Увага!!! У зв'язку з постійними, частковими, аварійними відключеннями електроенергії компанія змушена перейти на ОНЛАЙН формат навчання. Після стабілізації та безперебійної подачі електроенергії буде знову відкритий доступ для навчання у всіх шести філіях компанії.

IT - Курси івриту в Києві: початковий рівень (А1) - Онлайн курси

Іврит є офіційною державною мовою Ізраїлю, також він широко використовується у більшості європейських діаспор та спільнот. Ця мова відноситься до семітської сім’ї. Це популярна мова, однак відроджена у формі розмовної вона була лишень у двадцятому столітті.

Курси івриту зазвичай мають великий попит. Особливо популярні вони серед тих, хто планує переїзд до Ізраїлю, вступ до ізраїльських ВНЗ. Однак, іврит можна вважати не просто засобом спілкування, але і свого роду ключем до пізнання європейської культури та історії, філософії, особливостей національних традицій юдаїзму. На древній єврейській мові написаний Старий Заповіт, який є частиною Біблії, однієї з найбільш важливих книг в історії людства. Єврейська традиція свідчить, що іврит – мова, котру дав Адаму сам Бог, адже суть кожного слова в тій давній мові виступає зображенням сутності елементів навколишнього світу.

З лінгвістичної точки зору іврит відрізняється від інших мов. Аби з точністю перекласти кожне з написаних слів, для початку слід зрозуміти смисл цієї фрази, адже, якщо слово відірване від контексту, то воно може мати декілька різних значень.

Які позитивні сторони Навчального Центру?

Навчальний Центр проводить заняття за спеціально підготовленими програмами курсу. Ми знайдемо підхід до кожного, хто хоче вивчити іврит. Система рівнів навчання передбачає проходження п’яти ступенів.

Для тих, хто вперше починає вивчати мову, програма буде починатися з самих азів. В курси івриту для початківців включено освоєння алфавіту, основ граматики, постановки вірної вимови, вироблення початкових навичок мови.

Вивчення івриту далеко не завжди видається легким, і це закономірно, адже писемність мови зовсім не схожа на звичну для російськомовних слухачів, латиницею чи кирилицею. Особливо складними для вивчення є огласовки, якими слід позначати голосні, що маються на увазі. Педагоги нашого Центру є спеціалістами з практикою.

Заняття проводяться у групах та індивідуально. Після закінчення курсу Ви зможете вільно почувати себе під час перебування в Ізраїлі, вільно спілкуватися івритом. Вам більше не буде потрібна допомога перекладачів.

Беручи до уваги те, що кожен з наших клієнтів має свій ритм життя, ми даємо їм можливість регулювати графік відвідування занять. Як плюс до цього педагоги Навчального Центру проводять навчання навіть на вихідних.

Після закінчення курсу ми в обов’язковому порядку видаємо кожному своєму учневі сертифікат.

З нашою командою іврит з легкістю потрапить до скарбнички, в якій знаходяться всі підкорені Вами мови!

Курси івриту: навчальна програма

 • Перші букви на івриті. Як представитися співрозмовнику і почати діалог.
 • Як відповідати на базові питання про себе.
 • Чоловічий і жіночий рід. Множина.
 • Особисті займенники.
 • Відмінювання дієслів в множині.
 • Весь алфавіт. Символи нікуд.
 • Відмінювання дієслів в теперішньому часі.
 • Категорії дієслів. Інфінітив.
 • Як вибачитися. Мовні кліше тактовності.
 • Цифри від 1 до 10.
 • Час і розпорядок.
 • Як будувати речення зі словами, які стосуються існування об'єкта.
 • Куди? Навіщо? Чому?
 • Особливості дієслова "бути". Використання слова "який".
 • Як сказати про наявність або відсутність чого-небудь.
 • Прийменник "את".
 • Цифри від 10 до 100.
 • Як сказати про вік людини.
 • Об'єкти жіночого і чоловічого родів під час рахунку.
 • Прийменник "של": відмінювання в однині.
 • Мовні кліше прощання.

За умови переходу на кожен наступний рівень навчання студент отримує знижку 5%. Це одна з постійних акцій навчального центру, всі актуальні бонусні програми можна переглянути за посиланням: https://itstolytsa.ua/uk/o-kompanii/aktsii-uchbovoho-tsentru. Розклад, формати навчання, контакти та форму для запитань можна знайти тут: https://itstolytsa.ua/uk/rozklad.

Ще статті за курсом: Курси італійської мови.

Фото учбового центру

Викладачі курсу

Ірина - Іврит

Ірина - ІвритВивчення івриту з Іриною допоможе підвищити рівень освіченості, відкриє таємниці світової історії,... Детальніше

Наталя - Іврит

Наталя - ІвритВикладач з івриту Наталя швидко й ефективно навчить основ цієї складної мови. Вирішити це завдання їй... Детальніше

Як проходить процес навчання

Немає сумнівів, що комп'ютерні курси - це Ваш шанс на успішне працевлаштування. На заняттях Ви будете не тільки отримувати знання від наших практикуючих викладачів, Ви ще й навчитеся застосовувати їх на практиці. Наші фахівці завжди допоможуть вирішити проблеми, не залишать без уваги жодне з Ваших питань, адже наша мета - навчити Вас якісно.

  Запис на курси через форму на сайті або по телефону
  Отримання навчальних матеріалів та інструкцій
  Теорія і практика в наших класах або віддалено
  Online-консультації по домашнім завданням
  Отримання сертифікату про закінчення курсу

Записатися

Переваги «IT Cтолиця»

  Зручне розташування
Ми знаходимося біля метро. Вам не доведеться витрачати час на дорогу
  Викладачі-практики
Наші викладачі - досвідчені практики, що мають величезний досвід
  З другом дешевше
Якщо ви приведете друга, то кожен отримає 50% знижку на навчання
  Якісно та недорого
Ми постійно поліпшуємо програми курсів і переглядаємо ціни
  Корпоративне навчання
Ми знаємо, як зробити роботу ваших співробітників більш ефективною
  Працевлаштування
Випускники мають можливість влаштуватися у провідні IT-компанії
  Невеликі групи
У наших групах від 2 до 3 чоловік, що дозволяє приділити увагу кожному
  Комфортні умови
Маємо в розпорядженні зручні класи, де панує позитивний настрій
  Працюємо по вихідним
Щоб у вас була можливість поєднувати навчання і роботу

Відгуки про нас

04.01.2023 Відгук про курси «Інженерна графіка в AutoCAD»

Спасибо большое за проведенные курсы AutoCAD. Они помогли заполнить «белые пятна», новой и полезной информацией. Материал был выложен... Детальніше

04.01.2023 Відгук про курси «3D MAX»

Я прошла курс 3D MAX. Очень довольна обучением. Преподаватель Андрей очень хорошо преподает свои предметы. Преподаватели: Кобзарь Андрей, Приходько... Детальніше

03.01.2023 Відгук про курс «3D MAX»

Прошла курс 3D max. Все понравилось, в том числе и преподаватель Андрей. Булгакова В. С. Детальніше

03.01.2023 Відгук про курс «Комп'ютерний дизайн в 3D MAX»

Прошол курс обучения по 3D MAX. Курсом доволен. Даже доволен тем, что за время обучения было два преподавателя, что дало возможность разногранию.... Детальніше

Часті питання та відповіді

Як дізнатися вартість навчання?

Вартість навчання залежить від обраного курсу, а також від типу навчання: індивідуально або в групі. Ціни вказані на нашому сайті на сторінці "Ціни", а також на сторінці курсу. Якщо у вас є питання - не соромтеся, задавайте їх за нашими телефонами або через контактні форми на сайті!

Який час навчання можливий?

Можливий час навчання зазначено на сторінці курсу. Зазвичай це ранкові (9:00-11:00, 11:00-13:00), денні (13:00-15:00, 15:00-17:00) і вечірні (17:00-19:00, 19:00-21:00) години. Крім того, є можливість навчатися і по вихідних!

Чи видаються у вас сертифікати?

Так. Абсолютно кожен студент учбового центру після закінчення курсів може замовити сертифікат, в котрому вказується інформація про курс, підтверджуєтеся його успішне закінчення.

Яким чином можна записатися на курси?

Для цього необхідно просто заповнити невелику on-line форму заявки на нашому сайті, або подзвонити за вказаним телефоном, або особисто прийти до нас в офіс.

Як і де харчуються наші слухачі?

Харчування слухачів, як таке, не передбачене договором та не входить до вартості курсу, реалізовується тільки за бажанням замовника.

Що включено до вартості курсів?

До вартості курсів входить безпосередньо заняття, методичні матеріали, котрі передбачені програмою.

Будьте в курсі новин Будьте завжди в курсі свіжих акцій і новин

Запис на курси

Передзвонити ?