Курси сербської мови Київ|Курси сербської мови в Києві. - Онлайн курсиРосійська та сербська мови є рідними одна одній, та різниця між ними все ж таки, велика. Ця інформація може слугувати відповіддю на питання про складність вивчення даної мови. Дехто навіть стверджує, що сербська є зрозумілою сама по собі тим, хто знає російську. На питання про те, чи слід проходити курси сербської, часто можна почути приблизно таку відповідь: «Навіщо ж її вчити? Ці дві мови настільки схожі, що сербською, то майже як російською!». От тільки люди, що так вважають, дуже помиляються. Уже в перші години перебування в Чорногорії можна зіштовхнутися з проблемою того, що Ви не до кінця розумієте мову місцевого населення, не маєте змоги повноцінно спілкуватися з жителями навіть на рутинні, прості теми. І висновок напрошується сам собою: для вільного володіння сербською та повного розуміння мови під час спілкування необхідні спеціальні курси.

Не є секретом те, що досить велика частина курсів вивчення сербської мови в Києві проходить за старими, як правило, радянськими методиками, що є неефективними. Вони давно функціонально постаріли, в багатьох випадках дорога до мети затягується, перетворюється в процес, що потребує великої роботи. Так само, як і під час освоєння інших іноземних мов, методику та навчальні посібники необхідно постійно удосконалювати та оновлювати. Спеціалісти мають підвищувати свою кваліфікацію, проходити курси, працювати над цим самостійно. Якщо всіх цих умов дотримуватися, то вивчення сербської мови буде не просто швидким та якісним, але ще й захопливим для слухачів.

В чому пріоритети навчання у команді Навчального Центру?

На наших заняттях ми пропонуємо широкий спектр послуг у галузі вивчення сербської мови. Ви можете почати вивчення з будь-якого рівня відповідно до Вашого реального рівня знань. Наші спеціалісти можуть скласти персонально для Вас індивідуальну програму, що дозволить проходити навчання максимально комфортно та з користю.

Навчання може відбуватися, як у групах, так і індивідуально. Наші спеціалісти допоможуть Вам якісно та швидко засвоїти сербську мову, розвинути навички ділової, розмовної мови, набути великий лексичний запас, подолати мовний бар’єр.

Беручи до уваги сучасний ритм життя, наша команда передбачила у своїй програмі заняття вихідного дня, які призначені спеціально для тих клієнтів, що мають більше часу у суботу та неділю. Час та дні відвідування наші педагоги обговорюють безпосередньо зі своїми підопічними – ми відходимо від стандартних шаблонів навчального процесу, за якими працюють інші курси.

Навчальний Центр потурбується про Вас та Ваші знання! Лишайтеся з нами!

Фото учбового центру

Викладачі курсу

Поліна - Сербська

Поліна - СербськаПоліна з відзнакою закінчила навчання в Київському національному університету ім. Т. Шевченка, її... Детальніше

Сталіна - Сербська

Сталіна - СербськаСвітлана – філолог з вищою педагогічною освітою. Вона закінчила Університет славістики та міжнародних... Детальніше

Як проходить процес навчання

Немає сумнівів, що комп'ютерні курси - це Ваш шанс на успішне працевлаштування. На заняттях Ви будете не тільки отримувати знання від наших практикуючих викладачів, Ви ще й навчитеся застосовувати їх на практиці. Наші фахівці завжди допоможуть вирішити проблеми, не залишать без уваги жодне з Ваших питань, адже наша мета - навчити Вас якісно.

  Запис на курси через форму на сайті або по телефону
  Отримання навчальних матеріалів та інструкцій
  Теорія і практика в наших класах або віддалено
  Online-консультації по домашнім завданням
  Отримання сертифікату про закінчення курсу

Записатися

Переваги «IT Cтолиця»

  Зручне розташування
Ми знаходимося біля метро. Вам не доведеться витрачати час на дорогу
  Викладачі-практики
Наші викладачі - досвідчені практики, що мають величезний досвід
  З другом дешевше
Якщо ви приведете друга, то кожен отримає 50% знижку на навчання
  Якісно та недорого
Ми постійно поліпшуємо програми курсів і переглядаємо ціни
  Корпоративне навчання
Ми знаємо, як зробити роботу ваших співробітників більш ефективною
  Працевлаштування
Випускники мають можливість влаштуватися у провідні IT-компанії
  Невеликі групи
У наших групах від 2 до 3 чоловік, що дозволяє приділити увагу кожному
  Комфортні умови
Маємо в розпорядженні зручні класи, де панує позитивний настрій
  Працюємо по вихідним
Щоб у вас була можливість поєднувати навчання і роботу

Відгуки про нас

04.01.2023 Відгук про курси «Інженерна графіка в AutoCAD»

Спасибо большое за проведенные курсы AutoCAD. Они помогли заполнить «белые пятна», новой и полезной информацией. Материал был выложен... Детальніше

04.01.2023 Відгук про курси «3D MAX»

Я прошла курс 3D MAX. Очень довольна обучением. Преподаватель Андрей очень хорошо преподает свои предметы. Преподаватели: Кобзарь Андрей, Приходько... Детальніше

03.01.2023 Відгук про курс «3D MAX»

Прошла курс 3D max. Все понравилось, в том числе и преподаватель Андрей. Булгакова В. С. Детальніше

03.01.2023 Відгук про курс «Комп'ютерний дизайн в 3D MAX»

Прошол курс обучения по 3D MAX. Курсом доволен. Даже доволен тем, что за время обучения было два преподавателя, что дало возможность разногранию.... Детальніше

Часті питання та відповіді

Як дізнатися вартість навчання?

Вартість навчання залежить від обраного курсу, а також від типу навчання: індивідуально або в групі. Ціни вказані на нашому сайті на сторінці "Ціни", а також на сторінці курсу. Якщо у вас є питання - не соромтеся, задавайте їх за нашими телефонами або через контактні форми на сайті!

Який час навчання можливий?

Можливий час навчання зазначено на сторінці курсу. Зазвичай це ранкові (9:00-11:00, 11:00-13:00), денні (13:00-15:00, 15:00-17:00) і вечірні (17:00-19:00, 19:00-21:00) години. Крім того, є можливість навчатися і по вихідних!

Чи видаються у вас сертифікати?

Так. Абсолютно кожен студент учбового центру після закінчення курсів може замовити сертифікат, в котрому вказується інформація про курс, підтверджуєтеся його успішне закінчення.

Яким чином можна записатися на курси?

Для цього необхідно просто заповнити невелику on-line форму заявки на нашому сайті, або подзвонити за вказаним телефоном, або особисто прийти до нас в офіс.

Як і де харчуються наші слухачі?

Харчування слухачів, як таке, не передбачене договором та не входить до вартості курсу, реалізовується тільки за бажанням замовника.

Що включено до вартості курсів?

До вартості курсів входить безпосередньо заняття, методичні матеріали, котрі передбачені програмою.

Будьте в курсі новин Будьте завжди в курсі свіжих акцій і новин

Запис на курси

Передзвонити ?