Тетяна - Бізнес курси

Спеціаліст-викладач бізнес-курсів отримала вищу освіту в Києві в НПУ ім. Драгоманова за напрямом політології та права, управління й адміністрування.
Крім того, з 2005 по 2010 рік навчалася в МАУП за спеціалізацією «Менеджмент організацій». Для додаткової освіти проходила лекції й семінари для керівників з ораторської майстерності та роботі з персоналом:

• 2016 рік – Школа лекторів, Тайм-менеджмент, Публічні виступи, Performia (курси по ефективному найму та введенню в посаду персоналу).
• 2017 рік – Навички ефективного спілкування керівників.
2018 рік – працює коучем, бізнес-тренером, веде лекції в Навчальному Центрі. Оцінює потребу в навчанні і його результати, розробляє методичні матеріали та програму занять, адаптує лекції та тренінги для різних категорій людей, консультує і здійснює наставництво.
2018 рік і до цього дня – робота в компанії D-t.o.p. куратором. Проводила майстер-класи та заняття з дітьми від семи років. Розробка програми навчальних заходів, проведення тренінгів та семінарів за тематиками менеджменту, управління, планування, командоутворення, публічних виступів, лідерства, управління конфліктами.

Надавала послуги коучингу, проводила індивідуальні консультації.
2017-2018 – працювала в компанії СЗВІ, Київ у сфері промисловості та виробництва на посаді керівника служби побудови бізнесу і адміністративного директора. Проводила групові та індивідуальні заняття з напрацювання навичок для підвищення ефективності у співробітників. Розробляла і проводила тренінги, майстер-класи, системи навчання та індивідуальні програми навчання. Займалася впровадженням корпоративної культури. Складала документи, необхідні для управління бізнесом, серед яких – стандарти, регламенти, посадові інструкції, методичні посібники.

2016-2017 – працювала в компанії Visotsky Consulting, яка надає консалтингові послуги, на посаді бізнес-консультанта. Займалася аудитом компаній, консультувала власників і допомагала впроваджувати інструменти управління. Проводила особисті та групові консультації з питань роботи з персоналом – підбір, навчання, адаптація. Займалася супроводом компанії під час проекту, консультувала з питань тайм-менеджменту, продажів, організації та координації менеджменту підприємств.

З 2013 року протягом трьох років працює керівником у торговельній сфері ТД «М'ясна Гільдія», де здійснює загальне управління компанією, підбирає, наймає й адаптує нових співробітників. Контролює роботу персоналу, також займається плануванням і бюджетуванням.

Запис на курси

Передзвонити ?