Антон - Арабська

Антон – досвідчений лінгвіст, викладач. Його робота викладача в Учбовому Центрі передбачає самовіддачу та наявність викладацького таланту. Це зумовлено тим, що арабська мова, котру він викладає, вивчити досить непросто, це тривалий та трудомісткий процес.

Сьогодні такі курси вже не вважаються екзотикою. Арабську вивчають на одному рівні з німецькою, англійською, французькою мовами. В інтернеті є багато курсів та навчальних програм для новачків та не тільки. Доступної в мережі та друкованих виданнях інформації, буде цілком достатньо для того, аби вивчити алфавіт, освоїти особливості вимови без викладача. Однак очевидно, що якість таких знань буде невисокою. Для тих, хто бажає отримати дійсно цінні знання, освоїти мову на високому рівні, Антон самостійно розробив програму навчання. Ця програма ввібрала багаторічний досвід навчання слухачів, вона бере до уваги особливості сприйняття саме українського населення. Проводячи заняття за авторською методикою, Антон забезпечує відмінне освоєння матеріалу для учнів.

Курси арабської, що проводяться цим викладачем, допоможуть набути навички розмовної мови, вивчити граматику та всі особливості діалектів мови.

Запис на курси

Передзвонити ?