сайті!

Який час навчання можливий?

Можливий час навчання зазначено на сторінці курсу. Зазвичай це ранкові (9:00-11:00, 11:00-13:00), денні (13:00-15:00, 15:00-17:00) і вечірні (17:00-19:00, 19:00-21:00) години. Крім того, є можливість навчатися і по вихідних!

Чи видаються у вас сертифікати?

Так. Абсолютно кожен студент учбового центру після закінчення курсів може замовити сертифікат, в котрому вказується інформація про курс, підтверджуєтеся його успішне закінчення.

Яким чином можна записатися на курси?

Для цього необхідно просто заповнити невелику on-line форму заявки на нашому сайті, або подзвонити за вказаним телефоном, або особисто прийти до нас в офіс.

Як і де харчуються наші слухачі?

Харчування слухачів, як таке, не передбачене договором та не входить до вартості курсу, реалізовується тільки за бажанням замовника.

Що включено до вартості курсів?

До вартості курсів входить безпосередньо заняття, методичні матеріали, котрі передбачені програмою.

Будьте в курсі новин Будьте завжди в курсі свіжих акцій і новин

Запис на курси

Передзвонити ?