Курси асистента (помічника) керівника Київ. - Онлайн курси

Ефективний керівник повинен мати час для управління бізнесом та прийняття різних рішень. Саме тому важливо, аби поряд з ним знаходився помічник, котрому можна з упевненістю довірити ведення проектів. Асистент керівника зуміє адаптуватися до будь-якого характеру шефа. Крім особистих якостей, помічник має підтримувати високий рівень авторитету керівника, бути дипломатичним та грамотним, розв’язувати рутинні проблеми, організовувати роботу, обробляти великий потік інформації, підтримувати корпоративну етику, а найголовніше – бути стресостійким.

На перший погляд, будні секретаря керівника не відрізняються великою різносторонністю: запис на прийом, приймання телефонограм, реєстрація документів, організація транспорту для поїздок керівника, складання графіку участі в заходах керівного складу та багато рутинних операцій. Але повірте, це тільки на перший погляд здається одноманітним. Ви зміните своє думку, коли дізнаєтесь про сутність їх роботи на заняттях у Навчальному Центрі.

Курси асистента (помічника) керівника в нашому центрі дадуть можливість дізнатися багато нового про цю професію, що дозволить Вам у майбутньому урізноманітнити стандартне розуміння цієї посади. Для успішної роботи в такій сфері необхідно крім своєї посадової інструкції, знати діловодство, бути відповідальною та пунктуальною людиною, говорити грамотною мовою.

По суті, помічник керівника – це менеджер, котрий відрізняється організаторськими здібностями та являється довіреною особою директора.
Курси допоможуть Вам розібратися, як діяти в неординарних ситуаціях, як правильно відмовити відвідувачеві, як реагувати, якщо висуваються претензії, які фрази не варто застосовувати при спілкуванні на роботі. 

Курси асистента (помічника) в Києві.Асистент керівника сьогодні – це людина, котра займається організацією робочого часу свого боса, організовує зустрічі, забезпечує процес переговорів та нарад, займається веденням протоколів, виконує розпорядження керівника. Він відповідає за ситуації незалежно від їх тяжкості. Саме таких помічників і випускає наш Навчальний Центр.


Помічник керівника
 – не просто посада, це особливий статус, еліта адміністративного персоналу. Сьогодні на ринку праці спостерігається дефіцит подібних спеціалістів, і щоб заповнити його, ми пропонуємо пройти спеціальні курси в Навчально-освітньому центрі. Наша методика унікальна, вона забезпечить успішну подальшу діяльність, полегшить працевлаштування.

Всі досвідчені педагоги, котрі у нас працюють, націлені на те, аби зробити зі своїх учнів конкурентоспроможних працівників. Випускники центру в обов’язковому порядку отримують сертифікат, який може значно покращити їхні шанси на співбесідах. Ми працюємо сім днів на тиждень та готові навчати своїх клієнтів в зручний для них час. Кожен наш підопічний сам будує свій графік відвідування, при необхідності користуючись допомогою свого наставника або ж адміністраторів. Курси проводяться як для груп з трьох охочих, так і індивідуально.

Отримуйте знання за допомогою курсів у Навчальному Центрі: наші педагоги навчать Вас виконувати обов’язки асистента керівника на вищому рівні! Шеф буде Вами задоволений!

Курси асистента (помічника) керівника: програма курсу.

 • Корпоративна культура;
 • Ділова етика;
 • Комунікація у спілкуванні керівника та особистого помічника;
 • Ефективні комунікації;
 • Інформаційна логістика;
 • Комп’ютерна техніка та засоби зв’язку, бази даних;
 • Редакторські програми, презентації, пошуковики;
 • Діловодство та електронний документообіг;
 • Архівація, кореспонденція;
 • "Телефонний імідж" компанії;
 • Захист керівника від небажаних відвідувачів та дзвінків;
 • Прийняття рішень стосовно переадресації;
 • Оснащення робочого місця засобами організаційної техніки та іншими приладдями;
 • Організація та координування зустрічей керівника, раціональний порядок та процедура роботи;
 • Організація засідань, нарад;
 • Презентації та представницька діяльність;
 • Підвищення оперативності розглядання прохань, пропозицій працівників;
 • Особисті доручення (подарунки для ділових партнерів, вибір гувернантки для дітей директора);
 • Ауто-, тайм-, стрес-менеджмент;
 • Супервайзинг, контроль та координування.

Відео про курс:

Фото учбового центру

Викладачі курсу

Тетяна - Бізнес курси

Тетяна - Бізнес курсиСпеціаліст-викладач бізнес-курсів отримала вищу освіту в Києві в НПУ ім. Драгоманова за напрямом... Детальніше

Тетяна - Бізнес курси

Тетяна - Бізнес курсиТетяна має солідний стаж викладацької діяльності й 15 років досвіду проведення тренінгів. Закінчила... Детальніше

Як проходить процес навчання

Немає сумнівів, що комп'ютерні курси - це Ваш шанс на успішне працевлаштування. На заняттях Ви будете не тільки отримувати знання від наших практикуючих викладачів, Ви ще й навчитеся застосовувати їх на практиці. Наші фахівці завжди допоможуть вирішити проблеми, не залишать без уваги жодне з Ваших питань, адже наша мета - навчити Вас якісно.

  Запис на курси через форму на сайті або по телефону
  Отримання навчальних матеріалів та інструкцій
  Теорія і практика в наших класах або віддалено
  Online-консультації по домашнім завданням
  Отримання сертифікату про закінчення курсу

Записатися

Переваги «IT Cтолиця»

  Зручне розташування
Ми знаходимося біля метро. Вам не доведеться витрачати час на дорогу
  Викладачі-практики
Наші викладачі - досвідчені практики, що мають величезний досвід
  З другом дешевше
Якщо ви приведете друга, то кожен отримає 50% знижку на навчання
  Якісно та недорого
Ми постійно поліпшуємо програми курсів і переглядаємо ціни
  Корпоративне навчання
Ми знаємо, як зробити роботу ваших співробітників більш ефективною
  Працевлаштування
Випускники мають можливість влаштуватися у провідні IT-компанії
  Невеликі групи
У наших групах від 2 до 3 чоловік, що дозволяє приділити увагу кожному
  Комфортні умови
Маємо в розпорядженні зручні класи, де панує позитивний настрій
  Працюємо по вихідним
Щоб у вас була можливість поєднувати навчання і роботу

Відгуки про нас

04.01.2023 Відгук про курси «Інженерна графіка в AutoCAD»

Спасибо большое за проведенные курсы AutoCAD. Они помогли заполнить «белые пятна», новой и полезной информацией. Материал был выложен... Детальніше

04.01.2023 Відгук про курси «3D MAX»

Я прошла курс 3D MAX. Очень довольна обучением. Преподаватель Андрей очень хорошо преподает свои предметы. Преподаватели: Кобзарь Андрей, Приходько... Детальніше

03.01.2023 Відгук про курс «3D MAX»

Прошла курс 3D max. Все понравилось, в том числе и преподаватель Андрей. Булгакова В. С. Детальніше

03.01.2023 Відгук про курс «Комп'ютерний дизайн в 3D MAX»

Прошол курс обучения по 3D MAX. Курсом доволен. Даже доволен тем, что за время обучения было два преподавателя, что дало возможность разногранию.... Детальніше

Часті питання та відповіді

Як дізнатися вартість навчання?

Вартість навчання залежить від обраного курсу, а також від типу навчання: індивідуально або в групі. Ціни вказані на нашому сайті на сторінці "Ціни", а також на сторінці курсу. Якщо у вас є питання - не соромтеся, задавайте їх за нашими телефонами або через контактні форми на сайті!

Який час навчання можливий?

Можливий час навчання зазначено на сторінці курсу. Зазвичай це ранкові (9:00-11:00, 11:00-13:00), денні (13:00-15:00, 15:00-17:00) і вечірні (17:00-19:00, 19:00-21:00) години. Крім того, є можливість навчатися і по вихідних!

Чи видаються у вас сертифікати?

Так. Абсолютно кожен студент учбового центру після закінчення курсів може замовити сертифікат, в котрому вказується інформація про курс, підтверджуєтеся його успішне закінчення.

Яким чином можна записатися на курси?

Для цього необхідно просто заповнити невелику on-line форму заявки на нашому сайті, або подзвонити за вказаним телефоном, або особисто прийти до нас в офіс.

Як і де харчуються наші слухачі?

Харчування слухачів, як таке, не передбачене договором та не входить до вартості курсу, реалізовується тільки за бажанням замовника.

Що включено до вартості курсів?

До вартості курсів входить безпосередньо заняття, методичні матеріали, котрі передбачені програмою.

Будьте в курсі новин Будьте завжди в курсі свіжих акцій і новин

Запис на курси

Передзвонити ?