Наталя - Іврит

Наталя навчає своїх слухачів за методиками, котрі сьогодні вважаються найефективнішими.

Основна методика, котрій віддає перевагу цей викладач – комунікативна. В основі комунікативного методу лежить постійне спілкування. Переваги такого підходу в тому, що мовний бар’єр долається набагато легше.

Наталя навчить слухачів формулювати свої думки саме івритом. Головна родзинка викладання Наталі полягає в тому, що вона приділяє увагу формам спілкування. Застосовуються сценічні постановки, діалоги, ситуативні замальовки, спори, ігрові елементи. Всі ці елементи комунікативної методики суттєво полегшують засвоєння нового матеріалу.

Наталі завжди вдається утримувати увагу всіх слухачів, фіксувати в їхній пам’яті інформацію.

Складність івриту для вивчення полягає в його несхожості з іншими мовами. Окрім незвичної вимови також доведеться засвоїти консонантне письмо, навчитися читати справа наліво. Наталя допоможе Вам вивчити всі ці тонкощі. На заняттях з цим викладачем кожен зможе розкрити свій потенціал, а складні ситуації здаватимуться цікавими та пізнавальними.

Наталя на своїх заняттях застосує спеціальні програми, котрі мають собою на увазі навчання слухачів абсолютно всіх вікових категорій та рівнів підготовки. Викладач з великим досвідом та глибокими знаннями допоможе навчитися сприймати мову на слух, дасть навички письма, читання, розмови.

Запис на курси

Передзвонити ?